Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość beno
dlatego czas to zmienić i nie tańczyć jak nam grają - ja od jutra robię włoski strajk :-) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale sie usmialam! kierownik w sklepie pepco to taka prestizowa i ambitna praca? a gdzie tam mozna ambitnie cos zrobic? wszystko co sie tam robi przychodzi jako odgorny nakaz z centrali, ktora ma za zadanie wymyslec jak najlepsze rzeczy zeby tylko wyciagnac z klientow maksymalna ilosc kasy. to jest priorytet. nic wiecej sie nie liczy. dlaczego w sieci tej sklepow jest tak duza rotacja? ja zapieprzalam przez 8 mcy jako zastepca kierownika. zarabialam 850zl. w koncu powiedzialam dosc. niech pracuja tam tylko Ci ktorzy nie maja innego pomyslu. niech dalej pozwalaja sie wyzyskiwac i zapierdalac na to zeby na kazdej konferencji lub sluzbowym wyjezdzie te buce mogli jadac i sypiac w czterogwiazdkowych hotelach. bo tak to sie wszystko odbywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhash
Znamy taką sieć,och znamy i szczerze powiedziawszy w moim mieście kultura sprzedawcow pozostawia wiele do zyczenia.Dziekuje czy prosze tam nie uslyszysz.Jak sie nie podoba to zwolnic sie i szukac czegos co was usatysfakcjonuje a nie pierdilic smuty i narzekać wyrzywając sie na ludziach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjolllannnka
najgorsze jest to ze jak sie pozwalniacie to znajda nastyepnych naiwnych wiec najlepszym wyjsciem by bylo ich do sadu pracy oddawac za wszystko i jak najwiecej osob i wtedy moze centrala zacznie szanowac pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
w moim mieście to kultura klientów pozostawia wiele do życzenia, nie wszystkich oczywiście, jakieś 30 % to zwykłe kmiotki. Najgorsze to są te zgorzkniałe kobiety, które centralnie przychodzą do sklepu nie żeby coś kupić, tylko wyładować swoje chore frustracje na personelu, w domu toto boi się odezwać, za to może sobie ulżyć w sklepie i zgrywać wielką panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko byście oddawali do sądu, a tak w ogole zastanawialiście się za co? Rozumiem waszą flustrację. Ludzie nie zachowujcie sie jak stare dewodki, poszukajcie sobie innej pracy i przestancie w końcu narzekać, zrobcie coś ze sobą a najlepiej to wyjedżcie bo nikt Wam nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnaaaaana
ja tam tez pracowalam i napewno mozna ich skarzyc za nieplacenie nadgodzin i nie przestrzeganie zasad bhp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
boże drogi, a czemu to ja niby miałabym wyjeżdżać z własnego kraju? ostatecznie mamy XXI, więc ludzie chcieliby normalnie pracować, za przyzwoite pieniądze, w przyzwoitych warunkach i być przyzwoicie traktowani. Z tego co wiem to komuna się już jakiś czas temu skończyła, wszystko idzie naprzód, więc czemu nie chcielibyśmy normalnie pracować. W wielu krajach na zachodzie jakoś udało się to, więc czemu ja, we własnym kraju mam być traktowana jak obywatel gorszej kategori, i dlaczego od razu jak coś mi się niepodoba, to muszę wyjeżdżać. Przecież to chowanie głowy w piasek, normalna ucieczka od problemów. Ja myślę, że to żadna zbrodnia chcieć mieć lepsze warunki w pracy i o nie trochę powalczyć, nawet na takim forum. Ludzie to czytają, przekazują dalej itp, itd, a nóż widelec coś się ruszy, polepszy. I uwieżcie mi - to nie żadna demagogia ( ani wstyd, że się lubi własną pracę ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beno. wiesz co jak dotad piszesz chyba najmadrzej ze wszystkich tutaj:-) i oczywiscie poperam twoje zdanie. tez mysle ze musimy walczyc o swoje o nasze godne zycie. fakt ja dopiero w to zycie wchodze ale juz wiem z jakimi trudnosciami przyjdzie mi stawic czolo. popieram twoja wypowiedz z calego serca i pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnaaaaana
