Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość szupuła
notatka służbowa to jeszcze nic, nasza kierowniczka nagrywa rozmowy dyktafonem . dziewczyny chodzą jak w wojsku powiedzcie proszę gdzie wartości naszej firmy szacunek i poszanowanie drugiego człowieka żle się dzieje gdy praca nie przynosi satysfakcji i zadowolenia a człowiek czeka na dzień wolny od pracy bo w sklepie powietrze tak gęste ze siekierę można powiesić,przykro to pisać ale taka jest prawda kierownicy deczko przeginają i naprawdę ktoś powinien zając się tym tematem kasjerzy starają się dobrze pracować ktoś wymyślił procedurę trudna sprawa tylko pytam po co i jak to działa?. Centrala swoje a kierownicy swoje tak na moje oko to kierownik na zbyt wiele sobie pozwala w naszej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
czy ktos w z was orientuje sie czy sa wyplacane nagrody jubileuszowe= i czy one sa wyplacane z pensja czy oddzielnie na konto? ? jesli ktos cos wie na tentemat prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
Są wypłacane jeśli przepracujesz minimum 5 lat. i oddzielnie na konto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama....
A mogłybyście podać email do Pana Ratajczaka? Bardzo proszę, ja nie mam dostępu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o Pepco pierwszy raz usłyszałam dopiero przed świętami, bo koleżanka kupowała tam prezenty na święta wielkanocne, muszę przyznać, ze bardzo fajne rzeczy tam znalazła, tez chciałabym się kiedyś tam wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
no juz mam 5 lat i na razie cisza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak
a jesli chodzi o nagrode jubileuszowa to czy wychowawczy sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
kurcze to ciekawe kto nad tymi nagrodami czuwa bo skoro powinni przelac na konto to juz dawno powinnienem miec... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
nagroda jubileuszowa jest wypłacana w miesiącu w którym nabywasz prawo do świadczenia nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
nawet jesli nabyawasz prawo 1 kwietnia to maja czas wypłaty do konca kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
a jesli chodzi o urlop wychowawczy to ne liczy sie do jubileuszówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcowiczka
ale cisza nik nic nie pisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcooooo
słyszeliście już coś o liczeniu magazynu skanerami w ciągu trzech dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama...
co z tym liczeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest złota dziesiątka? byłam ostatnio na rozmowie w pepco i słyszałam jak pracownicy o tym rozmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama...
Złota dziesiątka...debilizm kochana debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam123
A czy w PEPCO pracują faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka409
Śmię twierdzić że mężczyzna za takie marne grosze nie chciałby pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alocha
kilku facetów pracuje w sklepach ale to jest dosłownie kilku a szkoda powinni pracować i to na kierowniczych stanowiskach może by było mniej plotkowania i mobingu ,ktos powinien o tym pomyślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
a ja powiem tylko tyle,że faceci to też plotkarze!! i to nawet gorsi od babek ;ptak więc nie wiem czy by było tak lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca pracy:-/
Hej a ja się nie dostałam do pepco na 4 miejsca pracy było ok 30osob chętnych... Z tego co słyszalam dostala się tam dziewczyna która wogole nie miała pojęcia o handlu ale ma znanych rodziców... W przyszłym tygodniu jest CASTING do sklepu spożywczego i to dosłownie tam liczy nie wygląd a nie doswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
a mam takie do Was pytanie: jak nowe standardy odzieżowe u Was ? Jakie wrażenia ??Zrobiłyście już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunka112
Ja pracuje w Pepco rok. Mam tak beznadziejną kierowniczkę i zastępczynie,że psują całą atmosfere w pracy. Wystawiają towar nie sprawdzają czy ceny się zgadzają a my płacimy za nieprzemetkowany towar. Przychodzisz do pracy np na 7 godzin i twierdzą,że masz 5 minut przerwy choć według kodeksu pracy masz 15. Jak jedna z dziewczyn zwróciła uwagę na ten temat to wsypały jej kawe do coli. Później wobec niej mobing ze strony zast. kirownika o czym wiedziała kierowniczka nic z tym nie robiąc. A nie przepraszam robiąc zwolniła dziewczynę oczywiście tą wobec której był kierowany mobing. I nie powiecie mi,że jest super,przez ponad miesiąc kierowniczka nie kupiła papieru toaletowego choć miała kase z nadwyżek bo woli kupić sobie kawe nie mówiąc o tym,że o mydle można pomarzyć. Rejonowa to dobra koleżanka obecnej kierowniczki więc nie sądzę żeby komentowanie zachowań i pracy kierowniczni i pucowanie tego do rejonowej pomogło. Lubię koleżanki (prawie wszystkie) inne kasjerki, praca wcale nie byłaby zła gdyby nie atmosfera i gdyby nam więcej płacili. Łatwo wam powiedzieć źle ci to odejdź tylko gdzie pójść kiedy nie ma pracy a pomimo wszystko jesteśmy wykorzystywane i traktowane jak idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Dobrze napisane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga736
jestem podobnego zdania rejonowe mają na swoich sklepach swoje psiapsiułki i nie widzą ich błędów Pan RS dyr sprzedaży powinien przyjzeć się pracy kierowników rejonu bo co do załogi kwestia dogadania się a to co się dzieje i co niektórzy KR wyprawiają to ludzkie pojęcie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoponadwszystko
tak było jest i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcuska
hej, nic się nie zmieni w tym pepco ale wiecie dlaczego dlatego że my nic nie mówimy jako kasjerzy np przy wizytacjach dyrektoow,prezesów,i innych wyższych szczeblach .tylko że właśnie boimy się o stratę pracy i tak to wszystko się toczy ale oni przejrzą kiedyś na oczy powinni pozmieniać trochę kierowników rejonów tzn pozatrudniać z poza sieci może szary ludek wtedy by zobaczył jak my kasjerzy jesteśmy wykorzystywani bo taki który był kier.sklepu a awansował wyżej masakra jest takich parę rejonowych kazdy narzekal kiedyś na dankę sz. ale ona miała podejście do ludzi chociaż a nie jak teraz młode najgorszy przykład a.s.-totalna pomyłka na to stanowisko już jako kierownik pokazyzawa na co ją stać a teraz... a olsztyny dla niej największe i najładniejsze sklepy a inni tragedia mam nadzieję że już parę tyg. się z nią pomęczymy i good bay może ktoś wie już coś o zmianach kierowników rejon.czy duża rotacja będzie. pzdr i przemyślcie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
znam osobe która powiedziała i już nie pracuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×