Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość pracownik roku
widze ze jestescie bardzo zmeczeni po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
oj tak, baaardzo zmęczeni :-( ja znam Dariusza Ż. - to nasz rejonowy, ale do przystojnego, to mu trochę brakuje hi, hi, hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
ale ogólnie to facet jest O.K Życzę udanego weeckendu Wszystkim pracownikom PEPCO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik roku
witam w klubie to tez moj rejonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
no i jak się Wam układa z Nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik roku
my nie mamy z nim problemow jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
my też nie, ale słyszałam, że niektóre sklepy mają z nim na niezłym pieńku ma jednak wadę która bardzo mi się niepodoba-nie umie słuchać innych, jak się coś do niego mówi to zaraz zmienia temat, za to lubi być w centrum uwagi i czasem strzela fochy jak kobita przed okresem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaz
witam czytam i czytam i widze jak sie ladnie w ploteczki zabawiacie,,nie ladnie interesowac sie kogos pupa. pracuje w pepco ponad 2 lata moze nie jest to moja wymarzona praca ale to chyba moj problem moge ja zmienic jesli pozukam ....wy chyba tez????????? skoro jest wam tak zle? polowe z tego co piszecie to wierutne klamstwa....i dziwi mnie po co plotkujecie na temat area czy innych osob. jesli sa powazne problemy to konkrety prosze!!!!! jst zapierdziel ale w styczniu bedzie mniej dostaw bedzie lzej.jesli nie podoba wam sie ta praca to ja zmiencie a nie marudzicie i na dodatek obgadujecie co nie miara robi sie kafeteria plotkarek? a moze tak opiszcie siebie? kazda kazdy z was jest bostwem? a co was obchodzi prywatne zycie innych? napiszcie moze cos o swoim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Plotkareczki a dodam ze nie jestem area

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając to wszystkie kloty, które zamieściliście na tej stronie są żałosne. Tylko one wskazuja na to jakimi jesleście faŁszywymi ludzmi. Pełni zazdrości i obłudy. Widocznie Ci co mają lepsze stanowiska są bardziej zdolniejsi od was i przynajmniej cos w zyciu osiągneli, a nie tak ja wy parcujecie za marne grosze bo na nic wiecej was nie stac . Zastanowcie sie nad swoim zachowaniem i to cos nie tak jest z wami a nie z tymi osobami które obgadujecie. miłego czytanka i powodzenia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniux
buniusia przesadzilas/es. co ty mozesz o kimkolwiek wiedziec o czyims wyksztalceniu....osiagnelas cos?plus dla ciebie ale to cie nie upowaznia do osadzania innych. piszesz ze kazdy sie zali wiec skoro tak cie to w oczy kole to po kij sie wtracasz? jestes kulturalna/y? zostaw to dla siebie....i koniec gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELOOOO
Cześć PEPCUSIE, jak minęła Wam niedziela handlowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELOOOO
Już po najgorszej harówie, aż strach pomyśleć ile dostaw będzie w przyszłym roku, ale tym będziemy martwić się za rok W tym tygodniu życzę Wam i sobie cierpliwości i wytrwałości z naszymi nie zawsze kochanymi klientami. Pozdrawiam ciepło i życzę Wam Wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O serdeczne dzięki,dziś odpoczywam przed jutrzejszym zapier....., ale muszę Ci powiedzieć, że bardzo lubię ten ostatni tydzień przed świętami, lubię patrzeć jak ludzie przed nimi szaleją, no i oczywiście uwielbiam ten klimat. Również Wesołych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik pepco
nom ja tez uwielbiam tydzień przed samymi świetami. chociaz jest niezły zajob ,mozna porobic w bardzo miłej atmosferze. bardzo lubie ten sklep a w szczególnosci prace w nim . wszystkiM pracownikom Pepco życze WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica pepco
skończcie te bezsęsowne tematy na temat pracowników wogóle nie wiem kto wymyslił te bzdury, widac ze cieszycie sie jak małe dzieci z tego co piszecie wcale si enie dziwie ze długo tam nie popracowaliscie skoro do pracy potrzebują osóby starsze a nie dzieci. ta furma jest fajna i nie ma w niej nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
