Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
DO PANI OS PYTANIA O TESTY REKRUTACYJNE DO PEPCO: na początek dostajemy kartke A4 z zadaniami. Zadanie nr1 Proszę podpisać się drukowanymi literami (nie podpiszesz się drukowanymi - jeden punkt mniej) Zadanie nr2 Klient kupil 4 bombki po 9zł i 6 po 4zł. Dał kasjerowi banknot 100zł. Ile klient powinien dostać reszty? było kilka odpowiedzi trzeba zaznaczyć właściwą. Zadanie nr3 są dwie tabelki z kodami produktów (tzw plujki od nazwy PLU) trzeba sprawdzić zgodność plujek po lewej (złożone zamówienie) z tymi po prawej (kody które do nas dojechały w dostawie) itp itd... bujdy bujdy bujdy... jak tylko jest możliwość omijaj PEPCO szerokim łukiem, za te pieniądzę (czyli za najniższą krajową) można pracować gdzie indziej, w bardziej godziwych warunkach i być traktowaną z szacunkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było się podpisać stawiając 3 krzyżyki. Ma Pani rację żenada. Tacy ludzie pracują w Pepco. Ha ha ha. Ostatnio byłam chciałam kupić synkowi dresowe spodenki ( takie na podwórko) ekspedienta nie miała zielonego pojęcia jaki rozmiar nosi 3 letni chłopiec, nawet nie wiedziała gdzie w sklepie są spodnie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soryy ale czasami rodzice przychodzą do pepco, i się pytają jaki rozmiar mają dla dziecka kupić,"bo się nie znają". a skąd mam kobieto wiedzieć czy twoje dziecko duże czy małe,hę? są 3latki które noszą 110cm a są takie które 92cm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, chyba oblałaś test!!!!! ha ha ha. Ja byłam tam z SYNKIEM, każdy sprzedawca na pierwszy rzut oka powinien wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomyślałaś Kobieto- że może ta dziewczyna zaczyna dopiero pracę i się uczy, a może była 2 tygodnie na urlopie i w tym czasie zmienili miejsce ekspozycji rzeczy w sklepie- to nie butik 2x2 żeby wszystko zauważyć od razu- trochę wyrozumiałości. No i na koniec- skoro Pani nie zna rozmiaru swojego dziecka to skąd dziewczyna ma to wiedzieć tak na oko?- może nawet nie ma swoich dzieci? Ponadto to jest dyskont odzieżowy- dużo, szybko, tanio- wiec klient w większości jest zdany na siebie- wystarczy, że rozejrzałaby się Pani, znalazła dział dla chłopca, wybrała odpowiednią rzecz, a rozmiar jest na każdej- trzeba tylko spojrzeć! A jak się nie podoba taki system- to do markowych butików odsyłam- tam będą obskakiwać! I proszę nie obrażać osób pracujących w Pepco, bo może kiedyś i Panią życie zmusi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L4??????W Pepco???????Nie słyszałam :D za przyniesienie L4 dostaje się wypowiedzenie - poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest,przynioslam L4 i mnie zwolnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może byłaś podpadziocha i kiero nie przedłużył ci umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dostałam wypowiedzenie bo byłam aż 4 dni na zwolnieniu. Przez ich pieprzoną klimatyzację z ogrzewaniem naraz nabawiłam się takiej anginy ropnej że nie mogłam mówić a gdzie tu stać po 12h na kasie? To były zaledwie 4 dni... na koniec miesiąca w którym miałam L4 dostałam wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a ja pracuję 2,5 roku, byłam trzy razy na l-4 i jakoś nikt mnie nie zwolnił,widocznie takie pracowite byłyście , ale wy kłamiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpadziocha? Nie mam pojecia co to znaczy... to gwara pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz co to znaczy PODPADZIOCHA? no cóż...nie grzeszysz inteligencją i tyle...być może dlatego już nie pracujesz :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znależona
