Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość beno
jakaż to ciekawa stronka, ile się można ciekawego dowiedzieć... a tak na poważnie to do nas zapraszam ochroniarza i kamerki, bo przy tak dużej powieżchni sklepu i trzech osobach na zmianie towar jest nie do upilnowania, a złodzieje wynoszą co chcą, a żadna z nas nie będzie narażała siebie i swojego zdrowia dla tysiąca zł, teraz szybko się robi ciemno, więc w łebek można zarobić. Z drugiej jednak strony,widać firma musi mieć to wkalkulowane, skoro nie chcą zatrudnić ochroniarza, przynajmniej jednego, to niech kradną złodzieje za np. 30 tyś. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikt nie chce sie przyznac to powiem jak bylo z zarobkami w jednym ze sklepow na zachodzie polski. to chyba moge powiedziec? nie jest to zadna tajemnica w koncu. wiec kasjer mial 650zl na reke, zastepca 850 a kierownik tysiac. zajebiscie prawda? dodam ze nie sciemniam. zwolnilam sie po 8 miesiacach. i tak dlugo wytrzymalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie pracownik
Z tymi zarobkami to prawda.Po za tym w tej firmie panuje mobbing,nie są przestrzegane prawa pracownika,kierownik sie uważa za "boga".Z przerwami jest też problem praca po 12 godzin.Powinien sie tej firmie przyjrzeć PIP oraz telewizja...może nagłośnić ten problem.Druga Biedronka albo jeszcze gorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie pracownik
Tak,kamery to atrapy,ochrony nie ma ,gdzieniegdzie bramki,a my musimy łapać złodziei...oczywiście jak coś zauważymy.W końcu mamy premie jak inwentaryzacja dobrze wyjdzie i zrobimy budżet w ciągu ponad roku nigdy nie miałem premii wiec nie ma się co spuszczać.Niech sobie aera pilnują oni biorą dobrych kilka kawałkow 5-6 tyś,a nam ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazarwrrriii
no to widze ze sie w firmir nic nie zmieniło jak ja pracowalam to kamer nie bylo i ochrony tez nie a kradli na potege-a szefostwo ma w dupie wszystko-jedyne co potrafia to zwalniac za zle wyniki na inwentaryzacji-zawsze mozna oszukiwac i wpisywac falszywe dane by wyszlo ok nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie pracownik
masz racje zwalniają za byle co...u mnie też jest nie za ciekawie.mamy beznadziejnego aera i wprowadza ciagle zamęt.Wiesz jakie jest powiedzenie...Jak chcesz uderzyć psa... i tak jest w tej firmie ,ciągle szukają kogoś żeby obarczać innych swoim brakiem kompetencji. Ale fajnie ze jest ten topik...nie jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco_centrala
Dla pocieszenia wam powiem ze w centrali tez jest syf i hu...owa atmosfera. Sa ludzie którzy pracuja po 2 a nawet 3 lata i zarabiaja mniej od nowych swierzo-przyjetych. Grunt to umiec lizac dupe przelozonemu. Wieczne rozgrywki i pokazywanie kto ma wieksze plecy to jest prawdziwy obraz centrali PEPCO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaanabbaa
a kto jest szefem teraz w firmie pan Marcin nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie i nawet centrala sie nam odezwala:) nie cierpialam dostawac od was tych jebanych biuletynow. kto to wszystko wymysla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie pracownik
Wiecie,ja tym ludziom z centrali współczuję,tam to jest jeszcze gorszy wyścig szczurów niż u nas.Popatrzcie ilu aera zaczynało od prostego kasjera,ilu ludzi po drodze wygryźli żeby dostać sie na wyzsze stanowisko...i zastanawiam się czy jak oni byli kasjerami to też ich ktoś traktował jak szmaty.Tak samo jest z kierowniczkami.A wracając do centrali to miło jest pracować i myśleć ,że oni też mają prze... Panią,która wymyśla te wszystkie bzdury zapraszamy do sklepów,niech nam pokaże jak w praktyce będzie przebudowywała sklep,bo fajnie jest umieszczać swoje wizje na papierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepcowiczka
Witam! Ja też jestem pracownikiem tej firmy! Pracuję tam od ponad półtora roku! Byłam starszym kasjerem i miałam awansować na zastępcę kierownika ale zaszłam w ciążę i o mały włos bym poroniła!! Ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło!! Byłam całą ciążę na chorobowym w czerwcu skończyła mi się umowa i przedłużyli mi ją do dnia porodu i nic więcej :( Po macierzyńskim chciałam iść na wychowawczy ale niestety musiałam wrócić do pracy bo umowa była do dnia porodu! Teraz pracuję na 1/2 etatu ale chyba długo tam juz nie popracuję bo zaczyna mnie to wszystko wkurzać!! Tym bardziej jak usłyszałam że szanowni tam na górze poinformowali nas o przeróbce sklepu którą mamy zrobić w 2 dni i na dodatek w weekend w 6 osób! TYLKO LUDZIE ZMIłUJCIE SIę MY MAMY RODZINY I DZIECI !!! I choć weekend chcemy spędzić z rodziną a nie zapieprzać po 12h I wszystko co było na stronie lewej czyli szkło ceramika plastik itp ma powendrować na prawo a wszystkie ciuchy na lewo!! Czuję się tak jak na zatowarowaniu !!!! :( Wszystko od podstaw!!! Acha i sezon tróry był z przody ma wylądowac na samym tyle!! Czyli popis dla złodziei bo jak teraz przyjdzie wielkanoc to wszystkie jajeczka i takie inne duperele będa pokradzione! Tak kradli a co dopiero teraz!! Szkoda gadać!! Brak słów!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pepcowiczka
Dlaczego dali Ci umowę po powrocie z macierzyńskiego na pół etatu? Sama chciałaś,przecież musisz po takim urlopie wrócić dop pracy na takich samych zasadach. Niech Ci z centrali sami przyjadą i przebudują cały sklep.Paranoja.To Pepco to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepcowiczka
Ja sama chciałam na 1/2 etatu bo nie chciałam zostawić 4 miesięcznego dziecka!! A i tak jak bym chciała to bym nie wróciła na stanowisko starszego kasjera bo już go objęła inna osoba!! I tak czy tak bym została zwykłym kasjerem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojn...
