Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Jakie zapomogi,to jest fundusz socjalny ,na który my pracujemy i zakład pracy musi się z niego rozliczyć.Nie dokładają do kolonii dla dzieci ,nie robią paczek na święta nie ma wczasów ,,pod gruszą'' więc łaski nie robią aby wypłacić nam świadczenie świąteczne .A tak przy okazji to ''bardzo dziękuję '' za zorganizowanie wyprzedaży tuż po świętach najlepiej zaorać ludzi robotą żeby nie odwykli.I '' dziękuję'' z góry za fałszywe życzenia przesyłane do sklepów od pracowników centrali .Ślą bo tak wypada? Szkoda że nie pomyślą wcześniej gdy oni będą na urlopach świątecznych się byczyć my niedzielną nocką będziemy wyprzedaż cykać.Umiera człowieczeństwo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ludzi ze sklepów nie robią paczek świątecznych ale już z centrali to tak. Szkoda ,że jest taki podział. A co do tej nocki to faktycznie porażka sami będą odpoczywać a ty jedna z drugą tyraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy porównać odzież z PEPCO ich jakość ;/ i np. sklep www.smaily.pl i ich odzież jakosć nie do porównania a ceny podobne.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są paczki dla centrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę pieniądze , jakie by nie były , ponieważ to ja decyduję co za nie kupię . A nazywają to zapomogą ponieważ trzeba podać dochód na osobę w rodzinie , jak do świadczeń socjalnych z gminy czy mops - u , gdyby to była nagroda to nie trzeba by było takich oświadczeń wypełniać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo ile dadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko.jak mnie wnerwiaja te pytania.a ile?a kiedy?!ddostaniesz milion dolarow.i to juz wieczorem.zajzyj pod poduszke jak wrocisz z pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy słyszeliście coś o pracownikach sezonowych na grudzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak słyszeliśmy. Ponoć to kosmici......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy z Was na tym forum zadają takie pytania, jakby nie wiedzieli co się dzieje w danym sklepie, a co z sezonowymi, a kiedy i ile dadzą świadczeń, zamiast pisać i czytać co na forum, lepiej poczytajcie i posłuchajcie co kierownik w sklepie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytałam czy wiadomo coś o świadczeniach świątecznych bo jestem na zwolnieniu-ciąża. Wiem że dostanę ale nie wiem kiedy i ile bo z naszą kierowniczka bardzo ciężko się dogadać. Nawet jak wie coś to mówi nie wiem. Jeśli taki problem odpisać jak ktoś coś wie to dalej wylewajcie brudu. Bo to najlepiej wam wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadczenia gwiazdkowego zostaną wypłacone do 18 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak, wyprzedaż 27 grudnia....... szkoda że nikt nie pomyślał o pracownikach....... hmm właściwie to ktoś pomyślał, czyli jak spier........ olić ludziom święta, gratuluję pomysłu...... korona nikomu by z głowy nie spadła, gdyby się ją zaczęło od poniedziałku , albo np. tuż po nowym roku i już widzę te tłumy jak walą po byle szmaty obniżone o 4,99........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.gjtpukqjwqbwtgptwmjdah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w nocy jest uciążliwa i nie jest to obojętne dla organizmu . Noc to jedyna pora kiedy nie ma w sklepie klientów to i więcej się zrobi i szybciej . Osobiście też wolałabym robić przecenę w dzień , ale nie mam wyboru . W niedzielę i tak wszystkie sklepy pepco są otwarte (27 grudnia ) więc w domu nie posiedzimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam mieć wolne akurat 27 grudnia, bo pracuję w wigilię i w sylwestra, do rodziców dojadę dopiero po 22 w wigilię, a że ktoś sobie nocną wyprzedaż wymyślił, to już w drugi dzień świąt będę musiała wracać, więc jak ktoś dobrze u góry napisał, w tym roku mam spier.......lone święta :-( więc bardzo dziękuję pomysłodawcy za tegoroczne święta i raczej proszę nie wysyłać życzeń w stylu " spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych..... " podejrzewam że wiele osób chciało by za nie "kogoś " czymś obrzucić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snieguroczka
