Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Dobre :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klient zeszmacił Nas na sklepie a Centrala Go przeprasza...żal. Pracownicy śmieci a awanturujacy się bezpodstawnie na sali sprzedaży klient cacy i jeszcze aprobatę z Centrali dostają na takie zachowanie. Brawo!!! I tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I slusznie zrobili bo chodzi o wizerunek firmy a nie o rewie mody , każda przychodzi do pracy jak modelki wystrójone w dekoldach cyckami świecą przy schylaniu , a jak kucna to sznurki z d**y widać i dobrze zrobią jak wprowadza te stroje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to tak chodziły ubrane ? Mamy przecież firmowe t-shirty a w nich żadne "cycki " jak to określiłaś nie wychodzą , przecież są prawie pod szyję . Chyba że chodzi o kierowniczki , ale to wystarczyło wydać zarządzenie że one też mają w nich obowiązkowo chodzić i tyle . Mniej kasy by firma wydała na te koszule , u mnie w sklepie kierowniczki i tak w nich chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie mi chodzi o kierowniczki bo jak wszyscy maja chodzić w tych szmatach to czego one nie mogą co one są lepsze od nas . Tylko wystrojone wymalowane, paznokietki piękne tylko do klawiaturki w tych kanciapach i kawke pić i nic nie robic bo im sie ubranka zabrudza a i jeszcze tylko im szpileczek brakuje paniusiom wielkim . Nad nimi tez ktoś chyba jest co powinien tego dopilnować jak z nami one ze maja być tez w firmowym ubraniu a nie jak klient przychodzą do pracy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań kierowniczą i sieć w biurze a nie zazdrość. Życzę Ci tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w którym sklepie tak chodzą kierowniczki u nas jak już to przychodzi w jakieś bluzce z naszego sklepu, i nie siedzi i pije kawki tylko zasuwa razem z nami na sklepie czasem nawet nie ma czasu isc do biura czytać @ więc współczuje wam dziewczyny jak macie takie kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że wszyscy którzy piszą że kierownictwo nic nie robi nie ma pojęcia o pracy. Każdej takiej osobie życzę awansu. Tak jak ktoś wyżej napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania firmowe to po prostu żenada... jestem starszym kasjerem i każda dostawa która przyjeżdża akurat przypada na moją zmianę:-( wystarczy że odznacze jedna paletę i już muszę sie iśc przebrać... czuje się jak brudas, a kasjerki... nic nie wiedzą jak trzeba zapierd... na magazynie żeby sie uwinąc z 4 paletami na małym ciasnym magazynie na który wjadą 3 palety, bo 4 rozkłada sie na dworze, nieważne czy pada deszcz, czy swieci słońce. Kiedyś jednej zaproponowałam że się z nia chętnie zamienię, to mi pow. że w życiu by sobie nie poradziła i że tak mnie podziwia że to ogarniam wszystko... Ludzie dajcie godnie pracować, lepiej maja się u nas Ukraińcy !!! Masakra... w Biedronce maja lepiej, na pewno nie są na zmianie po 2 osoby po 12 godzin :-( Do czego to prowadzi... upokorzyć upodlić człowieka...Szkoda słów... A jeszce Moneygram wprowadzili... i zesra... sie mozna!!! We dwie od rana... zwroty, reklamacja ,dostawa , stanie na kasie i jeszcze czego brak przelewu.. ale i on jest- Moneygram słyszę od kasjerki nie wiadomo gdzie ręce włożyć... a klienci każdy się czuje najważniejszy nie wiadomo co robić... zgłupieć mozna, a do wypłaty nic nie dołoża tylko obowiązków dokładają a sami kasę za te przelewy zgarniają... ostatnio pow. mojej kierowniczce, że jak bedę prowadzić zmianę i bedę miała Moneygram to powiem klientowi że mam laptopa na reklamacji bo sie zepsuł!!! Dość wykorzystywania !!! Niech dają jakieś nagrody za te pzrelewy a nie tylko wymagają i głupka z człowieka robią... u nas przeważnie na mnie trafiaja te przelewy więc pow. STOP wykorzystywaniu, mam dość innych obowiązków a jeszcze sie w Bank będę bawiła. KONIEC darmozjadom... oni się goszczą za naszą orkę...Raz dali nagrodę , kupiłyśmy sobie lodówkę, a tak na dobrą sprawe to ta kasa powinna trafic do tych osob ktre robią te transakcje a nie dla całej załogi... niesprawiedliwość !!! Szukam innej pracy ale u nas w małym mieście trudno o pracę... to wszystko jest chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha lodówka w nagrodę :-):-P masakra jakaś. Boże gdzie ja żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco to firma na wskroś obłudna i wyzyskująca pracowników!!! Wyzysk jest tak ogromny...Dwie osoby na zmianie w tak dużych sklepach! To w małych lumpeksach mają na zmianie więcej pracowników. Wstyd. No, ale i ciuchy gorsze jakościowo niż w lumpeksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmienił prace jak ci tak źle albo masz taka kierowniczke ze przyjdzie na 4 godziny do pracy przyjmie palety tylko bo ona wczoraj byla u kosmetyczki i paznokcie sobie polamie a potem wezmie d**e w trok i do domu idzie bo wie ze inni to za nią zrobią wiem cos o tym bo w z