Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Wydaje mi się, że satysfakcja z pracy, to że jesteśmy komuś potrzebni jest nagrodą sama w sobie.Bo nie ma nic gorszego niż pracować w jakiejś firmie tylko dlatego, że coś trzeba robić.Człowiek w pracy powinien się spełniać, dawać jak najwięcej.Pewnie zarzuci mi ktoś, że za takie pieniądze nie warto, ale ja tam swoje wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mimi123-nie chciałem urazić ciebie ale ty zaraz krzyczysz.Dlatego zapytałem tak przewrotnie,ponieważ niemal codziennie obserwuję bliską mi osobę,jak zastanawia się; czy nie dało rady zrobić czegoś lepiej,więcej,efektywniej.Nigdy nie słyszałem jeszcze słów zwątpienia,a już na pewno rozżalenia-choć łatwo nie jest.Trwa to już kilka dobrych lat.Dziwne jest to,że chcesz wiedzieć co się należy.Wynagrodzenie dostajesz za pracę?Terminowo wypłacane?Ekwiwalent za niewykorzystany urlop?Urlop dobrze obliczony?Przerwa w dniu pracy jest?Ubranie robocze jest?Premia za wyniki jest? Skoro na większość z tych pytań odpowiesz twierdząco to DO ROBOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco
ludzie bony będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco
hmmm w jednym z bulietynie z miesiąc temu było napisane że bony będą ale nie wiadomo w jakich kwotach więcej informacji mieli podać pod koniec miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchomy wafelek
Czy naprawdę nikt nie potrafi powiedzieć,kiedy będą bony i w jakiej kwocie dla kasjerów?W jakiej dla kierowników,zastępców?Ponoć info miało być do końca listopada i nastała cisza.Może firma zmieniła plany odnośnie bonów?Pozdrówka z ....dówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
ciekawe -biuletyn byl a tu cisza ani slowa o bonach. dosyc ze kazdy rejon na minusie to jeszcze teraz jakby nie byllo bonow to masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolontariusz
Zamiast bonów będzie gotówka! Około 1/3 wynagrodzenia dla kasjerów i podobnie dla kadry kierowniczej sklepów.Zatrudnieni krótko,którym jednak firma też chce coś dać otrzymają połowę kwoty.Przelewy realizowane będą do 4 grudnia.Proszę nie dziękować za info tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info chyba nie sprawdzone...? wiem już jakie kwoty dostaniemy i napewno nie jest to 1/3 pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam napisac do was tutaj. Do pepco w bp chodze dosc czesto gdyz obok jest biedronka a zreszta mam bilsko, no ale jak juz wejde i jak zobacze na kasie szanowna kierowniczke z jej minami to poprostu chce sie z tego sklepu wyjsc jak najszybciej, no i tak ostatnio zrobilam! Ale jej mina mi tkwi przed oczami jak koszmar! NIe moge zrozumiec jak taki człowiek moze pracowac w takim sklepie ! ona zamiast zachecac do zakupow to poprostu wygania klientow tymi okropnymi minami, "twarza" i zachowaniem! Raz weszlam jakos z 10 minut przed zamknieciem , to byla tak beszczelna ze na cały sklep krzykneła ze ZAMYYYYKAMYYYYY! juz teraz wiem na pewno ze tam predko nie pojde, i powiem tez swoim wszystkim znajomym! Nie odpowiedni czlowiek na tym stanowisku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardzo, że ktoś z takimi manierami pracuje w Pepco!Napewno każdy Pepcowicz się ze mną zgodzi.Wiem, że klient tuz przed zamknięciem jest niemile widziany w każdym sklepie nie tylko w Pepco ale żeby takie komentarze głośno wygłaszać to szczyt chamstwa...W moim sklepie nigdy tak się nie robi.Nawet jeśli klient chodzi już grubo po zamknięciu sklepu nigdy nikt z naszej załogi nie zrobił takiego obciachu.Wystarczy grzecznie zwrócić uwagę klientowi, że zbliża się godzina zamknięcia sklepu i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco
a jak na wychowawczy jestem to dostane bony??? oj poratowaly by mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssddhdd
a za ile te bony beda w koncu bo na chorobowym jestem i nic ne wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Ludzie się produkują i informują jak sytuacja z bonami wyglada, a tu widzę znajdują się osoby, które jeszcze o to pytają :> Czytać nie potraficie? Czy nie ogarniacie tego forum ;p Ja pytam dlaczego tak mało kasy? ;( Silnik do wycieraczek to wydatek ok580 zł. Powiedzcie, że tyle dostanę ;DD Pozdrawiam i życzę wysokich utargów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
i tak ludzie z ktorymi pracuje nie wiedza nic o bonach czy co tam ma byc!! tym bardziej ile!!! Pozdrawiam i zycze realizacji (tych wysokich)budzetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazeeaa
a no jak jedna trzecia pensji to gratuluje po 250 max bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco
a dziewczyny na urlopach wychowawczych cos dostana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wasi kiero juz sa o wszystkim poinformowani. Dostali tabele w ktorej sa jasne wytyczne co do wyplaty swiadczen w tym roku. nie beda to bony tylko przelewy gotowkowe, ktore wplyna na Wasze konta. a tak na marginesie jeszcze-jestem bardzo zawiedzona wysokoscia tych swiadczen... mogli chociaz wszesniej dac znac, bo jednak czlowiek sie nastawil.. Pozdrawiam cieplo i zycze wysokich utargow-co by chociaz premia byla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijou8
czy ktos orientuje sie ile kosztuje kosz w kolorze wenge, najwiekszy, z pokrywa na zawiasie pleciony, kwadratowy, zobaczylam w sklepie ale zapomnialam spytac o cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z...