Odnośnie tej Pani to musi łyknąć coś na wstrzymanie jakby Relanium itp. Słyszał... że jest to zakonspirowna donosicielka może i ma z niektórymi sprawami rację ale tu z tobą rozmawia a potem KABLUJE !!! są różne metody przepływu informacji ale żeby tak odrazu ... brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojajajjaja
no i czy pan Marcin jest szefem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojajtojajja
e nie dowiedzialam sie czy marcin jest szegem no powiedzcie i o jaka area chodzi> moze inicjaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaduje ze chodzi o danke prawda? tez niejednokrotnie smialam sie z jej bledow ortograficznych. moja kierowniczka tez walila takie byki ze zaczelam watpic w zdrowy rozsadek ludzi ktorzy ja rekrutowali. takie osoby na stanowiskach....ale kiedy zaczelam pracowac wszystko stalo sie jasne:) a marcin na bank jest jeszcze szefem. kto normalny zrezygnowalby z takiej kasy i stanowiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepcowiczka
A jeśli chodzi o tandetne rzeczy to co chcecie za bluzkę która kosztuje na 9,99?? Zaraz widać po rodzaju materiału!! Choć czasami znajdą się fajne rzeczy!! Ale żeby mieć coś lepszego to musisz zainwestować choćby te 24,99!! Mam kilka fajnych gatunkowo bluzek i spódniczek!! Ale najbardziej opłaca się kupować dla niemowlaków i dzieci i wszystkie rzeczy gospodarstwa domowego i ozdoby i zabawki bielizna też czasami zdarzy się fajna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojajajaj
rud Danka to jest po znajomosci od poczatku firmy przekret jakich malo ale farta ma i byla wredna nie lubila ładnych kobiet w sumie kazda od niej ładniejsza no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Avene
Nie chodziło mi o rudą Dankę,jestem z Południa Polski.Widzę,że w tej firmie jest więcej analfabetów.Moja też jest wredna ale też bardzo wulgarna.Jak przychodzi do sklepu to nawet sie nie przywita z pracownikami,nawet nowej osobie się nie przedstawi kim jest.A najbardziej mnie wkurza jak obgaduje inne dziewczyny z innych sklepów.Jestem już pewna ,że mnie też obgaduje.Bardzo nieprofesjonalne podejście tej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie danka to po nowym podziale jest iza i gosia dobrze kojarze? ja odeszlam z pracy w lipcu zeszlego roku kiedy wprowadzano nowy podzial rejonow. iza byla \"otwieraczka sklepow\" a gosia kierowniczka w lomzy. ja sama mialam zajebista areaske i tylko ja podziwiam za kulture osobista i stosunek do ludzi. w ogole madra, pracowita i zna sie na rzeczy. zastanawialam sie zawsze co ona robi w takim pepco. no ale to jej wybor. byla naprawde swietna. pozdrowcie ode mnie p. Beate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojajaja
Czy chodzi o Beate S z Bydgoszczy? pracowalm z nia-super dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) dokladnie o ta Beate. jedyna osoba w firmie ktora podziwiam. chcialabym podchodzic do pracy tak jak ona do swojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
Ja mam Darka area, tylko nie wiem czy chodzi o tego samego.Jestem z Centrum. U nas przebudowa oznacza przenoszenie prawie całego sklepu, oprócz łachów. Prawdę powiedziawszy to sama jestem przerażona, bo nie wiem jak my to wykonamy, trzy osoby na zmianie, a sklep ponad 400 m. Totalna głupota przy otwartym sklepie, u nas już pyskują jak jest dostawa i stoją kartony, a jak wszystko będzie do góry nogami no to nie wiem jak będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co ta przebudowa... nie rozumiem za bardzo. no chyba ze po to zebyscie sie nie nudzili w sklepie. moze centrala nie do konca zdaje sobie sprawe z tego jak jest na sklepach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie tak. ladnie to wyglada i dobrze sie zapowiada. ale przeciez wszyscy znamy naszych klientow. czy dany regal bedzie blisko czy daleko i tak przeryja wszystkie polki jak krety wynoszac po drodze mnostwo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erty
pracowalem w tym pepco tam jest wyzysk czlowieka przez czlowieka.robilem nadgodziny bo przerabialismy sklep pracowalem od 9 do 23 porzez kilka dni,i co pracowalem harytatywnie nikyt mi za to nie zaplacil,takich nadgodzin to mialem wiecej.a teraz sie zwolnilem bo znalazlem lepsza.i jestem najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się: kupiłam tam raz pantofle. Ku mojemu zdumieniu wytrzymały cały sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdmr
haj. w gostyniu tez otwieraja pepco. staralam sie o prace ale chyba za bardzo. uwazam ze predyspozycje mam na poziomie ale mnie nie chca. mysle zeby wyslac cv mailem ale nie wiem czy jest sens. obserwuje wasze rozmowy i wymiekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×