wylewu dziś dostałam jak klientka oskarżyła dziewczynę stojącą na kasie, że specjalnie zawiesiła kasę i że powinna o tym uprzedzić!!! Jak można przewidzieć coś, że się zepsuje?!?!?!? w domu toto się boi odezwać, a centralnie przychodzi, żeby się na kimś wyżyć!!!!! Chwała Bogu, że takich idiotek jest naprawdę niewiele!!! Wszyskiego najlepszego dla Wszystkich pracowników PEPCO w tym ciężkim czasie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik pepco
czytam i czytam wszystkie tematy tak ogólnie wypowiadają sie osoby kóre nie maja co robic i już nie pracują już w PEPCO ale ciekawa jestem czy umialy by powiedziec to wszystko tym osobą w oczy Raczej nie .Same bzdury i nic wiecej krytyki innych scób ,ale ciekawe czy wy byliście tacy idealni ..... to kto sie z kim bzyka to jego sprawa ,żal wam ...kazdy sam wybiera sobie prace Fakt faktem jest cieżko ,ale jak toś lubi taki tryp jest ok. a osoby które pisza takie polteczki to raczej nie miały co robic i dziwię się ,że nikt was nie zwolnil PLOTKARZE pewnie nie jedna zazdrościła Aśce faceta dlatego tak pisała itd. pewnie same kradły a myślały ,że inni też tak robią .latwo jest zrobic z kogoś złodzieja sama pracuje w pepco i wiem jak jest a te wasze bzdury wsadzcie sobie w ...... pozdrawiam wszystkich nie plotkarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik roku
siemanko pozdrawiam was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica pepco
nom dzięki za pozderki i ja tez wszystkich pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllliiiiiiiiiiila
o widze ze ktos zlecil usuniecie wpisow o Asce i Darku a to akurat prawda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco123
No widze ze cenzura pelna gemba co sprawia ze wiarygodonsc przedstawianych tu informacjijest kiepska zekl bym ze to takie pisowskie metody dzialania i pokazywania ze tak powiem pseudo "prawdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik roku
a co myslcie o tych podwyzkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik roku
niech mowia prawde a nie jakies domysly ludzie sa ok mi nic nie zrobili a w firmie jestem rok i w Darka rejonie przeciez nikt nas tu sila nie trzyma wiec o co chodzi jest mi zle to zwijam zagle i odplywam przeciez jest gdzie pracowac tylko te pensje mogliby podniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbiiiii
a macie miec podwyzke?? pewnie najnizsza krajowa wzrasta i łachy nie robia a wszystko i tak podrożalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PowerMax
Podwyżki wysokie, nie spodziewałam się, że w ogóle będą. Praca dużo lżejsza niż w zeszłym roku. Pozdrowienia dla narzekających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Pozdrawiam wszystkich pepkowiczów .Jak tam macie siły przed sobotą i niedziela zapowiada sie na calkiem duze szleństwo Klienci są przeokropni i do tego jeszcze kasy szfankują ,a nam sie obrywa .dzisiaj wspaniały głos informatyka czyli Sowy zdzialał cuda no i do tego wszystkiego nie obyło sie bez pomocy Piotrusia u mnie wszystko działa Także dzwońcie pod 7777 ten numer tylko działa i naprawde czyni cuda pod 5000 nawet nie ma szans jak nie odbierze ospała Pani to trzeba zrobic zgłoszenie i nic .Maciek Sowa jest przemiły i zawsze pomaga DZIĘKUJE MICIEK no i PIOTRUŚ dzięki nim jestem gotowa na szleństwa kupujących . Powodzenia Jutro dobrze ,ze nie ma towaru PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
u nas dziś to jakaś apokalipsa była, wszystkie baby chyba okres miały... formalny szok... :-) a z wykasowaniem stron... to poczułam się jak za komuny... zero wolności słowa... żenada ... :-( pozdrawiam Wszystkich Pepcowiczów i przyjemnej pracy na weeckendzie, przede wszystkim bezstresowej ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_pasaran
A nie przyszło Ci do głowy, Beno, że z wolności słowa trzeba umieć korzystać? Pięknych Świąt, Mili Państwo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa1234
Beno masz racje jak za komuny-bo ja akurat czytalam was na biezaco i wiem ze byla tu prawda o firmie o ludziach z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×