Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość pepcuska
żartujesz chyba -było powiedziane dla dyrektorów może jak jedna osoba tylko się pożaliła to może i dlatego ale jak wszyscy by się zaczeli skarżyć to wszystkich ze sklepu nie zwolnią no skorą rejonowi nas nie słuchają to myślę że góra bardziej by nas wysłuchała -chociaż sama juz nie wiem chyba naprawdę trzeba pracy szukać bo widzę że nic dobrego te pepco nie wróży a najgorsza wypowiedz jaką można usłyszeć od kier.sklepów i rejonowych -jak ci się nie podoba nikt na siłę cie nie trzyma -po prostu żałosna odpowiedz na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Bo tak jest najłatwiej powiedzieć !! Ale przyjdzie taki czas że nikt nie będzie chciał pracować w pepco jak tak dalej będą szanować pracowników!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka409
Do dziunia112 Całą prawdę napisałaś, myślę że nie tylko u Ciebie jest tak na sklepie, prawie w każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun12
Niektórzy kierownicy z pewnością się nadają na to stanowisko, ale zdecydowana większość tylko trzyma się kurczowo swoich stołków.Bo co to za kierownik, który w czasie trwania TK, boi się wyjść z biura, jeśli jest potrzeba stanąć na kasie, to mogą stracić życie, bo tam wtedy napięcie większe niż 220 V:), a tu jeszcze zwrot trzeba robić, a to się = wyjściem na sklep i kontakt z klientem,nawet tajemniczym. Ale nawet jeśli to był kier przy TK, to ofiara słabego wyniku napewno się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokro
czy ktoras z was zrezygnowala z wychowawczego i z powodu 2 ciazy poszla na l 4 jak to zalatwic?czy ktos wie czy tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcuska
do stokro: musisz nawet zrezyg. z wychowawczego. i przedst.L4(ZLA) dla kierownika a kierownik składa dokumenty do kadr ,kierownik napewno cie powie co po kolei robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniegurka
Stokro, napisz wniosek o skrócenie urlopu wychowawczego- taki dokument trzeba złożyć w sklepie lub wysłać bezpośrednio do kadr na miesiąc przed planowanym powrotem (pracodawca nie może odmówić). W pierwszym dniu zaplanowanego powrotu idź do lekarza, a zwolnienie lekarskie podaj do sklepu lub prześlij bezpośrednio do kadr. Zwróć uwagę na jaki okres masz zawartą umowę o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokro
umowe mam na czas nieokreslony dzieki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ostatnio się dowiedziałem, że jak się chce zwolnic kierownika sklepu, a nie ma sie na niego mocnych dowodów, no to robi się wszystko żeby źle wychodziły inwentury i wtedy już się powód znajdzie i można go wywalić, ta osoba co robi inwentury może tak stany popieprzyć, że człowiek przez rok nie może do ładu dojść i za nic zbiera op*****l, niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslisz ze ci co przyjerzdzaja na inwenture sa nieomylni zbyt latwo sie awansuje i tyle a pozniej wychodzi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPCOZDZIWIENIE
witam co sie dzieje w sklepie w ostrowi mazoweickiej ze sa co jakis czas przyjecia ? zlozylam cv i sie zastanawiam co w tym sklpeie jest nietak skoro co miesiac kogos szukaja???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoktoś
Błagam niech ktoś zeźmie sobie Kierownika Rejonu nr 2 my już nie mamy siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylekit
Rozumiem że ktoś komuś źle życzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syf syf syf syf i jeszcze raz wielki syf, współczuje kasjerom.......jak tu trochę poczytać to cv się nie chce składać to tego bajzlu....masakra...ludzie nie dajcie się wykorzystywać prymitywnym kierownikom! Współczuję raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie od jakiego czasu są wpisy...to trwa już bardzo długo a poprawy nie widać! I powiem Wam coś...nic się nie zmieni bo dajecie sobą pomiatać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blać
tak to jest syf i to jeszcze jaki żyć się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakfajnie
A ja jestem zadowolona pracuję od roku i nie mogę narzekać. To fakt jest różnie ale w sumie sobie chwalę pracę tylko Kierowniczka Rejonu jest jakas dziwna wiecznie niezadowolona i z kwaśną miną cały czas porównuje nas do jednego chyba swojego ulubionego sklepu i to jest najgorsze w tej pracy patrzenie na zblazowaną Panią E. Kierownika Sklepu mam naprawde fajnego a raczej fajną i naprawdę pracuję na równi z nami Zastępca też niczego sobie ale Starszy Kasjer to dopiero GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to ogólnie fajna zgrana ekipa wszyscy pracujemy razem ciężko i z uśmiechem. Pozdrawiam wszystkich pracujących w naszych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywna do już
Ktoś z Was posał o Agnieszce S. nie wiem nie znam ale do konkursu z nią postawiłabym Rejonową z Regionu Pana D. (już wcześniej było o niej wsponmiane to ta którą chce ktoś oddać ) to jest dopiero AS a nawet ESówa masakra jeżeli są urządzane wielkie wybory na to stanowisko to w jaki sposób taka osoba przeszła. Ludzie na górze poświęcić należy może trochę więcej czasu przy wybieraniu nowych Rejonowych bo potem wszyscy pracownicy sklepów mają z nimi drogę przez mękę a to przecież my jesteśmy filirami tej firmy i to właśnie my musimy mieć kompetentnych przełożonych którzy będą nas wspierać w codziennych trudach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdaesxfdsershrdf
znam znam ową panią i w 100% popieram powyższą wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio ha ha
to sobie rejon 2 nasrał w papiery ale było warto teraz musimy trzymać się trzymać kupy, kupa śmierdzi kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghytr
ludzie piszcie yakie teksty to balsam na moją zranioną i zbolałą duszę kocham was za to teraz wiem ze nie jestem sama w swojej niedoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśl zanim napiszesz!!
