Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Święta racja ! Jak próbowałam coś zrobić to nagle wszystkim wszystko się podobało. A Pani kierownik to najcudowniejsza osoba na świecie. I tak ja zostałam kozłem ofiarnym. Zrobiono ze mnie glupka bo niby wymyślam. Szkoda słów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla sprostowania no niestety wam tylko temat podrzucić a wy się nakręcacie pisałam ostatnio o pracy 6 h no niestety dziewczynki wprowadziłam was w błąd ja pracuję w pepco jestem kierownikiem dla wiadomości w województwie mazowieckim pozdrawiam rozgoryczone internautki a moje koleżanki na owym stanowisku najpierw niech przemyślą a dopiero piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczynko każdy Cię olal . I kazał spadać więc chyba Ci nie wyszło . Jestes bardziej głupia niz Ci sie wydaje. I pomyśleć ze to kadra rządząca . O ile to prawda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....żart,bez komentarza.radzę p.kierownik dobrego psychiatrę znaleźć,albo leczyć się na nogi bo na głowę już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam się :D jakich to ludzi zatrudnia się na kierownicze stanowiska :D masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi tak naprawdę was żal. Pracowałam w firmie 14 lat, miałam strasznego szefa, nabawiłam się ciężkiej choroby. Pewnego dnia powiedziałam DOŚĆ. Bałam się jak diabli. Ale z każdej sytuacji jest wyjście. Trzeba tylko uwierzyć w siebie. Zaczęłam robić ozdoby choinkowe, bombki, na Święta Wielkanocne śliczne jajka. Dostawałam ubranka po dzieciakach koleżanek, wszystko zaczęłam sprzedawać. Po kilku miesiącach interes się rozkręcił. Super. Siedząc w domu zarabiałam kupę kasy. Wyremontowałam mieszkanie, kupiłam samochód. Aż mi się niedobrze robi jak ktoś narzeka , że przez kilka lat nie ma pracy. Jak ktoś chce to ją znajdzie. Wystarczy tylko odrobina pomysłowości. Szlag mnie trafia jak ktoś marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przez te 14lat pewnie nie narzekała Pani ? Prawda ? żeby postawić sie szefowi troche czasu pani zajęło. Jak my tyle popracujemy może tez to zrobimy. Choć myślę że nam to zdecydowanie szybciej pójdzie. Strasznie nie lubie jak ktoś głupio się przechwala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga! Daj se na luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups. Przepraszam nie chciałam nikogo urazić. Jeśli tak to przepraszam. Jaka Aga????. Chodziło mi o to, że nie warto narzekać, trzeba brać sprawy w swoje ręce. Dziewczyny nie ma się czego bać. Nie musimy być tak traktowane. Na imię mam Edyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się Pani nie przejmuje. Jakaś debilka co jakis czas piszę o jakiejś Adze. Brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale numer :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kierownikiem w tej dziwnej firmie i możecie wierzyć lub nie, padam już na tzw.ryj .Wiem ,że moje koleżanki kierowniczki nic nie robią widzę i coś się zawsze usłyszy .Ja i dziewczyny z którymi pracuję (są naprawdę fantastyczne) mamy serdecznie dosyć pracy codziennie więcej za mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zróbmy cos z tym! Samo narzekanie nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jest kolejny wyjazd integracyjny kierownikow? Moze wtedy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej klasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nigdy nie zrobimy bo kazdy liczy na innych. Jak ja sie odezwalam to wszyscy udawali że nie wiedzą o co chodzi. A teraz tylko kiwają głowami jak to mam przechlapane... W du....mam tą firmę. I tych wszystkich co marudzą a nic nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co konkretnie chcecie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby założyć związki zawodowe potrzebna jest zgoda firmy ,a zgody nie będzie bo nie jest to im potrzebne.Prawda jest taka ,że płacą tyle na ile im pozwalamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroofoka89
Polecam zapoznać się z tą promocją . Sama w to nie wierzyłam a jednak się zdecydowałam i bilet został dostarczony po 2 dniach naprawdę serdecznie polecam :) http://odbierz-bon.pl/bilety/628d5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie związki w naszej firmie już są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś ich nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa :-P chyba małżeńskie :-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia Dupunia
A ja w dalszym ciągu nie kumam o co te wrzaski. "12 godzin! nie widzę rodziny!". Ale mało która napisze, że po tych 12 h ma się wolne. Lub pracuje 3X12h i ma się kilka dni wolnego. U mnie w pepco tak jest. Poza tym,z tego co ja się orientuje, w pepco kasjerki nie mają nadgodzin. Czyli normy miesięcznej przekroczyć nie można. NO I BĘDĘ SIĘ POWTARZAĆ- nikt nikogo nie zmusza do pracy w pepco. Przy przyjęciu jest jasno mówione jak wygląda praca (jaki system zmianowy). Nie wiem po co się użalać. Nie pasuje mi dana praca to się zwalniam. Bo szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego. Ja nie wiem na jakie wy załogi w pepco trafiałyście. U mnie jest spoko. Nikt się nie wywyższa, każda każdej pomaga. Może nie jestem w stanie was zrozumieć, bo u mnie naprawdę jest miło. Zapierdziel jest, owszem, ale przynajmniej nie można się nudzić :P Ja mogę szczerze powiedzieć, że lubię moją prace. Choć mam ochotę czasem spuścić bombę na całe pepco, to i tak ją lubię. Tym optymistycznym zakończeniem żegnam się z Paniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło poczytać taki pozytywny komentarz bo coraz bardziej się boje tej pracy u nas w Oleśnicy nie długo otwarcie jeszcze nas czeka szkolenie Jelenia Góra 28.04 wykładanie towaru nie boje się 12h bo już tak pracowałam w innym zakładzie pracy tylko mnie przeraza ze nie możemy się zamieniać pomiędzy sobą i ten grafik na 3 miesiące !!!Jestem dobrej myśli zastępca kierownika świetna dziewczyna kierowniczki jeszcze nie poznałam dziewczyny porządku znamy się mowie im żeby się zgrać bo będzie nam łatwiej na razie jutro podpisuje okres próbny zobaczymy jak to będzie mam nadzieje że jeszcze znajdę czas dla moich dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grafik na 3 miesiace??? To jest okres rozliczenia 3 miesiace ze jezeli pierwszego miesaiaca mialas zaa duzo godzin to w ciagu kolejnych dwoch nusi Ci kierowniczka to oddac. Nie jest tak zle 15 dni wolnego i 16 dni pracy i nie zawsze po 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze to pozytywne nastawienie,nie jest tak źle jak tu piszą,jestem zwykłym kasjerem, raz jest lepiej raz gorzej jak w każdej pracy, ale firma jest uczciwa!wszystko zależy od AR i załogi,powodzenia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1717
jeżeli nie zapisujesz to idzie w zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×