Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Wolałybyście codziennie po 8 godzin pracować na dwie zmiany ? Ja wolę jak jest cały dzień wolny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się nad podjęciem pracy w sklepie , czy jesteś w stanie dać sobie radę z tym wszystkim o czym wcześniej pisały pracownice tej firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brać laski tych wpisów o KR na serio, bo to jest prowokacja. Wszystkie prawie posty z warszawskiego nr IP pisane. Komuś zalazla za skórę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu sie mylisz ze z warszawskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie to problem nie jednego rejonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie kierowniczka podlizuje d**e rejonowym i sprzedaje to ma dobrze bo dba o swoja d**e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szary człowieczek nic nie może ,bo jak tu zniżyć się do poziomu kasjera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze poziom kasjera jest lepszy w poziomie ku..y lub dzi..i skoczyć na awans ,ale co się nie robi dla kariery :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażania tego typu są żałosne osoby muszą być bardzo zdesperowanie zazdrosne pisząc takie rzeczy. Nie wspomne o tym że uczciwie ciężko pracujące osoby są bez podstawnie obrażane takimi oszczerstwami. Żal mi tych zazdrośnic....każdy jest kowalem swojego losu. A na tym forum to aż szkoda nerwów czytać takich głupot i wrzucania wszystkich do jednego wora. Nie radzisz sobie to sie zwolnij.Ale nie zwolnisz sie bo nie masz odwagi pójść gdzieś indziej - bo dobrze wiesz że będzie to samo lub gorzej. Pracuj lojalnie uczciwie a ktoś Cię zawsze w odpowiednim momencie doceni i zauważy . Ale wtedy nie życzę Ci usłyszeć takich oszczerstw..... Wiec nie oceniaj i nie obrażaj nikogo. Pojedyńcze przypadki znajdą sie wszędzie w każdej inej firmie ale to też jest ich sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie ktoś napisał coś mądrego.Łatwo ocenić ludzi,których tak naprawdę się nie zna.Żal czytać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypep
"Pracuj lojalnie uczciwie a ktoś Cię zawsze w odpowiednim momencie doceni i zauważy "... i to jest właśnie problem, że tych "pracujących uczciwie" nikt nie "zauważa". jak wiemy"sukces ma wielu ojców" i w przypadku z***biście prowadzonego sklepu laury zbiera rejonowa i regionalny, a kierownik sklepu jest pominięty, ale gdy taki kierownik upomni się o swoje od razu staje się wrogiem nr 1 bez względu na dotychczasowe wyniki !!! Co do awansów na rejonowych to wiemy wszyscy doskonale, że kluczem wyboru nie są wyniki tylko "namaszczenie" przełożonego (rejonowej)- więc nie liżesz d..y- nie awansujesz. MAŁO TEGO- wiem o sytuacjach, w których z zawiści rejonowi blokują awans kierowników na wszystkie możliwe stanowiska w sieci !!! DOPÓKI NIE BĘDZIE KONTROLI (BO OBECNIE JEST FIKCJA) PRACY REJONOWYCH TO WSZYSTKO BĘDZIE WYGLĄDAĆ JAK WYGLĄDA...NIESTETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antypep ,,gorzka,, ale święta racja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jakie buty nosicie w pracy? Ja chodzę w trampkach ale po 12 godzinach to potem nóg nie czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty może ich nie czujesz, ale wszyscy w twoim otoczeniu je czują. Wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to wszystko i sie dziwie.W pepco pracuje od czerwca i jestem zadowolona.Pracuje po 11 godzin ale w miesiacu i na pełnym etacie mam ok 13 a nawet 14 dni wolnego.W miare mozliwosci grafik jest dopasowany do moich potrzeb.Jestem zwykła kasjerką...Nie wierze w to ze robicie nadgodziny a jezeli tak to albo macie za nie zapłacone albo do wybrania w innym miesiącu.Zapraszam do prywaciarza w takim razie.Tam mozecie zapomnieć o opiece,l4,czy 8 godzinnym trybie pracy od pon.-do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko pracujesz - w takim razie możesz się dziwić . Może w twoim sklepie jest więcej niż 5 etatów albo macie mało klientów np 5tys w miesiącu . Jakbyście miały z 14tys klientów miesięcznie albo i więcej to byś inaczej oceniała pracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodze sie.Masz racje,nie pracuje długo i moze nie jest to wielki sklep...ale na zmianie czesto jestesmy tylko we dwie gdzie w innych sklepach jest wiecej osob.Do czego najbardziej sie przyczepiam...Piszecie ze non stop robicie nadgodziny.Rozumie ze nie macie wolnego i pracujecie wiecej jak 160 godzin w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję po 12h obrót rzędu 8-9tys po 2 do 17-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli przekraczasz norme godzinową w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej poprzedniej pracy z************m od 6 rano do 18 .U prywaciarza.W soboty pracowalam tylko 8 godzin.Nie moglam chorować,mieć wolnego,a nawet nie miałam przerwy na zjedzenie czegokolwiek.Zrujnowałam zdrowie,psychike i zaniedbałam rodzine.Teraz mam wiecej czasu dla rodziny,nie jestem ztyrana ,mam normalne przerwy na posiłek i wszystko co sie pracownikowi należy.Normalne że szanuje swoją prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuj!!uroki też odnajdziesz jak My

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grupa B 100 klientów dziennie i Panie z aspiracjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie są sklepy gdzie macie 100 klientów dziennie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba 100*6. 600 klientów czasem ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I macie 5 etatów przy takiej ilości klientów i ciągle dokładanie odzieży , bielizny , zabawek , butów , ceramiki , szkła itd itp ? W większości sklepów wiem że jest 5 etatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×