ja tez mysle ze godzenie sie na takie warunki powoduje te beznadzieje w kraju-bo przeciez najnizsza krajowa to zalosc wyobrazcie sobie standardowa rodzine-maz ,zona i dwojka dzieci-mieszkanie w bloku,2 pokoje-czynsz 450 zl -a kazde z malzonkow zarabia najnizsza krajowa to na zycie zostaje im kolo1000 zl ale trzeba odliczyc dojqzdy do pracy,prad,wode ,telewizje -wiec maja nedzne zycie wiec to normalne nie jest-najnizsza krajowa to zenada nie mozna pozwolic by sie na to godzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
wielkie ukłony dla tych co są mi przychylni :-) ludziska, chyba wiecie jak dbać o swoje " ja " . Pozdro dla wszystkich Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokti
ja tez pracuje w tej sieci i jestem w ciazy nikt kobietom tym bardziej pracujacym w takich warunkach w takim stanie nie powinien tego zabraniac poronienie to nie pierwszyzna wyzysk za najnizsza krajowa wyzysk ale ludzie z biedronki wiedzieli jak usadzic takich wyzyskiwaczy to dlaczego na forum kazdy narzeka a nie robi nic w tym kierunku za jednym pojda rzesze nikt nic nie ryzykuje tylko polepszenie swoich warunkow pracy u nas zaloga byla od towarowania a teraz co 2 tyg zmieniaja sie osoby jest brudno w sklepie no bo komu sie chce pracowac za tak marne pieniadz kiedy przychodzi 10 kazdego miesiaca bierzesz wyplate i nie wiesz co znia zrobic "tyle "jej jest a tu przedszkole ,czynsz itd wiec te co chodza tam po zakupy i sa opryskliwe jeszcze dla tych sprzedawczyni niech spojrza na chwilke ,ze gdyby im top bylo stac za lada za takie pieniadze jak one by sie zachowaly .ja jak narazie nie mam problemow by dostawac swoje trzeba znac sie troche na przepisach i nie dac sie zastrzaszyc bpo te kierowniczki czasami sa glupsze od sprzedawczyn i ich zaslugi przepisuja sobie mowie o naszym sklepie w ktorym pracowalam to jest poprostu szarganie godnoscia czlowieka takiej kierowniczce z wyksztalceniem takim samym jak sprzedawczyni mozna wszystko i gdzie ta sprawiedliwosc bo ludzie po studiach nie pchaja sie tam na kierownikow bo i po co dla czego kiedy mozna gdzieindziej takie niedopieszczone licealistki po przezyciach sie pchaja by tylkami pomachac ja mowie caly czas o swojej kierowniczce nie mam zamiaru oceniac innych takze jesli czyta to kierowniczka ktorej sie to nie tyczy niech sie nie obraza i nie krytykuje rozne szumowizny pracauja w tej sieci wystarczy jedna z wypowiedzi wyzej "ze na spotkaniu z radoslawem zaloza mini by podwyzka byla "czy tak zachowuje sie czlowiek ,ktory ma jakies ambicje w zyciu ,i kulture osobista chiciaz wiecej jak wyk.zawodowe smieszne te wypowiedzi moze moja tez do takich nalezy ale wnioski wyciagnijcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
kurna olek - rozumię tą wypowiedź, ale nie zabardzo - jaki analfabeta to pisał, czy człowiek w wielkim stresie?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaAA
WITAM WSZYSTKICH SKĄD W WAS TYLE JADU? CZY PO ROZSTANIU Z PEPCO FAKTYCZNIE TAK BARDZO POPRAWIŁYŚCIE SWOJĄ SYTUACJĘ ZAWODOWĄ? - I OBECNI PRACODAWCY "NOSZĄ WAS NA RĘKACH", NIC NIE KAŻĄ WAM ROBIĆ I DO TEGO PŁACĄ WAM GRUBĄ KASĘ? JAKOŚ TRUDNO MI W TO UWIERZYĆ JA PRACOWAŁAM W KILKU SIECIACH HANDLOWYCH I WIERZCIE MI ŻE NIGDZIE NIE JEST SŁODKO - WSZĘDZIE TRZEBA CIĘŻKO PRACOWAĆ. ZASTANAWIA MNIE JESZCZE JEDNO DLACZEGO OCZERNIACIE LUDZI? RZUCACIE NAZWISKAMI A POWIEDZCIE MI ILE RAZY UDAŁO WAM SIĘ OSOBIŚCIE POROZMAWIAĆ Z PANEM MARCINEM, PANEM JANUSZEM CZY PANEM RADKIEM? MYŚLĘ ŻE PEWNIE NIGDY, POWTARZACIE TO CO OD KOGOŚ USLYSZAŁYŚCIE - TYLKO CZY TO JEST PRAWDA??? JA MAM WYŻSZE WYKSZTALCENIE PRACUJĘ W PEPCO 3,5 ROKU I NIE WYOBRAŻĄM SOBIE INNEJ PRACY. CZASAMI JEST WIĘCEJ PRACY CZASAMI MNIEJ - ALE TAK JEST WSZĘDZIE. NIESTETY NARZEKAJĄ NAJCZĘSCIEJ CI CO NAJMNIEJ ROBIĄ - KIJ MA ZAWSZE DWA KOŃCE - A PRAWDA LEŻY PO ŚRODKU. DROGIE PANIE Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM KIEDY ZACZNIECIE OCZERNIAĆ OBECNYCH PRACODAWCÓW - A MOŻE NA INNYM FORUM JUŻ TO ROBICIE? ZAKASAJCIE RĘKAWY I WEŹCIE SIĘ DO PRACY A NIE DO PISANIA BZDUR,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllilllliiiiia
moja droga ja z wyzszym wyksztalceniem w zyciu bym tam nie pracowala-bo co to za zarobek??? a nie dziwie sie dziewczynom bo najnizsza krajowa na taka siec to zenada osobiscie znalam tych panow i pan Marcin i Radek sa ok-nie powiem ale Januszek szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tereskaaa
buuahahaha z wyższym wykształceniem do pepco ???ale masz wysokie ambicje....hehehehehe normalnie mi humor poprawiłaś na cały tydzień.Masz zamiar tam siedzieć do emerytury?normalnie sie uśmiałam!!!W tym syfie kierownik zarabia 1200-1300 zł oczywiście po 3 miesiecznym okresie !!!to kasjerka w Biedronce ma tyle hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepco
Pozdrawiam wszystkich pracowników Pepco ;-) ja pracuje tam od niedawna - ponieważ dopiero powstal sklep w Radomiu. Szkoda ze nie wczesniej. Mi się bardzo podoba w Pepco. Mamy fajny zespoł ludzi i to najważniejsze. Towar jest naprawde tani, zawsze cos nowego w sprzedaży. a zapłata - jak w wiekszosci sklepów (przynajmniej w radomiu). jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
witamy Radom cieplutko w naszym gronie. Za pół roku, gwarantuję będziecie miały już mniej optymizmu. Trzymajcie się :-) Ale humory to tu zawsze dopisują... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo beno
Hej jak tam twój strajk włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
a całkiem klawo :-) to już prawie tydzień :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beno
...ale robisz coś?czy tylko ściemniasz po kątach hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
no jak to ściemniasz?! robię wszystko bardzooooooo powoli! ( pomijając to, że ponad 20 palet rozbiłam w ciągu tygodnia ) :-) buziallle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
i całuchy ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjolllannnka
Tereska-ja zarabiam z wyzszym 1700 i uwazam ze to malo a ty sie szmacisz za tyle??? przeciez musisz robic to co sprzedawcy -no chyba ze ci wystarczy fakt ze cie nazywaja kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_pasaran
Jolanko, miejże odrobinę klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjolllannnka
a o co ci dokladnie chodzi??? ja kiedys bylam kierownikiem w Pepco ale zarabialam tam 1400 i zrezygnowalam bo mam klase-samo slowo kierownik to nie wszystka moze to ty Teresko wyzej napisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_pasaran
Sposób, w jaki zwracasz się do bywalców formum dowodzi, że o klasę się nie otarłaś. Szacunek- odśwież sobie znaczenie tego słowa, proszę. PS nie jestem Tereską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjolllannnka
wlasnie do pracy ide-ambitniejszej nic bycie kierownikiem w Pepco jak jestes tak oburzona moimi wypowiedziami to napisz cos wiecej bo czepisasz sie bez sensu http://pl.wikipedia.org/wiki/Klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nama
Do Tereski. Dziewczyno piszesz bzdury.Siedzisz wygodnie w biurze nic nie robiąc i nie masz zielonego pojęcia jak się stoi przez prawie dwanaście godzin na nogach przy kasie.W każdym supermarkecie,żabce i innych sklepach kasjerka ma coś takiego jak krzesło lub taboret,niestety w Pepco jest to taki luksus że pracownik nie może na niego liczyć.Wstyd że taka firma nie dba o swoich pracowników.Niestety jestem w takiej sytuacji że nie mogę zmieniać pracy jak mi się podoba ale jak tylko będę miała taką okazję to z niej skorzystam.Nie mam wyższego wykształcenia ale mam swoją godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×