Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
No i czas na przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po dwie osby na zmianie,zmiany w biuletynie,4palety dostawy,i 240klientow,plus upierdliwi klienci i wiecznie czegos nie mogacy znalezc,albo najlepsze pytania a ile to kosztuje prosze pani..jakby ciezko bylo przeczytac,w d**e *******e!!jeden wielki meksyk kur..a!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz masz takiego pecha jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kol. powyżej to farciara ..przerwy i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt Was tam nie trzyma.Mi poprzednia praca nie pasowała to zmieniłam.Przykre że na siłe obrzydzacie ludzią prace.Nie ma to jak srac w miejsce z którego utrzymujecie rodzine.Ale takie rzeczy tylko w polsce.Nigdy nie jest dobrze-trzeba ponarzekac.A najlepiej nie robić nic tylko wypłate odbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje :) mi jak praca nie odpowiadala i bylo mi źle to tez zmienilam i jestem zadowolona z tej pracy co mam, a te co narzekają to widac jakie z nich pracownice :) i zenujace jesteście bo to o was tylko świadczy jakie macie ambicje i samo ocenę o sobie ze jesteście tylko skazane na ta pracę w pepco :) meczycie sie to odejdzcie i na zasilek będzie wam lepiej i zwolnijcie miejsca dla innych mlodszych ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszych tzn??ROZUMIEM ,że kiero po 40haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" utrzymujecie rodzinę" - no nieźle ...Sama ledwo utrzymuję się z tej wypłaty kasjerki w pepco a na założenie rodziny to mnie nie stać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
240 klientów dziennie macie czy tylko ty tylu policzysz na kasie ? To różnica . My mamy minimum 500 transakcji dziennie a ci co tylko weszli pooglądać to drugie 500 osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne jak w kazdym sklepie czy markecie :) wchodzą i wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest w każdym sklepie, to fakt. Tylko Pepco i tak chyba należy do tych, w których wchodzący nie tylko oglądają, ale też kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grochem o ścianę...biedni ludzie...pracują bo muszą.Szkoda ze zajmujecie miejsce tym którzy chętnie by tam pracowali.Ale Wam podejrzewam wszędzie będzie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentalnością Polaków jest narzekanie - jest to nie do ogarnięcia niestety. Gdzie by nie były takie osoby zawsze będą narzekać w każdej innej firmie . Najlepiej to leżeć pachnieć i kasę brać....Szkoda że stawiają właśnie takie osoby firmę pod złym znakiem. Założę się że jest Nas większość co kocha tą pracę mimo momentów ciężkich - ale gdzie ich nie ma .... Te co narzekają pewnie też lubią ale takie już są narzekać będą a i tak pracy nie zmienią bo się bojąąąąą.....tylko opinie szargają nie potrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednocześnie tracąc godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie jest bardzo dużo ciężkiej pracy , pseudo-oszczędności na ilości etatów i płaca ledwo przekraczająca krajową płacę minimalną dla kasjerki - będą narzekać . Polska jest krajem w którym są jedne z najniższych płac w UE to i mamy powód do narzekania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie bym narzekała jakbym dostała najniższą krajową.Ale wiem ze w Pepco zarobki są wyższe.I może sama nie utrzymam za to rodziny ale jako dodatek do budżetu domowego idealnie.Wiem że kasjerki w innych sieciówkach zarabiają dużo mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1570zł z premią netto a w tych innych sklepach to 1300 , ot mi różnica żeby klękać i dziękować . Głupio baby myślicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni mają socjal ..opiekę medyczną..paczki dla dzieci..dofinansowania a My?bony raz w roku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy " oni " ? Konkretnie w których sieciówkach mają taki raj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia wypłata bez żadnego l4-1825zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaje ze jestem kasjerem...starszy dostał więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zniżki 25 % też nie macie?To też są pieniądze które zostają w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1825 zł ? Biedronka, Lidl, Tesco czy HM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1825 ? Biedronka, Lidl, Tesco czy HM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zniżki pracowniczej też płacisz podatek , jak od wszystkiego w tym kraju kochanym . Ja nic nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko...jeszcze wam sie nie znudzilo to marudzenie??wrzuccie troche na luz,albo zmiencie prace,powaga. Bo to juz sie robi zanada.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani kierowniczka niech się tu nie denerwuje - to na co narzekamy w pracy to jej nie dotyczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×