Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

a co myślicie o tym" nie dopuszczalne jest żeby pracownik przyszedł np do pracy na 9 tą a na następny dzień na np 8 godzinę" musi być co najmniej 24 godzin odstępu .Dla mnie to oczywiste Ale przecież sami nakazują żeby godzinę i 45 minut przed otwarciem sklepu zebranie miesięczne robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
Oni musza tak pisać,żeby nie było,że nie poinformowali o tym. a wymyślają swoją drogą. wtorki biurowe dla mnie to porażka na całej linii! strata godzin,bo można by było inaczej je wykorzystać. powinni zwiększyć liczbę etatów a nie 5 osób na sklep! istna kpina!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpenio
Pepco to taka sieć w której jak ktoś chce się rozwijać to zaraz zwalniają. Kierownik Rejonu rozmawia tylko z jedną stroną a z drugą stroną nie ma zamiaru , bo po co. Jeszcze by się okazało ,że dowiedział by się czegoś o swojej koleżance z zebrań rejonu.........Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co za obsluga bylam ostatnio z jednym ze sklepow w stargrdzie na wyszynskiego poprosilam o pomoc lecz jej nie uzyskalam pani o ktora poprosilam byla strasznie nie mila zero usmiechu na twarzy jak by byla tam za kare zreszta jak one wszystkie tam jak ja spytalalm o cos to burkala sobie pod nosem z tego co sie pozniej dowiedzialam to jest kierowniczka sklepu ladnych ludzi zatrudniaja moze jakies przeszkolenie dla tej pani z obslugi klienta bo traca klientow przez takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kintawera
WITAM I JAK TAM WASZE WYPRZEDAZE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupopepco
cos ucichły rozmowy . co tam słychac dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quela
Hej dziewczyny, a co myslicie na temat tego ze kierownik wyznacza nam kiedy mamy isc na urlop. dla mnie to jest chore ze to ona decyduje.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rloppepco
moim zdaniem bez sensu jest rozplanowac caly urlop , czasami wychodzi taka sytuacja ze potrzebne sa dni urlopu i wtedy kierowniczka dąsa sie ze urlop byl zaplanowany na inny termin. A skad mozna wiedziec co sie przydazy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
HEj a sądzicie że teraz wypłata będzie w piątek 8 czy poniedziałek 11 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
oczywiście że w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
Dzięki za info :))) pozdrawiam pracownica PEPCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia547
poslizg to oni mają prawo ze wszystkim sobie zrobić a jak my jakiś błąd popełnimy to od razu zwolnieniem straszą niech co niektóre osoby niekompetentne w centrali przejdą szkolenia dopiero potem zaczną normalnie pracować i słać polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
Monia to cała prawda , święta racja ! ja już psychicznie nie wytrzymuję pracy i będę się rozglądać za czymś innym, bo szkoda gadać wiesz , najgorsze jest to że charujesz jak wół , dajesz z siebie 100% , starasz się jak możesz, a głupiego dziękuję nie usłyszysz..., tylko wiecznie pretensje , a to za słaba sprzedaż produktu tygodnia, a to źle plu rozłożone , a to że "nie starasz się" itd... mogłabym tak wymieniać, to sprawia że każdego dnia jestem coraz mniej zmotywowana do pracy, odliczam minuty do końca pracy, a kto jak nie my kasjerzy wpływamy najbardziej na decyzję zakupową klientów, to dzięki nam wracają do sklepu i dziękują za miłą obsługę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej firmie nie jest łatwo ja jestem zmęczona psychicznie tak okropnie ze co noc nie mam spania ,wymyślili trudna sprawę i co z tego jak jest jakiś problem ucinany jest w zarodku ,zazwyczaj rejonowy gasi pożar pracownik ma prawo nie mieć praw a kierownik robi co mu sie żywcem podoba śmiech normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam pytanie wiecie coś może na temat rekrutacji na terenie Grudziądza, do nowo otwieranego sklepu w carrefourze? I jeszcze jedno jak juz kiedys pracowałam w Pepco (sama sie zwolnilam z powodu wyjazdu za granice) to mam szanse by mnie zatrudnili ponownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
Arnika 252, wiem co to znaczy, doskonale Cię rozumiem, mam to samo... z jakiego rejonu jesteś ? powinnie CAŁE kierownictwo wymienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholibka i jak sobie z tym radzisz masz jakis sposób ?bo ja czuje sie bezradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
na prawdę tak macie źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
tak , niestety tak, co zrobić, muszę pracowac mam na głowie rachunki itd... ale szukam czegoś innego... tyle dobrze że jak wolne to nie myśle o pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
ale powiedzcie mi to wina kierownika i zastępcy czy ogólnie atmosfery przez centralę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierownik daje do wiwatu , juz sprawa była u rejonowego i guzik sie zmieniło jest jeszcze gorzej bo rejonowy zwrócił jej uwagę jestem straszona zwolnieniem a zebrania miesięczne to już tragedia ktos powinien to zobaczyć jak to przebiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
masz jeszcze kierownika regionu,jego numer jest w socjalnym zadzwoń i powiedz jak jest. skoro tak się dzieje jak mówisz powinno coś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomaniak
WITAM A CZY KTOS WIE KIEDY DOSTANIEMY ROZLICZENIA ROCZNE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakt
kto jest kierownikiem regionalnym w woj. śląskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Ja mam takie pytanie. Czy jest możliwe, żebym została ponownie zatrudniona w Pepco? 5 lat temu sam się zwolniłam (z powodu wyjazdu). Wiecie może czy mogę liczyć na to że bym została ponownie zatrudniona? Liczy się to ze mam doświadczenie i to w tej firmie? Proszę odpiszcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze masz duze szanse na ponowne zatrudnienie w pepco zatrudnienie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo :) zobaczymy czy zadzwonią w ogóle Pozdrawiam Jak dostane to napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziuśka
witam. możecie mi powiedzieć ile zarabia kierownik i zastępca sklepu Pepco. będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowni
prosze o numer do regionowego ze slięskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×