Więc tak jak już pewnie wszystkim wiadomo firma w tym roku nie postarała się na święta żal................... Pracuję w Pepco parę lat i zawsze miałam dobre zdanie o firmie (mimo ciężkiej pracy). Teraz moje zdanie zmieniło się diametralnie. Bony które były zawsze na święta były dobrym "zastrzykiem finansowym" we właściwym czasie,BYŁY JAKBY NAGRODĄ DLA KTÓREJ WARTO BYŁO SIĘ STARAĆ, dziś nie wiem jeszcze co mam zrobić z tymi pieniążkami które dostanę straciłam wszelaką chęć do pracy......... tylko siąść i płakać.............. Mimo wszystko wszystkim Pepkowiczom WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
dokladnie tak.popieram was ze firma dala w tym roku ciala z tyymi bonami. kazdy liczyl na cos wiecej w koncu to raz w roku prawda!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym pracować w firmie,która za free daje mi w okresie Świąt kasę.Narzekanie to nasza cecha narodowa.Pozdrawiam Wszystkich obdarowanych-jeśli ktoś chciałby zrezygnować z tych marnych groszy to na priv podam nr konta do przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pewnego czasu krążyły plotki, że nie będzie bonów na Święta wcale..Aż tu nagle info, że kasa będzie a i tak wszystkim źle...Ludzie czego Wy chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nikt Wam nie powiedział dlaczego będą mniejsze świadczenia? to było wiadomo rok temu na jesiennej konferencji! w styczniu były podwyżki, częściowo właśnie dzięki funduszowi socjalnemu, 50 zł. podwyżki co miesiąc daje 600 zł-stąd ta różnica, poza tym spytajcie swoje kierownictwo o zarządzanie funduszem przez firmę...fundusz socjalny pracodawca ma prawo przeznaczyć np. na szkolenia a tych trochę było. WIĘC SKĄD TE ROZCZAROWANIA? prawdą jednak jest to że wysokość ubiegłorocznych bonów to było coś! coś co np. mogło zachęcać ludzi do pracy-tych zatrudnionych i tych jeszcze nie! i mi też to odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do senjorita: droga koleżano, chciałam zapytać jak długo pracujesz w pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco
Heh chyba za bardzo sie przyzwyczailiśmy do bonów w wysokości 1000 zł a ty nagle hmmm grodsze:( masakra cały wieczór mi i naszej ekipie w pracy popsuli ... i jeszcze ten tekst " z radością informujemy iż wzorem lat ubiegłych... itd jakim wzorem? hehe i ta ich radość z czego tu sie cieszyć hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym pracować w firmie,która za free daje mi w okresie Świąt kasę.Narzekanie to nasza cecha narodowa.Pozdrawiam Wszystkich obdarowanych-jeśli ktoś chciałby zrezygnować z tych marnych groszy to na priv podam nr konta do przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wychowawczym
No własnie dziewczyny jak to jest ,czy nam na urlopach wychowawczych cos sie dostanie na swieta?W innych firamach z tego co wiem to na wychowawczym nie daja bonów.Może w PEPCO jest inaczej :). Pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas 15
jest 16:55 a kasy świątecznej jak nie było tak nie ma!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×