Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Nic bez diety i cwiczen nie dziala. Tabletki odchudzajace/spalacze tluszczu nawet te najlepsze jedzone z pizza/piwem/lodami nic nie wniosa. Te najlepsze doprowadza przez podniesiona termogeneze to ubytku energetycznego rzedu 100kcal. Dodatkowo niewlasciwie stosowane, czy u osob z nadwaga gdzie wystepuja juz jakies czynniki chorobowe - chocby odniesione cisnienie moga bardzo zaszkodzic. Nie ma drogi na skroty. Tycie to proces ktory nie trwa tydzien czy dwa. On trwa czasem latami. To ze nagle patrzymy i stwierdzamy ze jestesmy otluszczeni - to nie tylko sprawa estetycznego wygladu, ale tez sygnal ze katowalismy nasze cialo niezdrowymi, chorobotworczymi, czasem rakotworczymi produktami zywieniowymi. Trzeba w koncu powiedziec STOP - pomyslec o zdrowiu (bo w koncu wszystcy chcielbysmy zyc w zdrowiu do dluuugiej starosci). Trzeba zmienic sposob odzywiania. Na poczatku moze nie bedzie to latwe ale to najwazniejszy czynnik warunkujacy szczupla/zdrowa sylwetke. Do tego aktywnosc fizyczna. Najlepiej taka ktora zmusza duzo miesni do pracy. Musimy dbac o nasza tkanke miesniowa - gdyz to ona w glownej mierze spala tluszcz. Im wiecej miesni - tym wiecej tluszczu spala. Zaczalem krecic filmiki na YouTube odnosnie cwiczen spalajacych tkanke tluszczowa. Mozesz mnie tam znalezc po nicku. - Wlacz i sprobuj pocwiczyc. Nie wydawaj pieniedzy na kolejny spalacz. Najpierw odzywianie+cwiczenia. A z "preparatow" odchudzajacych jak juz chcesz jesc tabletki to jako trener personalny moge polecic witaminy i mineraly (ktorych przy zlym odzywianiu spewnoscia brakuje). Trzymam kciuki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich dziewczyn które są w trakcie odchudzania albo dopiero je zaczynają. Musicie wierzyć w siebie stosować się do zasad i brać regularnie Forskolin i na pewno osiągniecie to o czym marzycie czyli spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydawało że nie dam rady schudnąc bo już próbowałam tyle razy i nic z tego nie było.Ale dobrze że podjęłam decyzję o zakupie Foreverslimu nie mogłam podjąć lepszej decyzji.Dzięki Foreverslimowi skutecznie udało mi się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli pragniecie schudnąć jeszcze tego lata polecam Wam suplement Slimcea. Sama schudłam 12kg przez okres kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helen1956
Ja biorę preparat moringa oraz koc***azur. Rano jem siemię lniane, nie zalewam wrzątkiem tylko jak się ochłodzi. Robię kawę. Biorę 2 tabletki jednego i drugiego raz dziennie. Kawę piję nawet zimną. Jeść się nie chce długo. Gdy czuję, że zaczyna mi się chcieć jeść przegryzam np. papryką czerwoną, pomidorem, można ugotować płatki owsiane na wodzie z dodatkiem rodzynek( niewiele ) , przegryzam np kawałkiem wędliny drobiowej lub chudą szynką- bez chleba. Około godziny 16 jem obiad z dużą ilością najlepiej surowych warzyw, ziemniaki nie kraszone. To mi wystarcza. Podałam tylko przykład. Preparaty biorę tydzień i są efekty- działają. Nie powracać do poprzedniego jedzenia tylko tak zawsze jeść. będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaak
Ja już tyle tabletek się nabrałam, że powoli zaczynałam odpuszczać. Znajoma przywiozła mi ze stanów tabsy IQGreen i w końcu widze jak moje kilogramy spadają. :) kończą mi się powoli ale całe szczęście można je zamówić na allegro bo już miałam zamawiać bilety lotnicze do stanów by tracić kilogramy dalej. Są na bazie zielonej kawy więc nic szkodliwego w nich nie ma i w sumie ta kawa mnie najbardziej przekonała bo duzo pozytywnych rzeczy o jej działaniu wyczytałam z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmigdał
Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje get slim, od noble health i to są pierwsze tabletki, które na mnie działają!!! naprawde, już nie wiedziałam co robić, dieta zmieniona, tylko ćwiczeń brak, wiec chciałam coś, co pozwoli mi schudnnąć powoli, ale naturalnie. i naprawde, po tygodniu widać pierwszed efekty, 1,5 kg mniej. od razu ciuchy lepiej leżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi waga spadała znacznie jak stosowałam slimcea. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLewinia
MI udąło się schudnąć prawie 15 kg dzięki Foreverslimowi. To i tak w sumie jak się zastanowię więcej niz mogłam się spodziewać, lub inaczej pisząc na co liczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia PPPPP
GET SLIM. Niestety zostałam oszukana, zakupiłam Get Slim w Rossmannie, dieta i ćwiczenia na 13 tygodni!!! Niestety po 12 dniu już więcej przepisów i propozycji ćwiczeń nie otrzymałam. Nie odpowiadają na maile z prośbą o wyjaśnienie. Myślę, że liczą na naiwnych, którzy do 12 dni zrezygnują... Uwaga Oszuści, nie kupujcie programu z Rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaszy
ja schudłam biorąc tabletki z zielona kawą iqgreen i oczywiście ćwiczyłam w miarę możliwości tak jak miałam czas żeby iść na basen czy pobiegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosując Foreverslim mi bardziej zależało na tym aby schudnąć ze względów zdrowotnych niż ze względów estetycznych.Stosowałam dietę ruszałam się i przestrzegałam zasad kuracji i systematycznie brałam tabletki.I w końcu udało mi się schudnąć.Zdecydowanie czuję się teraz lepiej nie męczy mnie już zadyszka a co do figury nie powiem też się z niej cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie interesują tylko naturalne środki więc taki Forskolin jak najbardziej jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze takie jakie polecaja w aptekach msuza być pod jakims katem skuteczne, sprawdz np. www.strefalekow.pl maja tam spory wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma Ci działać . Jeśli nie przestaniesz sobie szkodzić nic Ci nie pomoże. Ruch daje radość psychiczną i ciała i pewnie zadziała ale nie od razu. Jeżeli długo się niszczysz to długo się buduje a niekiedy a nawet często jest odbudować to co już istniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym jak skończyłam odchudzanie z Foreverslimem i schudłam stałam się zakupocholiczką.Teraz bardzo lubię chodzić na zakupy i kupować nowe ciuchy.A pomyśleć że kiedyś miałam problemu aby kupić jakikolwiek ciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem akurat zwolenniczką odchudzania. W mniej więcej czternaście miesięcy straciłam 20 kg, właśnie poprzez stosowanie suplementów diety. Przede wszystkim muszę pochwalić wyselekcjonowane koktajle odchudzające ze sklepu www.fbb.pl , na które trafiłam zupełnym przypadkiem. Te ich koktajle eliminują wyraźnie uczucie głodu, a jednocześnie można nimi spokojnie zastąpić większy posiłek, bez straty energetycznej. Fajnie smakują, wydajne. Nigdzie podobnych koktajli odchudzających po prostu nie widziałam, dlatego polecam, bo może się komuś przyda. A wiem, że odchudzanie bez właściwych odżywek jest zadaniem niesamowicie wyczerpującym, szczególnie psychicznie. Używałam również zielonej herbaty i preparatu z błonnikiem do oczyszczania jelit (świetna sprawa). Do tego do godziny maksymalnie biegania w spokojnym, konwersacyjnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba powiedzieć wprost że branie samego Foreverslimu przynosi super efekty.Bo moim zdaniem podstawa powinna być dieta i ruch .Wiele zależy od nas samych bo jeżeli nie będziemy sie stosować do zasad kuracji i nie wprowadzimy żadnych zmian to i efekty odchudzanie nie będą takie jakich oczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
get slim morning & night - stosuje juz 3 opakowanie i spadlam na wadze ponad 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma preparatu który odchudza od samego jego brania a jeszcze zdrowego przy tym wszystkim. Dla tych co chcą sięchoć trochę poruszać i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy polecam Forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biker2
ja stosowałem iqgreen i na mnie zadziałał. polecilem kumplowi i jemu też pomógł. z tym, że my czasem jeżdzimy na rowerach wspólnie a nie siedzimy przed tv i liczymy, ze samo się schudnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia_aaa
Ja jestem na diecie Karolci. Schudłam już 8 kg. Regularne posiłki to podstawa. Odżywiam się zdrowo, jem dużo warzyw. Wykluczyłam fast foody i słodycze. Po za tym dużo ruchu, sporo jeżdżę na rowerze, na rolkach. Czuje się zdecydowanie lepiej niż kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkasamawdomu
Generalnie żadne tabletki nie podziałają, jeżeli będziesz siedzieć i czekać na ich efekty bez zaangażowania się w aktywność fizyczną i dietę. Od początku.. moje problemy z wagą zaczęły się w liceum, nowe miasto, nowi ludzie, stres, który nauczyłam się "zajadać" i trwały aż do skończenia studiów. Mały wewnętrzny grubasek rósł w siłe, przestałam wychodzić z domu (wiecie jak niezbędne stały się zakupy na dowóz z tesco?;)), ta historia nie ma jakiegoś szałowego zakończenia, bo generalnie moje chudnięcie trwa okropnie powolnie - dlatego, że dietetyczka określiła pożądany spadek wagi w moim przypadku na poziomie 2kg tygodniowo. Więc tak sobie spadam, spacerując, zdrowo gotując, nadal zamawiając zakupy przez neta - ale nie robię tego już pod osłoną nocy, tak samo jak nie spaceruję tylko wtedy jak wszyscy śpią. Co prawda kusi mnie kupienie jakich iqgreen czy czegoś takiego, może wtedy moja historia byłaby z happy endem, ale nie wiem, czy nie przestraszę kuriera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia272
A ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl mi pomógł bardzo skutecznie i szybko więc myślę,że i wam pomoże, ja jadłam regularnie i przyjmowałam suplementację i to wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję zakupu Foreverslimu podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam własnie Forskolin do detoksykacji organizmu. Po miesiącu już się zupełnie inaczej czułam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zdecydowałam się na kupno tabletek wspomagających odchudzanie,zapoznałam się z opiniami różnych ludzi każdy brał co innego.Ale najwięcej pozytywnych opinii ma Foreverslim i właśnie dla tego zdecydowałam się na jego zakup.Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×