Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość ludź
dziwie sie, ze pracownicy zgadzaja sie na prace w takim smrodzie.....jesli czuc bylo chlor i byl remont, wydaje mi sie, ze gdzies usowamo grzyba, bo srodki grzybobujcze maja wlasnie taki zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona klientka
Też tak mi się wydaje, dlatego tym bardziej powinni na czas takich zabiegów sklep zamykać, żeby klienci nie wiedzieli o tym, że mają grzyba. Pewnie szybko tam nie wrócę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BystraAa
Pracuję tam ponad pół roku i tylko czekam aż mi się umowa skończy, bo praca w tej firmie to jakaś pomyłka. Dyrektywy z centrali co do pracy na sklepie to po prostu absurd. Personel tam pracujący to ludzie z przypadku, bez ambicji i bezdyskusyjnie wykonujący polecenia, nawet te najbardziej bezsensowne. Dyskusja o zmianie warunków pracy spotyka się z odpowiedzią - jak Ci nie pasuje to zawsze możesz zmienić pracę. Czy właśnie o to chodzi? A co ze złotą 10 zasad panujących w naszej korpo? Mieliśmy inwenturę i kobieta, która ją przeprowadzała stwierdziła, że nie wyobraża sobie w takim "socjalu" zjeść posiłku albo się załatwić. A co my mamy zrobić? Sami wyremontować to pomieszczenie? Są kierownicy sklepu, rejonu i regionu, którzy to widzą od lat i nie reagują! A dlaczego? A to proste na każdym szczeblu kariery w Pepco zatrudniane są osoby bez swojego zdania, którzy tylko narzekają i chodzą sfrustrowani i przyjmują ślepo to co się dzieje bez głośnego narzekania. Nawet jak im coś przeszkadza to do przełożonych z tym nie idą tylko udają przed nimi, że wszystko jest idealnie. Zmiany przecież muszą iść od góry, ale w tej firmie to nigdy się nie wydarzy, bo profil pracownika jest taki, że ma się nie odzywać i cieszyć ze stabilnego zatrudnienia. Kto mądrzejszy po prostu stamtąd odchodzi. Kontrole, które kierownicy rejonu przeprowadzają w sklepach to jakiś żart, sklepy są o tym uprzedzane, no a wtedy to po prostu cyrki się dzieją. Rzeczy, które na regałach źle wyglądają (uszkodzone, czy bez opakowań) są chowane, sklep czyszczony z uporem maniaka, towar pochowany, żeby z wierzchu wszystko super wyglądało, grafik tak zrobiony, że w dzień kontroli osoby które mogłyby coś powiedzieć niewygodnego mają wolne. A później wszystko wygląda idealnie, że sklep się wyrabia z dostawami, z zatowarowaniem, że personel zadowolony Gdyby rosła tam trawa to przed kontrolą na zielono by ją malowano. Praca pełna absurdów za pensję, która na pewno nie jest godną płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekacie na centrale i same zapominacie, że tam pracuja ludzie i tam też kolorowo wcale nie jest. Nie wszystkich się traktuje równo. Jak jesteś ładna to ciebie "wyklepią", jak żona coś zacznie podejrzewać, to cię awansują by z Poznania pozbyć się ciebie. Wtedy spokojnie zaczną klepać ci młodsza siostrę i jakoś to wszyscy znoszą. Ale jak jesteś meżatką, albo dziewczyną przecietnej urody to siedzisz dalej tam i nic nie zrobisz. Tam tylko "wyklepywacz" ma dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty zazdrościsz? Czy się zalisz? Bo nie bardzo wiem..... Jeśli ktoś się daje klepac jak Ty to piszesz to jego sprawa. Ja takimi ludźmi zwyczajnie pogardzam... Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zwiekszenie etatow, kier potrafi tylko siedziec w biurze i wisiec na telefonie. Ciagle mowi ze robi grafik, ktory i tak jest do d**y, mowi jaka to ona sprawiedliwa, a sama nie pracuje w weekendy! Chodzi naburmuszona, o wszystko pretensje,a sama nic nie robi! Wymysla nam dodatkowa robote, ktorej i tak jest bardzo duzo. To ma byc kierowniczka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny,skoro uwazacie,ze wy nic nie poradzicie,to moze jakis klient ,ktory zauwazyl,ze cos jest nie tak w tym pepco wam pomoze,i zglosi sprawe do PIP-u... :-)wspolczuje wam