Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
Na mnie na przykład działa tylko forskolin. Próbowałam innych środków ale tylko ten dał mi dość zadowalające efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walaszka
ktoś tu już wcześniej wspominał o tabletkach iqgreen ale wspomnę o nich i ja bo są naprawdę dobre. w 2 miesiące zrzuciłam 12.5 kg, bez efektu jojo i żadnych innych nieprzyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLawenda
Jestem z siebie dumna udało mi się w końcu schudnąć .Nie będę ukrywała że pomogłam sobie Foreverslimem .Dla mnie to olbrzymi sukces ,bo próbowałam już wiele razy ale z kiepskim skutkiem.Nieważne teraz najważniejsze jest dla mnie utrzymanie tej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riczard6
działa zdrowe regularne odżywianie i ****** nie farmakologia. Kupić coś do domu, stepper, rowerek, podest, cokolwiek polecam na avans.pl, i ćwiczyć choćby 15 minut dziennie ale regularnie zobaczycie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leciałam na diecie w styczniu tego roku to miałam tabletki slimcea i baaaardzo mi pomogła. Wiele osób zaniedbuje suplementacje przy dietach i im nie idzie.. brakuje wtedy motywacji itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaza
u mnie problem z wagą zaczął się w momencie kiedy doznałam urazu kręgosłupa. nie jadłam dużo, było zdrowo ale przez brak ruchu sporo przytyłam i nie wiedziałam jak z tym walczyć bo ruch ograniczony. znalazłam wtedy tabletki iqgreen i zaczęłam je brać, z dużym dystansem ale kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście chudnę i waga spada byłam bardzo pozytywnie zaskoczona:) a teraz kręgosłup już w normie i wróciłam do swoich ćwiczeń w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valuw
ja też stosowałam tabletki iqgreen. długo walczyłam z otyłością,była to już dla mnie praktycznie ostatnia deska ratunku ale ostatecznie udało mi sie wrócić do normalnej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtomaszowa
Ja jestem osobą której Foreverslim pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Foreverslimu ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie wiem czego się ludzie spodziewają. Że nic nie robiąc schudną nagle po wzięciu magicznej tabletki. Ja kupiłam sobie te forskolin nie jem tyle, trochę ruchu i już 3,5 kilo mi spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMona liza
W moim wypadku pieniądze zainwestowane w Foreverslim uważam za jedną z lepszych inwestycji.Dla mnie mało ważne było to ile kosztowały te tabletki ważne było czy będą działać.I całe szczęście okazały się naprawdę bardzo skuteczne.Wiadomo że dieta też była ale to tabletki odwaliły większą część roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczkaz1
ktoś wyżej wspominał o tabletkach iqgreen, jestem teraz podczas kuracji właśnie z nimi i po jednym całym miesiącu schudłam 6kg ale walcze dalej o wymarzoną sylwetkę i zrzucam nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cga już jest długo na rynku. Jest całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlsza
Ja dopiero jestem na początku swojej walki z nadwagą kupiłam Foreverslim przeszłam na dietę.Na razie jet tak że odczuwam mniejszy apetyt tak jak bym cały czas była najedzona.W dwa tygodnie schudłam 2 kg.fajnie że coś zaczyna się ruszać mam cichą nadzieję że uda mi się osiągnąć założony na początku diety plan czyli 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forskolin jest całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi waga spadała znacznie jak stosowałam slimcea. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Forskolin, jest świetny chyba nawet lepszy niż zielona kwa którą tak chwalą ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
u mnie problemy z wagą zaczęły się jak w przypadku bardzo wielu kobiet czyli po ciąży :) przybyło mi sporo ale nie przejmowałam się tym bo najważniejsze było urodzić zdrowe maleństwo. kilogramy były efektem ubocznym na dodatek do pozbycia się. zaczęłam ćwiczyć tak szybko jak fizycznie byłam w stanie, do tego zdrowa dieta, 5 posiłków dziennie, wszystko prawidłowo zbilansowane i tak jakoś szło ale potrzebowałam jakiegoś kopniaka, który pozwoli spalać mi tłuszczyk jeszcze szybciej i padło na tabletki iqgreen bo mają bardzo dużą zawartość zielonej kawy i tak zrzuciłam 12 kg i wróciłam do dawnej sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam CGA800 i powiem szczerze było średnio ale jednak działało, postanowiłam się skusić na tą Zieloną Kawę i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko slimcea jesli chodzi o suplementy. Stosowałam już tak dużo środków i odkąd mam slimcea waga spada. NIedługo kończe kuracje a mam już 14kg utraty wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiziz
Ja akurat stosowałam foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektów, więc uważam, ze suplementy stosowane odpowiednio i odpowiednio dobrane są jak najbardziej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winterfel
to wszystko nie są preparaty odchudzające a suplementy diety które wspomagają redukcje tkanki tłuszczowej. Ja mogę polecić therm line man, ale tylko dla mężczyzn. Bardzo dobry preparat dodający energii, zawiera czysta kofeinę Sinetrol, efekty już po 4 dniach widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko slimcea jesli chodzi o suplementy. Stosowałam już tak dużo środków i odkąd mam slimcea waga spada. NIedługo kończe kuracje a mam już 14kg utraty wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinna55
ja tak samo jak dziewczyny, które tutaj wyżej pisały stosowałam tabletki iqgreen. a powód tycia był banalny, podjadanie, ciągłe podjadanie, czy to w dzień czy to w nocy.. nie mogłam się powstrzymać i ciągle coś chrupałam.. w końcu spojrzałam w lustro i przestałam sama siebie poznawać no i dzieciaki zwórciły uwagę, że przytyłam, a to już była najwyższa motywacja przede wszystkim żeby za nimi nadażyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka78
Jestem w trakcie brania Foreverslimu i jestem zadowolona. Wszystko co obiecywał producnet się zgadza . Jak na razie wyraźnie czuje że mam mniejszy apetyt i lepszą przemianę materii dzięki czemu trzymam się posiłków któe robię do pracy i waga mi powoli spada no i czuję się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki slimcea dawały mi fajne efekty na początku... tak myślałam, bo później efekt się jeszcze bardziej rozkręcił. Niby schudłam 12kg ale wydaje mi się ze z 50 tak teraz szczupło wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×