Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
To są odpowiednie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , mam pytanie . Jak tam przeróbki na sklepie ??? udało wam się przerobić cały przemysł w jedną noc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobione. I tak my dałyśmy radę przez noc. Zostały do poprawki jakieś drobiazgi.... Aczkolwiek uważam że ktoś kto to wymyślił nie wiedział co robi. Kejny bzdurny projekt po sku..... Tony artykułów wraca do magazynu. Magazyny przez to pękają. Ech.... Kogo oni zatrudniające tym Poznaniu? Co to za ludzie? My zrobimy co nam karzą bo musimy a że to głupie wyjdzie po roku może dwóch. Tak jak wcześniej wspomniałam sku... A miało być tak piknie... :) dziewczyny my damy radę a reszta niech pomyśli zanim coś wymyśli bo my szaraki wysmiejemy kolejny wielki projekt. I wyjdzie na nasze :) a oni.... Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nocka? Robiliście przeróbki w nocy. My niestety ale wszystko robimy na zmianie, między klietami czy ciągłymi dostawami towaru. Magazyn to fakt pęka już od nadmiaru towary, którego jest coraz więcej niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliśmy zaplanować nocki. Był mail z Poznania.... Nie przeczytała koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My miałyśmy wręcz nakaz zorganizowania nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha co do rejonowej z 4 rejonu. Wspiera?? Żartujesz?? Prawie w każdym mailu straszy wyciągnieciem konsekwencji z PPJP. To nazywasz wsparciem? Ale,jak ktoś nie potrafi pomóc i poradzić sobie z pracownikami to łapie się już ostateczności. Taka jest. Strach się uśmiechnąć,bo kto wie co znajdzie w PJPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny powiedzcie czy będąc na urlopie macierzyńskim nadal przysługuje mi rabat pracowniczy ??? Bo teraz jestem jeszcze na L4 i rabat mam. tak samo wydaje mi się, że powinnam również dostać podwyżkę , jak każdy inny pracownik a od kierowniczki nie dostaje żadnych informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słońce, na macierzyńskim nie dostaniesz rabatu pracowniczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słońce , na macierzyńskim nie przysługuje Tobie rabat pracowniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz podwyżkę tylko aneks po powrocie. A rabat teraz i na macierzyńskim też masz. Tylko na wychowawczym już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi pisze się PPJP oślico wcale się nie dziwię ,przynajmniej postępuje zgodnie z założeniem firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na macierzyńskim masz zniżkę, na wychowawczym nie przysługuje Ci już zniżka, także korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejon 4..... Rejonowa super ! Żeby każda, każdy była taka. O co poprosisz załatwi. Wstawi się . Widać że jest za nami. Jak trzeba opier......ale chyba to normalne. Dziewczyno jeśli na nią narzekasz to zwyczajnie ty masz problem bo z tego co wiem inne kiero i inni kiero są jak najbardziej na tak. Oby była z nami jak najdłużej. Tego sobie i całemu rejonowi życzę. A ty zwyczajnie się ogarnij i weź do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejon 4! Rejonowa naprawdę ok. O co poprosisz załatwi.... Stanie za nami. Nie wiem o co ci kobieto chodzi!? Chyba masz problem. Ona od tego jest że jak się z źle dzieje to musi zareagować. Straszy? No chyba ciebie ????! Życzę sobie i innym z rejonu żeby została z nami dalej. Robi dobrą robotę. Nie jest ideałem ale która z nas jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejon 4 rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal takich ludzi którzy przychodzą z zewnątrz. ...nigdy nie pracowali na sklepie....czasami chyba nie mają pojęcia czego wymagają. ...więc śmieje się im w twarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi odnośnie macierzyńskiego i wychowawczego. racja trzeba korzystać jak jeszcze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powoli mam już to wszystko gdzieś. To podejście do pracownika ,wykorzystywanie na każdym kroku bo przecież to nie praca tylko wieczna gonitwa ,te marne pensje które starczają na coraz mniej i wieczne niezadowolenie przełożonych .Bo to taka taktyka opierdzielić żeby jeszcze szybciej załoga pracowała . Nie ty to kto inny przyjdzie problemu nie ma .Tylko ciekawe czy te tłumy chętnych do pracy w Pepco nie zmaleją niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej a może PPJP to podpis rejonowej a wy się stresujecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowygość
Tak jak zmiany "kosmetyczne" na przemyśle są wg mnie całkiem okej - ma to ręce i nogi - tak samo kvi nie do końca. Ceny u nas są na tyle przystępne, że klientom nie zrobi wielkiej różnicy wyeksponowanie t-shirtów za 9,99 zamiast 14,99. Każdy i tak wybierze to, co mu się spodoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie zmiany trochę bez sensu. Robimy się kolejnym Realem kolejnym Auchan czy też Tesco. Towar jednakowy walniety koło siebie. Tylko metraż nie ten.... I dlatego magazyny pełne. Oj ktoś tego nie przemyślał.... Daje dwa lata i znów będą zmiany bo to nie przejdzie. U mnie na sklepie ludzie narzekają. W kocach giną narzuty......okrojone sekcje.... Coś nie do końca dopracowane to wszystko. Dla mnie ba nie. Zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolne niedziele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na WP piszą o tym jak walczą związki zawodowe Biedronki o lepsze warunki pracy, wynagrodzenia. A CO ROBIĄ NASZE ZWIĄZKI ZAWODOWE ?????????????????????????????????????????????? Może zdradzą tajemnice po co powstały ? Aby chronić tyłki przed zwolnieniem ? .Innego wytłumaczenia nie widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góra żyje sobie dobrze. Reszta jest nieważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze związki powstały po to aby zablokować podwyżki i pakiet socjalny. Ot dlaczego są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze że zablokowali pakiet socjalu bo to kolejna ściema firmy że niby coś chce nam dać, ale jak zwykle kosztem czegoś innego. Tym razem procentem premii, który w zamian za to miał być pomniejszony i zabrana jubileuszowka......i to ma być gest w kierunku pracowników? Wstyd że tak duża firma, zarabiającą tak duże kwoty nie potrafi stworzyć pakietu socjalnego dla swoich pracowników nie zabierając im nic w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki zawodowe moi drodzy są po to, żeby trzymać pracowników w przekonaniu, że coś się dla nich robi. Są opłacane głównie przez firmę, więc nie mogą działać na jej niekorzyść. Związki zawodowe są tylko po to, zeby być i nic więcej. Niespodziewajcie się żadnej pomocy z ich strony. Szeregowi pracownicy są tylko po to, zeby tyrać i nie marudzić. Natomiast już troszke wyżej postawiona szeroko pojęta kadra średnia i wyższa począwszy od pseudo specjalistów w swoich białych rydwanach, poprzez kierowników, kończąc na dyrekcji bawi się za wasze pieniądze zarabiając kupę kasy za wożenie tyłka w aucie i śmieje się z was szalejąc na imprezach firmowych i odbierając kolejne dyplomy i nagrody pieniężne wypracowane przez was. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolałabym jednak większą podstawę wynagrodzenia.Premia jest albo i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki zawodowe nie są utrzymywane z pieniędzy firmy !!!!! Utrzymują się że składek które są pobierane z pensji członków związków zawodowych więc są to pieniądze pracowników . Skoro zablokowały pomysły firmy -wg niektórych złe ,to dlaczego nie proponują nic żeby poprawić obecną cytuję??? Czekają na pomysły firmy żeby znow je zablokować? Na tym ma polegać działanie związków? To proponuję żeby się rozwiązały , przynajmniej pieniądze nie pójdą w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×