co do zwolnień to jak masz umowę na czas określony w każdej chwili mogą Cię zwolnić.chyba że na stałe to pracujesz bo inaczej muszą wypłacić odprawę. a oni tego nie lubią robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kilka dni na l4 pracowałam trochę ponad 2 lata, jak wróciłam dostałam wypowiedzenie umowy, "podpadziochą" nie byłam, tajemniczy klient kilka razy z rzędu po 100%, nie było się do czego przyczepić, po prostu kierowniczka nie lubiła gdy mówiłam jej prawdę prosto w oczy i postanowiła mnie wyeliminować. Najpierw dyskretny mobbing (siedziałam twardo), potem jawny mobbing (nawet inne dziewczyny to widziały - siedziałam twardo), potem mały pretekst i.....po zawodach :D. Na szczęście zresztą, bo sama pewnie tej decyzji jeszcze długo bym nie podjęła. Jestem wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczki nie lubią jesli ktoś potrafi się postawić :) Liżcie dalej du*y lizuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są pracownicy którzy pracują w firmie po 5-10 lat,jeżeli nie potrafi się pracować w zespole to L4 nie ma tutaj nic do rzeczy.Owszem bywają i kierowniczki,które nie potrafią pracować w grupie ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.Jeśli nie będzie w zespole współpracy to nie ważne czy to będzie PEPCO czy BIEDRONKA czy inny zakład pracy to nic z tego nie będzie,szkoda nerwów...przypuszczam że niejedna osoba na tym forum dopiero rozpoczyna swoją przygodę z pracą albo ma tego stażu niewiele i z tąd takie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam DLACZEGO NA FORUM NARZEKAJĄ TYLKO NA PEPCO, a nie na Biedronkę lub inny sklep. He

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest forum o pepco. Z czytaniem nagłówka ciezko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafię czytać. Może założymy wątek o innych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myślicie o kierowniczkach z rejonu 10 co liżą d**y KR i KR żal mi ich bo co niektóre są tak fałszywe że jak tylko pojedzie kierowniczka rejonowa to zaraz jej d**ę obsmaruje zastanówcie się bo to zły przykład dla nas jako kasjerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś się zwolniłam :) życie od razu jest piękniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a co wy tak się uczepiłyście tego rejonu 10?czytając mam wrażenie że to pisze jedna osoba!ciągle o tym lizaniu d...y ,weź ty się do pracy i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma!ty chyba jesteś jakaś zakompleksiona i niedowartościowana!nie jestem z tego rejonu i chyba powinnam się cieszyć bo praca z takimi osobami to porażka.serdeczne pozdrowienia dla rejonu 11!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pepco to najgorszy pracodawca jaki mnie do tej pory spotkal! W zyciu nie spotkalam sie z taki chamstwem! Te odzywki rejonowej do pracownikow to szok! Ludzie a wy nie macie nawet pojecia jak was na czasie pracy kantuja! Walisz po 12,5 h co jest nie zgodne z prawem ale zeby bylo formalnie zgodne to masz wpisywane dodatkowe pol godziny przerwy! Zenada! Nigdzie tak nie ma! A jaka zawisc starych pracownikow ktorzy nie awansowali bo sie nie nadaja. Ludzie nie dajcie sie i spadajcie stamtad niech se sami nawalaja i dobra rada. Przyjzyjcie sie swoim grafikom bo to jest bez prawne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka i żenada, jeden wielki syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafiki w pepco too prawda, jak jest w gr kier - zca-starszy to masz dobrze, jeden week pracujący, popoludnia wolne no bo dzieci, a ze pozostali maj tez swoje zycie to juz bajka, urlopy najlepsze miesiace jak zawsze maja ci sami, brak rotacji. Czemu starszy kasjer ma takie przywileje, ma tylko pomagac kierownictwu a nie na takich zasadach jak one? nie pracuje jak kasjer sprzedawca bo tak ma wpisane w umowe! nie pasuje...? Odezwać sie na temat pracy czy zadan w sklepie, to juz jest sie tym zlym, bo lepsza ta co nic nie robi i jest ulubienica kierwnictwa, bo zwrocic uwage to pod kreske, i tak kolo w pepco sie zamyka, a niektorzy pozostana nietykalni. Przykre, bo ludzie pozostawiaja duzo sil i potu dla tej firmy, a odbierani jako Ci na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ją się noszę z takim zamiarem by rzucić to w cholerę. Choć pracuję już dobrych kilka lat. I mysle że dłużej juz zwyczajnie nie dam rady. Nie fizycznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy k.....a wiecie o pracy?nikt was w firmie nie trzyma,nie chcecie pracować to nie,nie blokujcie miejsca innym.Są ludzie którzy tej pracy potrzebują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×