Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość Dorotkaa88
Ja zastosowałam dietę Sandruni, wynik jaki uzyskałam to - 10 kg. Stosowałam już wiele różnych diet ale teraz dopiero jestem zadowolona z efektu https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_M
Polecam serdecznie GET SLIM MORNING & NIGHT od Noble Health. U mnie zadziałało rewelacyjnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaQQ
Już miliony tu tych suplementów zostało wymienionych. Ja jednak namawiałabym poczytać ich składy przez zakupem ;) u mnie wybór padł na IQgreen bo jest naturalny preparatem na bazie zielonej kawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się zgodzić z tym że Slimunox to rewelacja.Bardzo dobrze dobrany skład tych tabletek pozwolił mi zrzucić wagę w bardzo szybkim czasie.Do dzisiaj jest mi trudno uwierzyć że dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Foreverslimem ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Slimunox chyba już powiedziano wszystko.Więc nie bedą się za bardzo rozpisywać.Powiem tylko tyle że nie spotkałam się jeszcze z tak skutecznymi tabletkami.Nie spodziewałam się tego że w tak szybkim czasie stracę aż tak dużo kilogramów.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o tym preparacie mam jak najlepsze zdanie .Dla mnie Foreverslim jest genialny.Schudłam sporo i waga nadal spada.Z całą pewnością osiągnę wagę 52 kg tyle ile założyłam na samym początku odchudzania się z pomocą Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figurka22
Piperine Max daje szybkie efekty, jeśli na tym Ci zależy. :) ja biorę, bo to jest naturalne, więc na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego doswiadczenia - BEZ PREPARATOW ... " W Zyciu Najwazniejsze Jest To By Miec Swoj CEL "... ... Ja juz jeden Osiagnelam --> SCHUDLAM 104 KG ... ... Z tej oto OKAZJI nagralam Moj pierwszy - amatorski FILMIK , zapraszam do obejrzenia ... Moze komus da usmiech ... Lub zmotywuje do dzialania ... --- mins 104 KG to chyba cos ? ... https://www.youtube.com/watch?v=Mzim0NxnTeU ... Pozdrawiam ... Panna_De ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANNA no gratuluję -wynik i przemiana cudowna :-) aż miło patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim rzeczywiście działa. Moja dieta trwa 7 tygodni i straciłam 8,5 kg. W sumie miałam 15 kg nadwagi. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się aż takiej zmiany, tym bardziej że niewiele w życiu zmieniałam. Najważniejsze, że w końcu wracam do żywych i po prostu dobrze się ze sobą czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibanda31
hm z tych sprawdzonych przeze mnie to herbatki odchudzające pod warunkiem, ze dobiera sie do nich ****** zbilansowane posiłki. inaczej cioezko zrzucic na samych suplementach, nawet jesli to najbardziej naturalne i zdrowe na świecie zioła. istotna tez jest regularność ! takie herbaty http://www.malwatea.com/pl/herbaty-zio%C5%82owe/herbaty-odchudzaj%C4%85ce.html powinny byc zaparzane kilka razy dziennie (dwa lub trzy) żeby działalyu i żebys czuła, ze dzieki nim zrzucasz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplement wcale nie musi oznaczać "psucia zdrowia", wręcz przeciwnie :) Też biorę Piperine max, ma naturalny skład i czuję się bardzo dobrze. Takie naturalne poprawienie trawienia przy odchudzaniu to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamingowa
dieta plus burn booster i schudłam 9kg w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wierze tylko naturalnym specyfikom, dzieki siostrze natrafilam na iqacai, schudlam 9kg i jestem bardzo, bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy brać Foreverslim systematycznie do tego należy pozbyć się z diety tego co wysokokaloryczne,i pierwsze efekty można zauważyć bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też borykam się z dużą otyłością, na śniadanie jem musli Fitella o smaku bananowym, obiadu staram się nie jadać a wieczorem jogurt i jakieś warzywa i owoce. Piję oczywiście dużo wody przy tym. Musli Fitella o których wcześniej napisałam dają mi energię na cały dzien i widać już pierwsz eefekty po około 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie foreverslim.18 kg w 4 miesiące, bo tyle czasu brałem ten środek. Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawą odchudzania jest zdrowa, odpowiadająca potrzebom dieta, poparta solidną porcją ruchu. Warto również pamiętać, że nic tak nie szkodzi odchudzaniu, jak podjadanie pomiędzy posiłkami. W walce z nadmiernym apetytem polecam herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, która prócz redukcji apetytu, ogranicza wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do jej wypróbowania i do zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigetka
Czy ta 4x Super Slim działa tak samo? Kupiłam ją i od kilku dni piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu moja waga spadła do takiego poziomu o jakim marzyłam od 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolenniczką zdrowego ozywania i odchudzania z rozsądkiem, wystarczy przejść na zdrowe odżywianie włączyć do diety produkty Fitella a waga zacznie spadać. Przed wakacjami warto pomysleć, bo takie szybkie odchudzanie to tylko efekt jojo przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×