Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość PRACOWNIK PEPCO 1
Moi drodzy, u mnie w skeapie też była dziewczyna w ciąży. To jak ciężko ona pracuje zależy tylko od kierownika. Firma dobrze dba o swoich pracowników w tym interesie. Moja koleżanka palcem nie kiwnęła żeby cokolwiek przenieść, lub ułożyć. Cała załoga sklepu dbała o to, aby nic jej się nie stało. Poza tym firma nie zwalnia pracowników, którzy są w ciąży - proponuje im zejście na zwolnienie lekarskie i gwarantuje powrót do pracy. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to kłamie. Prawdą jest, że jeszcze wiele trzeba zmienić, żeby było dobrze w tej firmie. Ja też nie ze wszystkiego jestem zadowolona, ale chcę pracować w TEJ FIRMIE i w niej się rozwijać, bo mam taką możliwość. Wszyscy wiemy, że TERAZ w biedronce jest lepiej niż było, ale KIEDYŚ było gorzej niż u nas. Mam tylko nadzieję, że Nasza firma wyciągnie wnioski z błędów tamtej sieci. Ponieważ wielkimi krokami zbliżają się święta, a w sklepach ogrom pracy, życzę Wam wszystkim lepszego nastawienia do siebie , do innych i do swojej pracy. Może firma zapomniało o tym, że najważniejsi są ludzie, ale jeśli my pamiętamy to łatwiej będzie Nam iść do przodu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaaasss
znam ten sklep bo sama tam pracuje. jest fajna atmosfera i dobrze się pracuje, czasami jest dużo pracy ale gdzie tego nie ma??ogólnie jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahahhhura
nieddlugo chyba bony na swieta dostaniecie to sie poporawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kit28
siema ziomki dzisiaj podczas zakupów weszłem do jednego z pepco i musze wam przyznac ze maja tam odlotowa muze jeden wielki szum. Jak szybko weszłem tak szybko wyszłem nawet majtek sobie nie kupiłem ludzie zastanówcie sie chcecie zarobić a co puszczacie krowa na pastwisku lepiej muczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaaasss
to nie jest nasza wina że jest taka muzyka, to dyrekcja pepco tak zadecydowała i my zwykli pracownicy nie mamy na to wpływu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaaasss
a co do bonów to zbliżają się i to dużymi krokami :) ciekawe ile teraz nam dadzą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a teraz pomyśl że my musimy taką muzyke słuchać przez 12 godzin kurwa łeb rozsadza jak do domu wracasz Ale mam nadzieje że już niedługo będą kolędy lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FENG
Mój tata pracuje w tej sieci sklepów, wiem że to cięzka praca(czasem mu pomagałam) ale wy jesteście dźiwni wydzieracie ryje na tym forum i co???? co wam to da??????????????? Jest to ciężka praca i tyle, koniec KROPKA!!!!!!!!!!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropekx
po jaki czort sie odzywasz skoro nie wiesz w ogole o czym gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samo to slowo robi sie niedobrze.pracowalam w pepco i to byla najgorsza rzecz jaka zrobilam w zyciu,nie wiem jak u was ale u mnie to nieraz z w wielka laska udzelali pozwolenia na zrobienie sobie przerwy. ogolnie to jeden wielki syf oszukiwanie klientow i marne grosze jak za taka prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
fakt, to wielki syffffff ..... chociaż u mnie przerwy są normalne, tz. kiedy chcę to idę. Mam ochotę na faję czy zaszamać cuś to idę, byleby robota była zrobiona ... ale ogólnie to porażka, szczególnie przed świętami, kilkanaście palet, pudła w każdej alejce, syf totalny, klienci do dupy, pyskują, że pierdolnik na sklepie, że nie ma się jak ruszyć!!! No i mają rację!!! Kto przysyła dwie palety serwisów obiadowych?!?!?!? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropekxx
fakt. tylko wy zdzieracie palce na klawiaturze zeby sie wypowiedziec a ci z centrali i tak maja was kolo dupy....juz nic sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgtrujryujgfshtr
bo oni w centrali zwyklych pracownikow maja w du...ie dokladnie jak wypowiedz wyzej noz sie otwiera to byl syf i bedzie pracownicy zmieniaja sie tam jak rekawiczki 6 rodz ubrania na jednym wieszaku a kierowniczki moze tak "kierowniczki" maja sie za pepek swiata u nas na kartce trzeba bylo pisac o ktorej sie wychodzi i wraca i tak samo ze sprzataniem wielkie kierowniczki nawt szklaneczki po sobie nie zmywaja bo szare pracowniczki sa od wszystkiego ci ktorzy zaczynaja nie wiedza co pisza wszedzie zaczynalo sie tak samo ale tylko ten kto wie kto to przeszedl pozdrawiam nieudaczna kierowniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Laseczki a jak tam talony w tym roku????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhshjgsjsjsgj
ile dostaliscie talonow w tym roku i czy kazdy u was dostal??prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgtrujryujgfshtr
to u nas kierowniczka tak robi przepraszam pseudo kierowniczka bo jak mozna nazwac kierowniczka kogos kto teraz sensacja wychodzi na sklep i mowi na manekina cytuje:wezcie ubierzcie tego palanta"o takie kierowniczki w pepco maja poziom kultury hihi dobre ,ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNIK PEPCO 1
Nie zgadzam się, że wszystkie kierowniczki w PEPCO są złe i niekulturalne. Moja kierowniczka jest SUPER!!! I nie pozwolę obrzucać błotem Wszystkich, bo komuś się kierownictwo nie udało. Co do bonów nie było źle, odrobinę lepiej niż w tamtym roku. Poza tym mogę śmiało powiedzieć, że dużo lepiej niż w innych sieciach. Widzę, że wielu z Was zapomina od kogo zależą przerwy w pracy i atmosfera - od kierownika, a kierownik to tylko człowiek. Nie wolno na podstawie jednego człowieka ocenać całej sieci. Życzę Wszystkim dużo lepszego nastroju na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
powiem tak - u nas do maja też kierowniczką była niezła suka, ja osobiście raz miałam z nią ścięcie, ale nie pozostałam jej dłużna, więc potem już nie wchodziłyśmy sobie w drogę, ale nóż mi się otwierał w kieszeni jak widziałam jak nie raz traktowała inne dziewczyny, ile przez nią się napłakały to szok, wiele razy rozmawiałam z nimi na ten temat, że ona jest jaka jest, bo one na to pozwalają, że nie umieją jej się przeciwstawić, pozwalają się upokażać i poniżać i pewno w innych sklepach, gdzie kierowniczka to suka, też załoga na to pozwala. Teraz u nas kierownictwo się zmieniło i jest w końcu normalnie ( no poza tym, że w każdej alejce stosy kartonów, bo nie wyrabiamy się żeby wykładać towar, szczególnie przy takiej ilości dostaw, tak na marginesie ostatnia dostawa stała na pasażu, bo nie było możliwości wjechać z nią do sklepu, poniedziałkowa też tam wyląduje, bo regały i magazyn pęa w szwach i nie ma co z tym zrobić ). Doszło kilka fajnych dziewczyn i w końcu mogę powiedzieć, że stanowimy zgrany i fajny sespół :-) A co do talonów, to są większe niż w zeszłym roku, ale to kropla w morzu potrzeb i nie wszystkie dziewczyny u nas dostały, tzn. te które zostały zatrudnione po 1-szym października to nie. Pozdrawiam wszystkich i życzę duuużej cierpliwości przy dostawach ( podobno takie wielkie mają być do końca przyszłego tygodnia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
centralna Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha nadzieja
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha nadzieja
W koncu mozna wyłączyc to beznadziejne radio i posłuchac czegos normalnego przez ta muzyke z radio-węzła mozna było sie depresi nabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzun
Ja pracowałam w Pułtusku na początku było ok ale potem zaczęła się jazda wodzu zakochany bez pamięci w Suchej zresztą większość ludzi zauroczona tą wredną baba nawet kierowniczka sklepu dała się urobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzun
A co do kasy /sprzątaczka ma więcej / płaca nie jest adekwatna do tego zapierdolu mi po tej pracy został chory kręgosłup i żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malililikaannan
ja tez uwazam ze kasa jest za malo bo whandlu sie zapierdziela non stop-owszem w biurze moze byc tyle ale jakis prestiz w zamian a tu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA XXX
Witajcie! Praca w tej popierdolonej firmie to tragedia,może i jestesmy zdesperowane ale cóż traktujemy tą pracę jak przygodę w Legii Cudzoziemskiej,zarobki kijowe ale mają podnieść pensje o kolejne 70 zł na rę,ke,czyli mozna kupić lepsze waciki nie z Biedronki tylko z Rossmann'a,regionalny nasz jest cudowny a dotego jaki przystojny,dużo jest plusów jego pracy,ale to za mało. Co do centrali to podobno te pindy smieja sie z nas (fizycznych) że nic nie rozumiemy,nie umiemy czytać maili itd.Dobre jest to,że kazdy telefon do nich sieje tam panikę,im ich więcej w tym burdelu na Czecha tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA XXX
Najlepsze są życzenia od Radzia na świeta BN kiedy życzy spedzenie czasu z rodziną a z roku na rok przedłużaja godziny pracy np. do 21wszej w niedzielę. Ja proponuje abysmy sie zamienili z nimi i zobaczyli jak to dobrze jest zapierdalac po 12 godzin dziennie za psie pieniadze !!!!!!!!!! A może zoorganizujemy strajk , i zamkniemy sklepy Pepco na jeden dzien beda wtedy kupe kasy do tyłu i moze wtedy sie cos zmieni.!!!!!!! Co wy na to ??? Proponuję 22 lub 23 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaa
Iza a w jakiej miejscowosci pracujesz ze masz regionalnego przystojniaka?? u mnie jest Danka ruda i ohydna a kase to oni niezla trzepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAxxx
jestem z rejonu Grzegorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik roku
Pozdrawiam szczesliwych pracownikow Pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×