Poczytałem sobie... i jedno sie ciśnie na usta, weźcie wy sie wszystkie do roboty bo jak widac z aktywności na portalu nie jest tak źle... skoro jeszcze macie siły wymyślac takie pierdoły... Może najlepszym sposobem, by Kierownicy Rejonu przestali chodzic skrzywieni to zapracowac sobie na dobrą opinię? może zwyczajnie wziąc się do roboty i zamiast ogladac obrazki w Biuletynach zacząc je czytac???? może wtedy zrozumiecie jak należy pracowac??? może zamiast zazdrościc innym sklepom, ze pupilki to pojechac tam, zobaczyc jak ciężko pracują by wszystko było jak należy??? Zmiany należy zaczynac od siebie a jak jesteście niezadowolone i uważacie, ze dzieje sie wam krzywda t jest coś takiego jak "związek zawodowy". W pepco można założyc ale do tego potrzeba krztyny oleju w głowie. Więc, Drogie Panie.... zamiast toczyc pianę po kątach i rozpuszczac subiektywne odczucia zorganizujcie się i walczcie o swoje jak uważacie, łamane prawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakfajnie
coś tu kogoś zabolało ale tak to bywa, że prawda w oczy kole.Jeżeli chodzi o tak zwanego pupila to zdaje sobie sprawę z tego ze ciężko pracują i wcale tego nie neguję nie znaczy to jednak że musze patrzec na wiecznie posępną Rejonową. Pozostaje mi tylko trzymać kciuki że za miesiąc już jej u nas nie będzie a jest na to aż 90% szans więc pozdrawiam i trzymam kciuki za pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER KTOŚ
Jedna wielka obłuda i zakłamanie w Was drogie Panie drzemie. Cóż za zawiść na tym forum. JEDNA WIELKA KICHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę jak młody pracownik pepco jaakfajnie wypowiada się o swoim przłozonym to myślę że albo jesteś dziewczyno tak pusta jak kapusta bo pewnie ściemniasz w pracy i obijasz sie po kątach i liczysz godziny bo już trzeba wracać do domu nie masz pojęcia co to praca bo ktoś przypadkie zatrudnił ciebie w tym sklepie bo pewnie na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo starałas sie o pracę ale sprawiedliwość cię kobieto dopadnie i tak jak cie szybko zatrudnili tak szybko ktoś zobaczy efekty twojej pracy i szybko ci za nią podziękuje tak to jest gdy piszesz bzudury i zazdrościsz że w rejonie są lepsze sklepy od waszego ale wam do nas jeszcze daleko mam nadzieję dziewczynko że ci woda sodowa odejdzie z tej pustej głowy bo widać że po roku pracy w pepco twoja wiedz jest marna i znikoma do ludzi którzy pracują już w tych sklepach trochę czasu a jak nie masz co robić wieczorem po pracy bo iini normalni ludzie odpoczywaja a nie piszą beznadziejnych tekstów na swoich przełożonych to kup sobie wibrator i bedziesz szczę sliwa przychodziła i zaspokojona do pracy po wieczornych ekscesach z brzęczykiem miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppepco
Witam.Bylam pracownikiem pepco do poprzedniego miesiaca !Zostalam niby zwolniona gdyz powiedzialam kierowniczce o jeje zaniedbaniu!!! I tym sposobem zosalam usunieta z pracy tak abym nie rozmawiala z rejonowym!!!! Mam pytnie do pracownikow,bo gdy odeszlam z pracy to mialam powiadomic kierowniczce,ze zastepca kupuje sobie rzeczy z upustem i robi zwroty na 100 % a nie na 75%!Zauwazylam to doslownie trzy dni wczesnie nim odeszlam!!A po drugiema mam obiekcje aby to powiedziec kierowniczce gdyz zostanie to wrzucone pod dywan a rejonowy nic nie bedzie wiedziala (np.zastepca nie robila nic caly miesiac w grudniu tylko siedziala na stolku i telefon od reki nie odchodzil .Kierowniczka sie o tym dowiedzila i napisala jej tylko notatke sluzbowa ,ale gdy naszedl czas na iwenture i wyszla zle to nawet o tym rejonowy sie nie dowiedzial)POMOZCIE CO MAM Z TA INFORMACJA ZROBIC????Wiem,ze to co napisalam ma halos,ale ja mam tak samo w myslach???Bo nie wie co mam zrobic (nie chce sie odgryzac,bo nie o to mi chodzi) PROSZE POMUSCIE (bo moim zdanie to jest kradziez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój dziewczyno, niech rozniosą ten bajzel, niech rozkradną to nie twoje a wyjdziesz na kapusia. Od wyłapywania takich rzeczy są rejonowi a ty i tak do pracy nie wrócisz..do tyry przepraszam. Zrównać to gówno z ziemią i zaorać....a teraz....odpoczywaj psychicznie i ciesz się znowu życiem, bo niestety praca z takimi debilami zatruwa....wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga22
racja ja taz duzo widziałam i i co tez juz dzis nie pracuje tam jest tak ze zwrócisz uwage lub pokazesz ze jestes mądrzejsza od kierowniczki i juz nie pracujesz. powiedzcie mi jak to jes ile inwentur musi byc złych zeby zwolniono np.kierowniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga22
CO TAKA CISZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik i tak się wyśmiga bo powie ze to wina kasjerek.....znajdzie się kat na wszystkich....cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×