szczerze.pozdrawiam klijentka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie pracuje w weekendy? A co to jakis inny gatunek, nad-czlowiek? U nas by to nie przeszlo, proponuje to zglosic! No tak w weekend jest najwiecej roboty, a pani kier sie wydaje ze pracuje jak w centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każda narzekająca że " kierowniczka to siedzi w biurze i nic nie robi " zostanie kierowniczką choć na miesiąc , potem to sobie pogadamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po tym wpisie,juz wiemy,ze nie kazda osoba nadaje sie na kierownika... :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie sklep i brzydka kierowniczkę żabę oraz jej zastępczynię paniusię z Chorzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ! Pewnie nadają się te co gadają na kierowniczki ! Niech same spróbują , co nie stać ich ? Takie pracowite i "mundre" to niech awansują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12455
Drogie Panie, mam wrażenie że część tych bzdur piszą osoby które zostały zwolnienie i teraz chcą pokazać jaką ta firma jest zła. Prawda jest taka że w każdej sieciowce jest bardzo podobnie. Pracy bardzo dużo a kasa żadna. Tak było i będzie i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ! W sieciówkach jest tzw "zachodni kapitał " więc właścicielom tego kapitału zależy wyłącznie na jego pomnażaniu . Zatrudniają na wysokich stanowiskach takich ludzi którzy będą "piłować " całą resztę aby coraz więcej i więcej pracować i nie "podskakiwać" . Oczywiście tych którzy pracują w sklepach jest najwięcej więc na nich korpo najwięcej może zaoszczędzić . Taka jest rzeczywistość - można się dostosować albo zmienić pracę . Nie liczyłabym na zmiany na lepsze dla kasjerek , związki zaw. też nic nie wskórają , polityka kraju w którym żyjemy daje wolną rękę zachodniemu kapitałowi .Polska jest tym tym słynnym krajem który ma najtańszą siłę roboczą po Rumunii i chyba Bułgarii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ytałyscie swoje kiero o wczasy po gruszą które nam się nalleżą pisałm o tym kilka dni temu mój wpis jest i myślę ze te kolejne to tylko pseudo kierowniczki wypisują które chcą pogrążyć kasejera DROGIE KIEROWNICZKI NIEWAŻNE CZY SKLEPU CZY REJONU CZY REGIONU NA STOŁKACH JEST SIĘ CHWILĘ A CZŁOWIEKIEM TRZEBA BYĆ ZAWSZE a najgorzej wkur....... mnie te co pod innymi kierowniczkami sklepu dołki kopią szkoda mi was mochery i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem kierowniczką i bardzo mi się podoba Twój wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pepko jest lepko
ahahaha nic się nie zmienia! nawet muza z radia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kierowniczki ,którym sodowka do głowy uderzyła,którym się wydaje ,że praca w pepco na tym stanowisku to najlepsze co je w życiu spotkało.Prawda jest taka,że takim zachowaniem robią sobie i innym krzywdę,zapytacie dlaczego,a dlatego ,że wychodzą przed szereg swoim poświęceniem dla pepco starają się być najlepsze.Firma widząc to podwyższa poprzeczkę innym i tak trwa ciągły wyścig,co robią te osoby które żyją tylko dla firmy ?Po drodze świadomie niszczą innych wytykając im błędy,obgadują,wtrącają się w nieswoje sprawy tylko po to aby mieć satysfakcje i po to aby sobie powiedzieć że są najlepsze.Tak jesteś najlepsza ,lepszej nie ma ,a teraz się odwal i pamiętaj ,że złe rzeczy wracają ze zdwojona siłą i tego tobie życzę droga kolezanko kierowniczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś oglądał wyścig szczurów to tak wygląda walka między rejonowymi i regionalnymi a wódz apaczów czyli dyrektor od spraw sprzedaży tylko sprawdza która się nadaje a która nie wiadomo o co chodzi i tak to wygląda moja rejonowa żeby dostać się na stanowisko musiała polubić tulipana u kogo każdy wie i o czym mowa jeździ teraz po sklepach kumpelę wciągneła żeby też tulipany