Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość witawaslas
Kiedyś pracowałam w Pepco. Po okresie próbnym mi podziękowano . Powód ? Za dobrze znałam się na rozliczeniach i kierowniczka z zastępcą nie mogły okradać ludzi. Regionalna nie reagowała bo i po co . Musiałaby się wykazać wiedzą , której i ta nie miała. Te sklepy są choro zarządzane i to od samej GÓRY Właściciele tej sieci to tylko nastawieni są na zysk. Po trupach do celu . Chore i nienormalne. Teraz prowadzę sklep mam zatrudnionych ludzi , mam zysk a pracownicy to podstawa tego zysku i dlatego o nich dbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztynmojemiasto
A gdzie post o rejonowej Agniesi S. Kiedy ją wyrzucą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga741
to co się dzieje w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie rejonowi tylko straszą zwolnieniem czysty mobbing nic wiecej trzeba za czymś innym się rozejrzeć bo niedługo w psychiatryku wyląduję powodzenia dla tych co z tego kołchozu już się wydostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
nie jest tak źle jak piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo co
powiedz tej swojej rejonowej ze od straszenia to sa duchy masakra co sie dzieje mozna sie starac jak tylko mozna a i tak przy pierwszej lepszej okazji zwolnia pozatym zapamietajcie ze w tej pracy nie ma przyjazni bo jedna druga podpiernicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepkowa
Wiecie cos moze o otwarciu Pepco w Rypinie,zalezy mi na tej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaOLSZTYN1
WITAM Ja pracuje w pepco od ponad 3 lat,jestem zadowolana z pracy,jest jak drugi dom bo spędzamy w niej dużo czasu i dużo zależy od osób z którymi pracujemy.Mója kierowniczka regionalna była moim kierownikiem i jestem jej wdzięczna za to czego mnie nauczyła mama nadzieje że jeszcze pare lat nas pomęczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka145
popieram OBÓZ PRACY i nic więcej rejonowe mają swoich pupili na sklepach i cała reszta same sobie dopiszcie wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaOLSZTYN1
Za moje zasługi w styczniu awansowali mnie na kapo, dali elektrycznego pastucha i 5 zł tygodniowo podwyżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
Hej a sądzicie że będą jakieś premie na wielkanoc ?? pytam bo na Boże narodzenie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
w tamtym roku nie było,więc w tym tez pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo co
przeciez nigdy na wielkanoc nic nie bylo to co za pytanie wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
długo mnie tu nie było ale tak patrze że nic się nie zmienia na lepsze tylko na gorsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pco
Może ktoś z Poznania zainteresuje się tym by rozliczać kierowników z ich czasu pracy?!!!wtorki biurowe to jakaś jedna wielka pomyłka zarządzających!! siedzenie 6h w biurze, nie mowie o piciu jedzeniu bo przecież nie wolno ponoć 2 os jednocześnie spożywać posiłków..., zadzwonić dzwonkiem, aż strach bo z fochem wychodzi,ale nieważne ze samemu stoi się na sklepie, bo przecież 30 sekund można wszędzie zdążyć!dla niektórych wtorek biurowy trwa cały tydzień, tzn. niektórych przerastają obowiązki kierownika, ale co się nie potrafi załatwi się lub zrzuci na z-ce..., wartości pepco... pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco...
