Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
To że coś jest popularne TO NIE ZNACZY ŻE JEST DOBRE. Ja się już na popularnych środkach przejechałam. Ostatni raz postanowiłam zaryzykować i spróbowałam takiego nowego środku Foskolin. Jak narazie jestem zadowolona w końcu chyba trafiłam na coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka1992
Też jestem zdania,że jedno nie wyklucza drugiego. Ja będąc na diecie poza zbilaznsowanymi posiłkami i ćwiczeniami stosowałam skrzyp polny w kapsułkach. Do dziś jestem zadowolona z wagi, jednak cały czas zwracam uwage na to, co jem. Przyjmowałam taki skrzyp: http://www.naturala.pl/Produkt/49/skrzyp_polny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaee
nie polecałabym stosowania jakichś konkretnych preparatów. dużo lepszą opcją jest po prostu zdrowe odżywanie się, bo dużo produktów ma właściwości, które spalają tłuszcz. tutaj artykuł http://sarafis.pl/sarafis-pl-radzi/naturalne-produkty-ktore-pomoga-ci-spalic-tluszcz.html o takich właśnie produktach, które bardzo łatwo dostać, a większość z nas ma je po prostu w domu :) owoce czy warzywa mają dodatkowo dużo witamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to nie schudnąć za dużo w zbyt szybkim czasie.Mi udało się schudnąć dzięki tabletką Foreverslim.Tempo odchudzania było troszeczkę szybsze schudłam 13 kg ale obyło się bez efektu jo-jo i to właśnie jest zasługa tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieje się tak ponieważ są i tabletki podróby i skuteczne. Ja też nie wierzyłam bo raz się zraziłam. Później bliska osoba poleciła mi tabletki Slimcea. Zaczęłam wtedy poważnie chudnąć. Wcześniej nie potrafiłam osiągnąć takiego efektu. Pozbyłam się nadwagi i zmieniłam zdanie o tych suplementach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSwena
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kawa w tabletkach albo Forskolin ...nic lepszego i tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSonik
Mi odpowiada Foreverslim właśnie ze względu na cenę no i genialne działanie. Przeszłm już chyba przez wszystkie środki ale tylko ten daje tak widoczne efekty w krótkim czasie no i nie podrażnia żołądka kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka26
Przy wyborze środków na odchudzanie ja patrzę na skład i jak to działa. Moja ciotka w Niemczech stosuje Formoline L112 i to z bardzo dobrym skutkiem. Tam wszyscy co się odchudzają to jedzą. To adsorbuje tłuszcz w żołądku i mniej spożywamy kalorii. W Polsce kupuję to przez https://www.apo-discounter.pl/formoline-112-tabletki-na-odchudzanie-p-1666.html . Jest super i jest zdrowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje Foreverslim waga spadła o 7 kg.Kolejnym plusem tego preparatu jest to że zapobiega napadom głodu.Co w przypadku osób z słabą wolą jest bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka schudła stosując slimcea wiec teraz ja zaczynam kuracje pod jej okiem. jedynie co miała dodatkowego to prostą diete i schudła ponad 10kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forskolin tez jest dobry tylko do tych preparatów potrzebne jest trochę ruchu i jakaś mądra dieta usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie nie ma 100% skutecznych tabletek, ale uzywałam przez ostatnie 8 tygodni belight + plus i uwazam ze są super, waga w dol, nie wstrzymywałam się od jedzenia a waga spadała, jednak to prawda o tym nieprzyswanajiu weglowodanow skrobiowych opinie be-light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarka89
gościówka26 - Ja spotkałam Formoline L112 na aixpharma.pl . Stosowałam i jest rewelacyjny, można z nim schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest najlepsza na rynku, radzę wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola17
ale ciężko pić ją samą, smak jest dla niektórych nie do zniesienia.. :/ miałam kilka podejść i nie dawałam smakowo rady, przerzuciłam się ze względu na to na tabletki iqgreen i bardzo dużą zawartością zielonej kawy i dopiero wtedy chudłam z przyjemnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamal
też brałam tabletki iqgreen i polecam je bo naprawdę efekty widać bardzo szybko w porównaniu do innych które brałam i nie było żadnych efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tym wszystkim co mają bardzo spowolniony metabolizm i lubią podjadać słodycze polecam be slim3. Jest to naturalny suplement, który pomaga w spalaniu tłuszczu, nie odczuwa się głodu i nie ciągnie do słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stosowałaś ten suplement be slim 3? Jezeli tak to przez jaki okres czasu i ile udało Ci się zrzucić, ja już trace nadzieje, stosuje diete 1200kcal i nic nie rusza w dół :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzałam się sama dla siebie ze swoją wagą nie czułam się najlepiej wiedziałam że wyglądam źle.Po długim wahaniu zdecydowałam się również na Foreverslim.I mój wybór był słuszny bo dzięki tym amerykańskim tabletką w końcu udało mi się schudnąć.Teraz jestem fanką zdrowego żywienia.Bo każdy komu udało się schudnąć już więcej nie będzie chciał przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek46
Na mnie zadziałał therm line man. Jako jedyny sprawia, że mam więcej energii i zacząłem chodzić na siłownię. Taki powinien być suplement diety. W ciągu czterech miesięcy waga spadła o 21 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem biorę Foreverslim ale oprócz tego przeszłam na dietę.Na razie wszystko układa się dobrze.Waga spada a ja zaczynam przyzwyczajać się do nowej diety.Chociaż brakuje mi słodyczy ale mam nadzieję że moja silna wola sobie z tym poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×