Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość ardirugding1971omkvl
jak zobaczylam te oferty to pomyslalam ze wlasnie zrezygnowali a Janusza to nie lubilam Radek byl ok a ile ci placili? bo kasjerom zawsze najnizsza karajowa Jasne http://GET7.pw/fctT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii dobrych i solidnych sklepów internetowych z artykułami dla dzieci to często zamawiam zabawki na PokojzZabawkami.pl i jestem zadowolona,szybka i bezproblemowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niema takiej możliwości żeby osoby prywatne otwarły swój sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie się za robotę bo aż żal czytać te Wasze komentarze... Pepco daje możliwości rozwoju.... prosty przykład kasjer-> za miesiąc starszy kasjer za pół roku zastępca bo mój zastępca awansował na kierownika.. ale pracą a nie narzekaniem ze och jak źle wiec jak wam sie nie chce to do widzenia a nie farmazony wypisujecie ..zwiazki zakładacie moze za chwile jedzcie do Kopacz bo ma słabe dni rolnicy lekarze i biedne kasjerki z Pepco teraz które by chciały nic nie robić i miliony zbijać .... zal mi was i jeszcze jedno przykre że oczerniacie markę która zatrudnia tylu ludzi rozwija sie a no wasz odesetek może to 5% kasjerów z całej sieci wiec narzekajcie moze wam ulży.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też pozdrawiamy drogą pania z poznania, a jeśli pani źal nas to po prostu prosze nie czytac tego forum!!! a awans to tylko dla wybranych przydu... od kierowniczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kupuje tylko na allegro albo w www.top-maluszek.pl powiem wam, że na dziecku nie mam zamiaru oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad stąd z reklamami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze to są reklamacje. Po co jest dział jakości?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzą 4 palety z które można by było zmniejszyć do dwóch, ale przecież wszystkiego muszą pchać po 5 opakowań tak jak by klienci mieli w ciągu tygodnia wszystko wykupić lub dostawa była raz w tygodniu .dosyłane są nie potrzebne rzeczy które stałym klientom wychodzą bokami a przecież miało się to zmienić. A gazetka? to też śmieszne pojawiają się w niej produkty, które były już sprzedawane w sklepie 2 a nawet 3 tyg przed gazetką więc jak ona ma przyciągnąć klienta?Lepiej by było jak by ta gazetka miała tylko 4 strony ale było w niej coś całkiem nowego i ciekawego niż 8 stron w większości nie pasujących tam rzeczy. Na hot-spocie każą często wykładać produkt który jest w póżniejszej gazetce. Kosz ''promocyjny" jakaś chyba pomyłka na nazewnictwie przecież na produkty w nim się znajdujące nie ma żadnej obniżki cenowej?!myślę, że głupie zbicie ceny o ok 50 gr poprawiło by sprzedaż tego kosza i zainteresowanie.przysyłane są planogramy do odzieży. na wyprzedaż są przeznaczone jeżdżaki przednie,nowa kolekcja zajmuje swoje sekcje a gdzie informacja o akcesoriach co zapomnieli ,że je też mamy na sklepie?radzimy sobie same a potem rejonowa przyjeżdża i wszystko źle bo to tu nie pasuje przewieście tam.harujemy jak woły by dostawa była szybko zrobiona, by sklep był zawsze dotowarowany, klient na sklepie i przy kasie dobrze obsłużony produkt tyg. zaproponowany i doładowanie, złodziej upilnowany,posprzątane, towar czysty i regały, podłoga umyta i wieczorna kosmetyka zrobiona, gazetkę musimy przyszykować wszystkie rozkazy z biuletynu vm wykonać i wiele wiele innych rzeczy, które często muszą zrobić dwie osoby na zmianie. A za to wszystko, że sobie radzimy z tyloma zadaniami żadnych pochwał tylko same nażekania bo coś się kierownikowi rejony nie podoba. tylko nas dołują że czasami to sie odechciewa człowiekowi pracować w tym Pepco!! I jeszcze klienci którzy za wszystko obwiniają nas i na nas się wyładowują. A potem skargi bo przecież ona nie winna tylko kasjerka bo sprzedała jej jakieś badziewie. Szkoda gadać o tej całej firmie nie liczą się dla nich pracownicy tylko zysk .czy budżety wyrabiamy a jak nie to zaraz na dywanik i głupia spowiedź dlaczego. A czy my mamy jakiś wpływ na to czy klient coś kupi czy nie. Zechce to weźmie nie to nikt go do tego nie zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram związki mam nadzieje, ze