zgadzam się te wartości to niech je sobie wsadzą najpierw niech wyższej rangi je przestrzegają i dają przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluchyy
A kto w Pepco robi inwentaryzacje ? Czy to jest jakaś firma zewnętrzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
pracownicy wraz z kontrolerem zapasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sklep u siebie. Kupuję tam zazwyczaj ciuchy lub kosmetyki, które są naprawdę dobre i tańsze niż w normalnych drogeriach. Mają także tam ładną biżuterię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź
A czy Agnieszka S. dalej jest rejonową, czy ją wyjebali? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownicapepco
Witam:)dawno mnie nie było,ale widze że nie tylko u nas straszą zwolnieniami ale wszędzie,masakra to co się dzieje oni od nas wymagają a sami nic nie dają żadnej motywacji tylko się uśmiechaj i proponuj ten głupi produkt i doładowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepcolico
Witam Was :) mam takie bardzo ważne pytanie :Aktualnie Jestem na zwolnieniu ciążowym ,za miesiąc mam planowany termin porodu :) i gdy przychodze do pracy na zakupy korzystam z mojego rabatu 25% :))) ale moja kierowniczka powiedziała ,ze jak urodze to nie bede miala juz żadnego RABATU :((((((( i że tylko do porodu mi przysługuje ??????? Bardzo prosze bardziej zorientowanych aby napisali mi czy tak naprawde jest !?!?!? Przeciez dalej bede pracownikiem tylko juz na macierzynskim to co to za różnica ?!!? RABAT jest przeciez dla kazdego pracownika? Prosze o odpowiedz jak ktos cos wie w tej sprawie ... Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
rabat nie przysługuje na urlopie wychowawczym. ktoś cię wprowadza w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepcolico
Dziękuje za odpowiedz :)) musze poinformowac moją kierowniczke ,że nadal bede korzystac z Rabatu jak urodze ! ;) mam nadzieje ze bedzie chciala mi go udzielic a jak nie to zadzwonie do rejonowej sie dowiedziec ;p super,,, juz myslalam ze body,spioszki i różnego rodzaju akcesoria dla malusiej bede kupowac po normalnej cenie a z rabatem to zawsze troszke taniej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
KIEROWNICY ROBILI I BĘDĄ ROBIĆ CO IM SIĘ PODOBA A REJONOWI O WSZYSTKIM WIEDZĄ TYLKO GŁUPA PALĄ JAK KASJER PRZYCHODZI PO POMOC /PORADĘ I TO SIĘ NIE ZMIENI BO KASJER W PEPCO JEST DO ROBOTY A KIEROWNIK DO RZĄDZENIA!!!!!!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga22
witam dawno tu nie byłam ale widze ze sie nic nie zmieniło ja tez jestem juz po przygodzie z pepco i nikomu nie zyczy byłam na kazde zawołanie zostawałam po godzienach zeby nadązyc z robota bo zawsze jej duzo człowiek dom zaniedbał i rodzine bo w pełni oddał sie sklepowi i zyciu sklepu .Wszystko krecio sie wokól sklepu a dzis człowiek siedzi i zastanawia sie czemu czemu ja zostałam zwolnona. Przyszłam do sklepu jak zwykle po 2godzinach przyjechała rejonowa i po wszystkim ani konkretnego wytłumaczenia ani nic jak tak mozna przeciez rejonowa była zemnie zawsze zadowolona a tu nagle co. Wiara w człowieka w tej firmie niema wogule zadnej wartosci .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga22
gdzie sa te wartosci ktore nam wpajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga22
zyc sie niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienić
Powinni zmienić rejonową w woj. śląskim, nie ma poprawy na sklepach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1107
Dzien Dobry pisze z zapytanie do kierownikow regionalnych o ile dobrze trafilem i tutaj zagladaja. Mam za zone kobiete która jest kierownikiem w jednym ze sklepow pepco mamy male dziecko. Ostatnio kiedy jechala na spotkanie regionalne córeczka była chora kiedy ja zapytalem czy mogłaby nie jechac odp ze nie ma takiej mozliwosci bo takie wyjazdy na spotkania sa obowiazkowe. Ja rozumiem ze moja zona nie podpisywała zadnej deklaracji ze ma dziecko ktore nie ukonczyło 4 lat i nie moze wyjezdzac ale co innego jest jesli dziecko jest zdrowe a co innego chore. Dlatego chciałem zapytac czy rzeczywiscie nie ma zadnego rozwiazania dla takiego kierownika jestem mezczyzna i noc z chorym dzieckiem mnie przeraza. Bardzo chciałbym usłyszec odpowiedz na nurtujace mnie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
W tej firmie tak postępują z ludżmi kierownik(rejonu i sklepu) cię chwali nie ma żadnych zastrzeżeń a po jakimś czasie ZWOLNIENIE!!! Po prostu nie możesz być lepszym pracownikiem od kierownika i lepiej się nie wychylać jak ktoś chce zatrzymać stanowisko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×