Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość Jesli chodzi o zwolnienia
Tak naprawde wszystko zalezy od kierownika rejonu, od jego podejscia. W "moim" sklepie akurat bylo tak, ze to kierownik sklepu pozegnal sie z praca. Ktos madry powiedzial kiedys " Kazdy jest kowalem swego losu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko...
...ja miałam lepsze wykształcenie nawet od kierownika rejonu, więc wiadome co zrobiła jak się dowiedziała, zwolnienie bez podania przyczyny... nie chwal się ukończonymi szkołami bo rejonowa Cię zwolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1107 z ciebie du** nie mezczyzna. Jesli chodzi o prace w pepco, to nie liczcie na to ze kogos z gory bedzie obchodzil wasz los. Oni sluchaja tylko d**powlazow, klamcow i tych ktorzy po trupach osiagaja swoj cel. Nie wazne jak pracujesz. Czasami zdarzaja sie wyjatki i mozna trafic na dobrych ludzi, ale i oni zmieniaja sie pod wplywem swoich d***polizow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1107
vampir nie wiem kto kryje sie pod tym nickiem ale gdybys znał albo znała moja sytuacje to moze nie obrazał bys nikogo. Mieszkamy w małym miescie i ciezko jest z praca a ja wydaje mi sie zadałem dosyc proste pytanie dotyczace wyjazdów na spotkanie regionalne a nie pracy w pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
w sprawie wyjazdów to proponuję zadzwonić do PIPU tam odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące wyjazdów i nie tylko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEEEPCCO
A POWIEDZCIE MI PROSZE CZY JAK RAZ CIE ZWOLNIA BEZ PODANIA PRZYCZYNY TO CZY PO JAKIMS CZASIE JEST MOZLIWE ZE CIE PRZYJMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEEEPCCO
co mam zrobic jak wiem ze jest dziewczyna na sklepie ktora wynosi towar niewiem czy kierowniczka nie widzi czy niechce widziec a ja co nieco widziałam i chyba dlatego juz nie pracuje poszłam wczoraj do pracy i mi wreczono wypowiedzenie tak bez niczego poprostu dzieki niechce isc do kierowniczki bo powie ze sie mszcze za zwolnienie a ja wiem ze ona to robiła .,a moze nawet razem ale tego juz niewiem i niechce nikogo oczerniac ale o niej wiem .kiedys nawet rozmawiałam tak przypadkiem z jej byłym szeem ze u niego wynosiła ubrania ja ja zaczełam obserwowac .i sie doczekałam i teraz niewiem co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bl A znacie taką sieć sklepów PEPCO? CO o niej sądzice? Jest tam wszystko takie tanie? Ale czy warte kupna? Ja do tej pory dużo tam kupiłam rzeczy dla niemowląt i troszeczke większych dzieciaczków. Kupowałam także szkło na prezenty ślubne (zamiast kwiatów), imieniny czy urodziny, a także szklanki i kubki do codziennego użytku w domu. Ostatnio też była wyprzedaż art. do grillowania za grosze można kupić kratkę do pieczenia mięs, ryb, szczotę do czyszczenia grilla itp. o jezu jezu jezu ja znam PEPCO super sklep!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak by the way to tez soldo mam kolekcje dla dzieci.. tak jak pepco...ale wole dożo barziej.. tam jesdka mają duzo ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" KIEROWNICY ROBILI I BĘDĄ ROBIĆ CO IM SIĘ PODOBA A REJONOWI O WSZYSTKIM WIEDZĄ TYLKO GŁUPA PALĄ JAK KASJER PRZYCHODZI PO POMOC /PORADĘ I TO SIĘ NIE ZMIENI BO KASJER W PEPCO JEST DO ROBOTY A KIEROWNIK DO RZĄDZENIA!!!!!!!!??" a co to ma wspólnego z pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" co mam zrobic jak wiem ze jest dziewczyna na sklepie ktora wynosi towar niewiem czy kierowniczka nie widzi czy niechce widziec a ja co nieco widziałam i chyba dlatego juz nie pracuje poszłam wczoraj do pracy i mi wreczono wypowiedzenie tak bez niczego poprostu dzieki niechce isc do kierowniczki bo powie ze sie mszcze za zwolnienie a ja wiem ze ona to robiła .,a moze nawet razem ale tego juz niewiem i niechce nikogo oczerniac ale o niej wiem .kiedys nawet rozmawiałam tak przypadkiem z jej byłym szeem ze u niego wynosiła ubrania ja ja zaczełam obserwowac .i sie doczekałam i teraz niewiem co z tym zrobic" to też wynoś:D skoro kierownictwo nic nie robi to pewnie też wynoszą żeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MQ
Czy to norma w sklepach PEPCO, że zawsze wydaje się bez grosza??? Czy to strategia marketingowa??? Dziś po raz piąty padło w PEPCO magiczne pytanie: "może być bez grosza???" " to jest parodia, albo zaokrąglić ceny albo rozmienić kasę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco478
czy u was też jest tak że straszą cały czas zwolnieniem chodzi o wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green86
A może porozmawiajmy o kierowniku rejonowym p. agnieszce s.? Ciekawy temat myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka?
lubie ten sklep i przykro słyszec ze tak nie fajnie traktuja pracownikow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MQ
I dlatego muszą dorabiać nie wydając każdorazowo grosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mam takie pytanie bhp w pepco prowadzi Michał Ziemiański a z nim jest jakiś daniel który prowadzi teorie czy wie może ktoś jak on ma na nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1107
Twoja żona to musi być niezła jędza dla pracowników..Mając takiego męża niedojdę, pewno odreagowuje w pracy. Nawet spokojnie wyjechać na zebranie nie może, bo ma świadomość że ojciec jej dziecka nie poradzi sobie.. strzeliłeś sobie kulę w stopę;p A już na poważnie, to Twoja kobieta kierowniczka powinna pogadać z regionową, przedstawić sytuację itd..w Pepco pracują normalni ludzi i stać ich na odrobinę człowieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rim89
Agnieszka S. hmm.. nikt nie pisze, wszyscy się boja hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Agnieszka S. nic ciekawego nie można nic dobrego o niej powiedzieć więc lepiej nic nie mówić nie wiem czemu niektórzy kierownicy są dalej na swoich stanowiskach czyżby góra nie czytała tego forum na pewno czyta wiem z doświadczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeepco
gdzie mam powiedziec ze dziewczya wynosi towar powiedzcie niemoge powiedziec kierowniczce bo to jej prawa reka a rejonowa z tym tez nic nie zrobi a juz jakos dziwnie namnie patrza bo juz wiedza ze co nieco widziałam pomozcie wiem ze gora tym sie nie przejmuje aby budzety były a potem inwentura zła i do zwolnien ja tak niechce zeby odpowiadac za kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaadaam
dzwoń lub pisz do regionalnego, a jak nie, to do dyrektora sprzedaży lub do kadr, oni przekażą komu trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich widzę że wątek dalej jest:) chcialabym porozmawiac z kimś kto pracuje w pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peepco
ale ja nie mam ani adresu ani tel. do regionalnego boje sie ze wylece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peepco
prosze powiedzcie jakie sa nr. lub adresy do kadr albp działu sprzed.bo ja przeciez kierowniczki o to nie poprosze bo sie domysli a o rejonowej to juz nie bede pisac bo juz jej napisałam i nic teraz tylko kierowniczka chodzi i sie kazdemu dziwnie przyglada pewnie jej rejonowa powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peepco
a co MARJANKO chcesz wiedziec pracujesz w PEPCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość któż kasuje posty
nt. Agnieszki S.!!!! Dziewczynka boi się prawdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×