nikogo nie zwolnia. Muszą nas traktować jak ludzi a nie nie jak roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwia mnie osoby ktore tak sie negatywnie wypowiadaja o swojej pracy...ja nie rozumiem,jak mozna "srac we wlasne gniazdo????"nie lepiej sie dogadac i poprostu robic ci do mnie nalezy???tzn,zetelnie wykonywac swoje obowiazki,a nikt nie bedzie mial podstaw ku temu,by sie czepiac...a jesli zwyczajnie w swiecie nie chce wam sie "TYRAC"to najprostszym rozwiazaniem bedzie nowa praca... ;-) pozdrawiam narzekajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pani niech sie zastanowi- jesli tyle osób sie skarży(sra w swoje gniazdo) to chyba coś nie tak z pepco jest!!!!!! tu liczy sie tylko zysk i jeszcze raz kasa!!!!! nie wy klienci i nie my pracownicy!!! głupota centrali nie zna granic! a gdyby była taka możliwość to dawno byśmy tam nie pracowały za marne grosze!!!! nie zna sie pani to niech sie pani nie wypowiada!!!człowieka traktują jak szma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na godne traktowanie to trzeba sobie zasluzyc,ja nie jestem traktowana jak szma...wspolczuje kierowniczki i wspolpracownikow...i tyle..poprostu masz kiepska ekipe z ktora nie potraficie sie dogadac,ja nie rozumiem takich ludzi,wola sie uzalac nad swoim losem,niz zmienic otoczenie...szczerze wspolczuje ekipy z ktora pracujesz,wyzyskiwana osobo..naprawde zal mi cie,ze jestes tak nieporadna,i wolisz "tyrac"jak wy to piszecie tu,niz wziac swoj los w swoje wlasne rece.no ale coz,taka juz mentalnosc polakow,i tak zle,i tak niedobrze... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s.ja rowniez pracuje w PEPCO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne a gdzie i na jakim stanowisku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trak ... widzę że ktoś tu nigdy nie pracował na sklepach tylko siedzi sobie na ciepłym stołku. Pani nie ma pojęcia o pracy w sklepach więc niech się Pani nie udziela. Może pani przez miesiąc popracuje w sklepie to możemy pogadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tam jest wszystko i nic za jednym razem, a kobieta wpuszczona do niego oniemiała z radości super ofert cenowych nie patrząc na co najmniej drugą jakość produktów osłabia każdego mężczyznę. Co nie zmienia faktu,że bokserki mają całkiem niezłe no i skarpetki w sumie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre sobie "nie lepiej sie dogadac i poprostu robic co do mnie nalezy". właśnie o to chodzi, że nawet wykonując rzetelnie swoje obowiązki, dostaje się po głowie. Argumenty o nowej pracy sa co najmniej żałosne, gdyby jej znalezienie było takie łatwe wiekszośc z nas by juz nie pracowała w firmie. I jescze jedna sprawa GODNE TRAKTOWANIE NALEŻY SIĘ KAŻDEMU!! mój Boże, jakim trzeba być człowiekiem, żeby twierdzić że trzeba sobie na nie zasłużyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta racja - co my PSY jesteśmy. Może dla zachęty kierownictwo kupi kości. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zapytajcie się swoich przełożonych o wczasy pod gruszą to jest kasa którą każda firma posiada zatrudniając powyżj 20 pracowników a w pepco jest nas więcej nikt o tym ni mówi bo po co a warto jesli kiero wam nie udzieli info to dzwonić do centrali przecież też macie rodziny dzieci skoro was tak wykorzystują to i wy pociągnijcie to co wam się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona klientka
Nieco odbiegnę od tematu, ale muszę się tym podzielić, co pewnie jeszcze bardziej zaogni dyskusję o warunkach pracy w pepco. Byłam dziś w koszalińskim sklepie (tym przy stacji benzynowej) i co zobaczyłam - bajzel totalny, regały i wieszaki pozastawiane, nie da się nic obejrzeć. Ale to nic przy wszechobecnym, okropnym zapachu chloru! Czułam się jakbym miała domestos przy nosie. Nie wiem co oni tam robią, ale jak jest remont to wypadałoby sklep zamknąć! Wyszłam stamtąd po minucie, bo nie chciałam żebym moja córka wdychała to świństwo. Współczuje tylko pracownikom, którzy spędzają tam kilka godzin, bo mnie głowa po tej minucie rozbolała... Uważam, że to brak szacunku zarówno dla klienta jak i pracownika, a warunki toksyczne jak w fabrykach w Bangladeszu. To się nadaje do Inspekcji Pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×