nasza tak jest i jeszcze przyjedzie druga pani rejonowa wielka i tez nas opiepsza a żeby nie my to sklep by tak nie wyglądal i to my zapiepszamy za nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można by przeprowadzić eksperyment : - na jakieś 2tyg zostawić same kasjerki , kierowniczki niech tylko wpadną zrobić wydanie gotówki do banku , a tak to niech dziewczyny porządzą się same . Po tym czasie sprawdzić jak wygląda sklep i jak sobie poradziły . Może rzeczywiście kierowniczki to zbędne stanowisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wypłate miesięczną naszej kierowniczki-ponad 3000- jesteśmy w stanie przeżyć bez niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość już mam tej popieprzonej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko to nie wiedziałam ,że kierownik tyle zarabia,a może ja pracuję w innej firmie bo moja ostatnia pensja to1970 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaniem kasjerow za malowanie paznokci i leniuchowanie nawet więcej. Już tu gdzieś czytałam że ponad trzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaca kierownika zależy od : - kategorii sklepu : A,B , C , D ,E -wysokości premii za zrealizowany budżet W związku z tym mogą występować znaczne różnice w wynagrodzeniu kierowników w obrębie nawet 1 rejonu , nie mówiąc już o regionie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy?doskonale o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no i wylało się. Tylko czekałam kiedy te najbardziej pracujące kasjerki świata. Te które wszystko robią podniosą krzyk!- zmniejszyć pensje kierownika! Muszę to napisać u nas na sklepie wszyscy z Was się śmieją. Każda z nas ciężko pracuje i dopóki nie będziemy wspierać się nawzajem i stać za sobą murem to nigdy nic nie wywalczyły. Nie chciałabym mieć takich ludzi na sklepie. Ba szczęście mam świetną załogę. I wiem że mogę im ufać. Współczuję osobą prowadzącym, kierowników którzy muszą pracować z takimi ludźmi. Życzę miłej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaniem tych kasjerek to kierownicy sklepu powinni zarabiać tyle co one , no może 100zł więcej . Albo i mniej . Szkoda gadać , niech zmienią firmę na inną a tam od razu wskoczą na stanowisko i niech tu już nie płaczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często kupuje tam bieliznę i jakieś bibeloty. Jakość tych rzeczy nie jest powalająca ale ceny są odpowiednio niskie więc czasem się skuszę. Ale nie widzę tłumów w tym sklepie. Chyba nie jest zbyt popularny jeszcze. Biuro, szkoła i inne na http://kinot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bystraaaa
Marne grosze? Za marne grosze nikt by tej niewdzięcznej pracy jako kierownik nie wykonywał! U nas od stycznia były podwyżki, kasjerki 2000 brutto, starszy kasjer 2400 brutto, zastępca 3000 brutto, kierownik 3500 Każda z nas aneksy wszystkich osób widziała A do tego dochodzą premie za sprzedaż bo od początku roku co miesiąc wyrabiamy No więc dobrze, że pensje wzrosły dla wszystkich Wcześniej kierowniczka nam mówiła, że ona pensji poniżej 2500 na rękę nie ma no więc chyba aż tak źle kierownicy nie mają więc nie ściemniajcie tu! Rola kierownika nie jest łatwa ale płacona uczciwie! O kredyt na mieszkanie można się chociażby starać a za pensję kasjerki? Pfff... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zastępcą i jakos nie mam 3000 brutto więc nie wiem gdzie wam tak płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie tu nasze gadanie nic nie pomoże przecież i tak kasjer wie lepiej ile my zarabiamy wiec po co się tłumaczyć. Niech więc do dego że nic nie robimy dojdzie jeszcze to że zarabiamy duże pieniądze. A niech sobie piszą co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie żałosni. Dajcie chocby jeden przyklad firmy gdzie kierownicy zarabiaja mniej niz pracownik na nizszym stanowisku? odzywaja sie dzieci oderwane od rzeczywistosci i udzielaja porad . Ja mam dla was zajecie!!!!! zaluzcie firmy ktore beda przygarniac takie sierotki ktore CIEZKO pracuja a pozniej mozecie konkurencje PEPCO zrobic zakladajac sobie siec i wtedy zobaczymy kto ile bedzie zarabial i wtedy oczywiscie zakladac temat na kafeterii :)))))nara placzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak kierownicy zarabiają w innych firmach to robią tak jak w biedronce a mamy pepko i biedronke w jednym budynku także się znamy i widzimy jak jest , a u nas w pepco to kierowniczki maja wielkie pieniądze a nic nie robią ..... może w innych regionach tak jest ze kierowniczki tez robią ,ale nie u nas aż mnie swiezbi by powiedzieć jaki to sklep , ale rejonowa dobrze żyje z kierowniczka to i tak to nic nie zmieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale byście chętnie wskoczyły na stanowiska swoich kierowniczek ! Wtedy to byście nic nie robily tylko w monitorek patrzyly i raporty i kase brały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×