Hej, 1. dzieci pracowników centrali NIE DOSTAJĄ paczek na święta ( żadne), 2. też będę pracowała 27 grudnia- jak co roku, 3. prawdopodobnie będę też pracowała 6 stycznia ( tak jak rok i dwa lata temu). Że też nie znudzi się niektórym z Was wypisywać bez zastanowienia dziesiątek słów o rzeczach, o których nie macie pojęcia- to forum można by wykorzystać znacznie lepiej. pozdrawiam wszystkie wspaniałe, silne intelektualnie i mądre życiowo dziewczyny, z którymi współpracuję od lat. Mn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 6 styczeń to nie jest czasami wolny od pracy??? Ktoś tu usilnie chce zabłysnąć i nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dniem wolnym od pracy i czerwona kartka w kalendarzu tak jak 27 grudnia w tym roku . To z mocy pewnej ustawy jest zakaz handlu w większe święta w ciągu roku , gdyby nie to to w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia( pierwszy może by nam darowali wolny) , Wielkanocy czy 1listopada stałybyśmy za kasami i ani mru mru ! Także nie ma co gadać-pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snieguroczka
6 stycznia, to dzień wolny- Święto, a ja i moje koleżanki być może będziemy pracować tak jak rok i dwa lata temu- po to, żebyś Ty otrzymała swoje świadczenia na czas, Dziewczynko. Naprawę sądzisz, że ktokolwiek potrzebuje błysnąć przed Tobą? A kim Ty jesteś, że wywołujesz w ludziach taką potrzebę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poprzedniej firmie handlowej otrzymywaliśmy wypłaty do końca danego miesiąca , może tak by było lepiej i tu w pepco ? Współczuję tym paniom które muszą pracować w dzień świąteczny abyśmy mogły mieć wypłaty na koncie do 10go każdego miesiąca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani co musi pracować 6 stycznia aby naliczyć nam pensje: żadnej łaski nie robisz bo to twój zasr....y obowiązek masz za to płacone!!!!!! a jak się nie wyrabiacie w terminie to zapierdzielaj w święto!!!!!! i nie płacz że tak ciężko pracujesz, przyjdź na sklep przed świętami to pogadamy.nie raz mogłyśmy się przekonać jak ciężko pracujecie jak przyjeżdżacie z centrali do pomocy na sklepy:ile razy idziecie na przerwę i na jak długo.prawda jest taka ,że przyjeżdżacie dup...... zawrócić.i zanim się damo wypowiesz na powyższy temat to się sto razy zastanów bo dzięki ludziom pracującym na sklepach ten biznes się kręci a ty masz pracę...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNKO, troche szacunku. Ok, pracujesz 6go zebysmy mialy wyplaty na czas, ale ty tez masz wynagrodzenie. Wczesniej, czy tez 10 ale masz. I pracujesz do 15-16?? Nie do 22 i nie uzerasz sie z klientami i codziennym syfem. Nie mysl sobie ze zlapalas pana Boga za nogi. Tobie tez ktos przelew robi i rozlicza godziny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ta "dziewczynka " wie o szacunku?!!z resztą jak każdy z centrali, uważają się za bóg wie co i tylko w oczy ładnie mówią .pracując wiele lat nie raz się przekonałam jak wygląda prawdziwa twarz ludzi z centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm czy jakieś pepco jest czynne do 22??? Czy może personel sobie dorabia dając od tyłu i jeszcze się użera z klientami ....ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni pracują 6 inni 27 no i co k...a z tego jak się nie podoba nocka to wyspie.....ć szukać innej roboty oj wielką tragedia święta popsute proponuje skargę napisać do p.Radka może się ulituje nad wami ...AAA i propozycja na przyszły rok aby w sylwestra wydłużyc sklepy do 21 będzie czs na dokończenie wypż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny komentarz ,chamski taki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy p. Radek taki litościwy chyba że zrobiłby wyjątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×