Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Wszystkie sklepy pracują dziś w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam podwyzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ,ktoras z Was kobitki wie ile tej podwyżki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kierownik wie jakie są podwyżki i powinien wam przekazać taką informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropo podwyżek od 1 stycznia. One są pewne już? Dostalyśmy ten list z tabelkami jak będą te podwyżki wyglądały itd a kilka dni temu dostalysmy list ze związki zawodowe zablokowany nie godzą się na te podwyżki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki sobie mogą...... Podwyżki są już podpisane przez dyrektora. Do ostatniego stycznia dostaniemy aneksy do umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dzisiaj dostałam telefon że chcą mnie zatrudnic na stanowisko Kasjerki w pepco obecnie pracuję więc czas na zastanowienie mam do wtorku. Kierownik sklepu podczas rozmowy powiedziała mi ze przez okres próbny premia mi się nie należy czy to prawda? Bardzo proszę o odpowiedź jak jest z grafikiem takim przykładowym przy otwarciu sklepu na 10 h. Wiem że jeden weekend mam miec wolny i pół piątku, stąd prośba aby któraś napisała jak mniej więcej wygląda grafik. ani nie była w stanie mi odpowiedzieć na pytanie wiem tylko że 3 dni po 10 godziń i dzień wolnego ale czy tak jest naprawdę? przeciez w takim razie bedzie bardzo dużo godzin wypracowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia nalezy sie kazdemu, nawet podczas okresu probnego, oczywiscie jesli wyrobicie budzet:) co do grafiku to bywa roznie, zalezy duzo od osoby ktora go uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź :) Czyli jak dobrze rozumiem istnieje taka ewentualność że jednak oprócz dnia wolnego będę zawsze pracować do 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana czasem jest tak ze pracujesz i 4dni po 11godzin na jeden wolny....taka sytuacja w Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowniczka
ja tak w kontekście rejonowych. Trafiła się nam jedna obłudna, udaje, że jest mila, zainteresowana, że niby to słucha i chce pomóc a za plecami nadaje na nas z kierowniczką. Przez przypadek wchodząc do magazynu słyszałam jak się śmieje z nas, kasjerek razem z kiero sklepu. Psiapsióly się znalazły... Cholera. Prawda pani agatko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o grafiki to są fatalne nie dość ze pracuje sie po 10,12 godzin to nawet jeśli trafiają sie dni gdzie jest mniej godzin to tak układają te grafiki ze ciągle pracuje sie do wieczora. Rzadko kiedy do rozsądnej godziny np.15tej ,czy 16-tej i to jest straszne a jak ma sie rodzine, dziecko, meza to praktycznie nie ma czasu dla rodziny. Jedynie w dni wolne mozna spedzic popołudnie z rodziną. Tyle tylko ze w takie dni człowiek nadrabia zaległości domu i to jest strasznie meczace i przykre ale niestety dzieje sie tak poniewaz firma zatrudnia za mało ludzi do tak duzych sklepow przy takim ogromie pracy. Ktoś kto nigdy nie pracował w Pepco nie ma nawet pojecia jak tu jest ciezko.Brak słow az sie płakać chce,ale jest ciezko znaleźć prace z normalną umową i tylko dlatego wiele z nas tutaj haruje. Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Bo trudno jest znaleźć pracę na normalną umowę..... Dziewczyny wszędzie jest ciężko. Tak pracujemy do wieczora ale na tym polega dorosłość. Jeśli ktoś decyduje się na pracę to swoje życie osobiste musi niestety jej podporządkować. Jeśli się z tym nie zgadza to albo niech się zwolni albo niech otworzy swoją działalność i będzie robił co chce..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientuje sie ktos kiedy beda nowe umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik nie przekazał ze do końca stycznia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Czy pytalabym gdybym wiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuchy jak Wam godziny nie pasują to idźcie tam,gdzie Wam będymie lepiej. Najlepiej do zakładu na taśmę to będziecie miały zmiany! Handel ma to do siebie,że ma takie godziny! Co tak narzekacie na te 12tki, przecież połowa miesiąca to dni wolne, nie pracujecie codziennie,bo jest norma do wyrobienia. Jak nie pasuje to do biura, praca do 16tej, weekendy wolne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej możecie mi powiedzieć ile teraz zarabia się w Pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio to fakt ale trzeba uważać na niektóre rzeczy bo to chiński bubel i to bez certyfikatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepkowicz
Witam wszystkich. Chcialbym zapytac czy pracownicy z centrum dystrybucji też by mogli się zapisywać ? U nas na magazynie cisza panuje na ten temat a, z tego ci się orientuję to było by sporo chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co zapisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie jak skontaktować się z naszymi związkami zawodowymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie związki zawodowe że nikt nic nie wie na ich temat :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie co mogę zrobić , do kogo zgłosić fakt że mój kierownik rejonu oszukuje, robi z pracowników głupków i wmawia pracownikom że coś im powiedział a tak naprawdę nic nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zadzwonić do kierownika regionu i poinformować o sprawie telefon do niego niej powiem być dostępny na socjalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest z tymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te związki zawodowe to jakaś porażka. Nic potrafią wynegocjować dla Nas, tylko wszystko blokują i nie mają żadnych pomysłów na poprawienie Naszego losu. Żenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z godzin 16:22 tez mamy taka kiero,co najpierw mówi,a później się wypiera i robi z ciebie głupka, to jakaś masakra,jak mozna tak traktowac ludzi,ktorzy pracują na twoje dogodne życie !!!!??pomysł @,ze tak samo jak ty.my mamy CB nad sobą i tez w jakimś tam stopniu odczuwamy lekki lęk i niepokój... Gdy musimy SIe tłumaczyć i odpowiadac na durne pytania np.dlaczego jest slaba sprzedaż hot spota....!!ku...wa..bo badziewie dali.i Ludzie nie chcą tego kupować !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Twoim wpisie, z takim podejściem, nie dziwię się, że masz złą sprzedaż hot-spota. A złość na kierownika, że zadaje pytania co się dzieje i dlaczego jest raczej oczywista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×