Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pokurcz

chrzciny, w co sie ubrac?

Polecane posty

tak, tak tematow o chrzcinach bylo wiele ale ja mam troche inny problem aaaaaa ratunku ja nie wiem w co sie ubrac!!!!!!!! pomozcie kochane i napiszcie co wlozyc na siebie w ten dzien dodam tylko ze to bedzie chrzest \"po godzinach\" ze wzg. na to ze jestesmy po cywilnym, bedzie cieplo, no i mam 26 lat acha i jestem mama malucha myslalam o spodniach i koszuli, albo jakiejs sukience a wy jak bylyscie ubrane? podpowiedzcie cos, bo ja nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
mysle ze mozesz zalozyc jakas elegancka sukienke albo jakis komplet spodnie +zakiet ja mialam jakis czas temu chrzest ale nie bylam tam jako mama a jako chrzestna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na zaby
ubierz jakas ladna delikatna sukienke, i do tego lniany zakiecik, buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóz to
Ja miałam ciepłą spódnicę, ciepły sweter, kozaki i płaszcz ... był styczeń :D A tak poważnie, to sądzę, że Twój pomysł jest dobry. Spodnie klasycznie eleganckie i do tego ładna bluzka koszulowa, ewentualnie jakaś marynakra gdyby było chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a mam pytanie czy do spodnicy za kolano koloru jasny fiolet bedzie pasowac czarna bluzka? dodam ze buty i torebka tez beda czarne czy lepiej zalozyc jakas jasna gore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×