Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Żadna pewnie bo i nie było okazji , myślicie że centrala nie wie jakie i ile dostaw wysyła na sklepy ? Wie na pewno . Jeśli chodzi o awanse to uważam że nic dziwnego że młode się awansuje bo jaka jest średnia wieku pracowników sklepów ? Przecież nie 40 lat ! Takie to by rady nie dały tak ciężko pracować fizycznie i pod ciągłą presją na osiągane wyniki - czyli budżety , raporty , zestawienia , rankingi i kpi . A zapomniałam dodać "wyniki wizyty tajemniczego klienta" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale z koniem na mózgi się zamieniłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje niepełne 5lat mam prawie 45lat i wytrzymuje więcej niż młode i nie mam przysłowiowego ,,wj,, na wszystko!!!! Rejon przejeła ,,gówniara,, i tak sobie kiero wymienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kładzie sklep za sklepem ale jest ok do czasu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mloda lądna zgrabna to i umiala pokazać wdzięki by zostać rejonowa :) i wlasnie na konferencji się zdobywa awanse :) imprezka na takich spotkaniach i awansik jest tylko trzeba wiedzieć jak się skręcić i z kim :) dla kariery zrobi się wszystko by być doceniona nie tylko w obowiązkach zawodowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mogla być poruszona sprawa magazynów i dostaw jak widocznie byly ważniejsze sprawy jak . Trzeba bylo się zająć awansem a w d***e tam magazyny . Będzie awans to juz nie mój problem z tym gdzie kierowniczka to wszystko upchnie i jak sobie poradzi z tym wszystkim i z calym towarem ma zrobić tak by towar ubywal a nie zalegal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja pieprze,widze,ze jednym slowem to pepco to niezly burdel z alfonsem i d******** Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ja nigdy nic ciekawego nie widzę ,jestem zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz bo zajeta jestes i nie masz czasu widoczniei jesteś w chwili rozkojarzenia :) a widza te co maja w sobie wartosci kobiety czyli zony ,matki które mysla glowa a nie inna częścią ciała :) w zdobywaniu llekiej pracy 2w1...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście otworzyli nowy sklep Pepco w bardziej dogodnej dla mnie lokalizacji. Więc będę teraz często tam zachodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co poprawi to sytuacje ludzi którzy tam pracują??Skoro tu się wypowiadasz to powinnaś napisać jak poprawi się tam sytuacja to będę napewno klientem wiernym ...ale co Ciebie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, narzekać każdy potrafi.co wy byście zmieniły w kwestii dostaw i przeładowanych magazynów?może warto wyjść z własną inicjatywą i pomóc przede wszystkim sobie i sklepowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększyć magazyny sklepowe .Chahaha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHyba wiadomo że to nie jest możliwe.nawet my same nie mamy pomyslu jak rozwiazac problem z dostawami to jak oczekiwac ze centrala to rozwiaze?albo wyjdziemy z wlasna inicjatywa albo bedzie tak jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Incjatywa u nas to jest dopiero dobre !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest karana bo nie mieści się w zarządzeniach centralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tajemniczy u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w ogole kogos obchodzi opinoa w tej sytuacji tego calego tajemniczego?...czy ich obchodzi nasza sytuacja??...no wlasnie,tak samo nas ten "tajemniczy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja trochę z innej beczki... Wkurza mnie to bycie vm-ką przemysłową : kasy z tego większej nie ma a każdy się czepia bo im nie pasuje a kiedy niby ja mam to zrobić zgodnie ze standardami jak zazwyczaj stoję na kasie albo jest coś innego do zrobienia a towar jak się wykłada to gdziekolwiek byleby jak najwięcej wynieść z magazynu nie mówiąc już o klientach gdzie każdy wywraca i przerzuca wszystko jak tylko może. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to kiedy. Po godzinach za free- to standard na sklepach PEPCO. Wy tak nie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jako vm przemysłowa to sama tam pracujesz ? Innych kasjerek nie ma i kierowniczek ? Każda ma zas..rany obowiązek umieć to zrobić i robić a nie tylko vm przemysłowa . Nikt łachy nie robi , a jak mają wątpliwości to niech się zapoznają z "zakresem obowiązków" na danych stanowiskach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda,ładna,zgrabna to na pewno.Zazdrość przez Was przemawia kochaniutkie.Znam tą dziewczynę od lat.Wiele jej można zarzucić, ale na pewno nie to,że jest głupiutka.Jest bardzo inteligentną osobą.Pracuje z dużym zapałem i zaangażowaniem.Dużo już dobrego zrobiła z tego co słyszałam nie tylko dla mnie....Szkoda tylko,że często daje się kierować przez RS. Szczerze jej współczuje ,że musi współpracować z takimi dwulicowymi małpami. Kochana moja młoda,zgrabna,ładna rejonowo.Nie daj się ! Pozostań sobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zasłużony awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod koleżanką.Jest młoda,ładna,ale bardzo konkretna.Robi porządki na rejonie i bardzo dobrze! Widzi to czego poprzednia rejonowa nie widziała albo widzieć nie chciała bo przecież koleżanek się nie rusza...Pupilki robiły co chciały a reszta na tym cierpiała.Ja jej kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święte słowa! Ja też trzymam kciuki. Zazdrośnicą już podziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podyskutowałabym jeszcze ale niedzielne popołudnia są dla kierowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego pracujecie po 12 godz? jak to wygląda w tygodniu, myślałam że po 8 godz dziennie, pytam bo chcę złożyć CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem VM. Czuję się wykorzystywana.Robię więcej niż reszta bez dodatkowych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile godzin pracy jest na tydzień?jeżeli pracujecie po 12 to wychodzi że 3dni pracy a w czwartym tylko 4 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa juz patrz jak czwarty dzien masz 4 godz w pracy. Mozesz miec tak 3 dni po 12 godz potem dzien wolnego I dalej 2 dni po 12 godz nastepnie 2 dni wolne a potem przyjdziesz na 3 - 4 godziny oczywiscie po poludniu Bo wtedy wiekszy ruch wiec I tak I tak nie widzisz rodziny caly tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×