polubiła i ciul śmiech na sali dziewczyny nie przejmujcie się byle kierowniczką na sklepi podłużcie jej świnie i tyle jak chcecie się jej pozbyć a jak to włóżcie w torekę gacie przy wyjściu jest tzw kontrol i już ją macie proste jak drut nie ma litości dla pseudo kiero i tyle świniami są to muszą z koryta jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc czlowiekiem. U mnie kier.zaczynala jako kasjerka. Szybko o tym zapomniala. Tak naprawde to my szarzy pracownicy zapierniczamy jak woły i sie nas nie docenia. Nawet urlopu nie mozemy wybrac kiedy chcemy, dostajemy grafik i sie dowiadujemy, a sprobuj sie odezwac, ze Ci cos nie pasuje! Kierowniczki macie to swoje sprawy biurowe, ale rak do pracy na sklepie jest mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kierowniczką i pisałam o innej ,a jeżeli chodzi o prace biurowe to nie są nasze widzi mi się.Ciągle dostaję po głowie za braki bo wolę zrobić coś w sklepie tylko ,ze firma nie widzi ,że jest nas za mało abym mogła tak siedzieć sobie w biurze i kółko się zamyka ,a ja jestem wiecznie straszona zwolnieniem z pracy co zrobić tak to jest .Przykro tylko jest jak piszecie ,że wszystkie kierowniczki są takie leniwe bo to nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje wielu kierownikow chetnie popracuje na sklepie ale czesto wykresy ,slupki, i rozne wyliczenia w firmie sa najwazniejsze wiec kierownicy musza pilnowac wszystkiego czy kasjerom sie to podoba czy nie ,taki jest rynek pracy ze jesli komus zalezy bedzie pracowal dobrze i cierpliwie czekal na swoje piec minut w firmie a jesli ktos ma wysokie ogo to cholera nie aplikujcie do pracy na kasjer sprzedawca ! czytajac to forum mozna wywnioskowac ze wiekszosc sie marnuje w tej firmie a skoro tak jest zle szukajcie innej "lepszej" pracy w wiekszosci przez agencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc firm stosuje zatrudnianie pracownikow przez posrednika a PEPCO nie praktykuje tej metody a to duzy plus tylko szkoda ze nikt tego nie potrafi docenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy pepco nie są czynne 10-18 czyli 8 godzin , tylko o wiele dłużej . Dlatego w każdym sklepie powinno być 7 pełnych etatów dla kasjerek i dwa dla kierownika i zastępcy , a nie 3 kasjerki i 2 kierowniczki i zaharować się można jak koń w kieracie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pracuje w tej firmie już ponad 3 lata widzę że nic się nie zmieniło a nasza rejonowa uwielbia tulipany i jej kompanka która ją wciągneła również wiem to z tylu lat po konferencji co się dzieję zaznaczę że byłam kiero ale zostawiłam to g****o bo się męczyłam ktoś zada pytanie po co tyle robiłaś a no po to że miałam dwa kredyty do spłacenia i rodzinę dzisiaj pracuję w innym miejscu mam bliski kontakt z osobami klientkami które chodzą do tego sklepu jednym słowem brud smród i ubóstwo a że kiero sklepu jest psiapsiułką tej co uwielbia tuliany to wszystko ok powodzenia nie dajcie zmarnować sobie życia jak mi to powiedziała jedna osoba z centrali życie na peco sięnie kąńczy i miała rację zaznaczę że moje wspaniałe kasjerki wywaliła i obsadziła się swoimi ciul i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takich niewolników jak ty jest wielu co tak myślą . Wazelina i za grosz honoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty pi... ja nawet w tej firmie nie pracowalem lecz tylko mowie jak jest a jesli myslicie inaczej to przeciez wolnosc slowa jest :) tylko ze tam gdzie ja pracuje to 90 % kapitalu stanowi zagraniczny .Wiec jesli Ty pracujesz w polskiej firmie i jeszcze dobrze zarabiasz w normalnym wymiarze czasowym to pewnie w czepku urodzona jestes :) wyjdzicie na ulice i protestujcie zeby wygonic obcych z naszego kraju bedzie wam sie zylo lepiej i juz pewnie nie bedziecie musieli pisac takich bredni wiecej heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×