Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
Slimcea jest najlepsza. 12kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biegałem kiedyś a waga sie nie zmieniała ..strasznie mnie to demotywowało. Jakiś czas temu kupiłem sobie taki preparat na naturalnych składnikach cga800 i do tego znowu zacząłem biegać i w koncu są jakieś efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało mogę polecić od siebie Forskolin. Działa dobrze na samopoczucie i hamuje łaknienie. Jestem pozytywnie zaskoczona jego działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Slimcea i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriko00
bez konkretnej dietki i regularnych ćwiczeń co najmniej te 2-3 razy w tygodniu niewiele zrobisz samymi preparatami... polecam do treningów po prostu dorzucić spalacze i będzie ok. Poczytaj sobie o nich na porównywarce http://www.warto-kupic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne, możesz się co najwyżej odwodnić z powodu biegunki. Działa natomiast system ketoaktiv, ale to raczej jedzenie niż preparaty. Czyli dania proteinowe, które kupujesz na kilka tygodni, jesz sobie omlety, desry i batony, jakieś tam zdrowe warzywno-mięsno chude posiłki i masz gwarantowane minus 3-4 kg na tydzień. O ile przestrzegasz zasad :P To tyle jeśli chodzi o tzw. "preparaty". Poza tym działa też sport ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKrystynka
Dzięki tak dobrze skomponowanemu składowi Foreverslimu udało mi się schudnąć.Mój organizm zareagował bardzo szybko na te tabletki,przemiana materii znacznie przyspieszyła i z tygodnia na tydzień ważyłam co raz mniej.Moja waga po trzech miesiącach stosowania Foreverslimu jest idealna nie warzę ani za dużo ani za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wieżę w "hiper odchudzanie" jak piszecie. Wolę wolniejsze ale stałe postępy, tak jest naprawdę zdrowiej. Ja osobiście stosuję Forskolin, chudnę i czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuleczkaaaaa
Ja tez w to nie wierzę ja odchudzałam się chyba sto razy. Od niechcenia kupiłam myslałam kolejny suplement który sprawi ze zaraz schudnę ale podziałało....http://go-slim.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po miesiącu kuracji ze slimcea. Na razie 5kg mniej. Dam znać co dalej. na razie bardzo dobrze idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Forskolin, jest świetny chyba nawet lepszy niż zielona kwa która sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Jeśli chcesz schudnąć szybko,skutecznie i bezpiecznie zapraszam do zapoznania się z metodą dzięki której schudniesz bez zbędnych wyrzeczeń :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement NOVOSLIM. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnełam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejszy preparat to NŻD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa na mnie najlepiej suplement Slimcea. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam slimcea każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA mnie żaden nie diała. Dopiero jak dietę zmieniłam i zaczęłam pić soki (w tym się najlepiej wyciska http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings) to mi pomogło. samo zdrowie a nie jakieś g*******e proszki do nich się ogreanizm szybko przyzwyczaja i nie działają już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super śodkiem okazał się dla mnie Novoslim. Preparat stosowałam już jakiś rok temu. Jednak przez brak diety i obżarstwo znowu musiałam po niego sięgnąć. Bez problemu poradził sobie z moją nadwagą ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keoaktiv działa, ale to raczej inny typ jedzenia niż preparat. Na pewno o wiele bardziej skuteczny od cudownych preparatów, których jedyny efekt to pewnie placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea tez stosuje. Jednak spadek wagi już osiągnełam po 2 miesiącach :) taki jaki chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam DNP i foreverslimu i niestety nic mi to nie dało. teraz zamierzam się na Zielona kawę bo ma sporo pozytywnych opinii w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka odkąd stosuje tabletki na odchudzanie Novoslim chodzi cały czas uśmiechnięta i wesoła. Jak podejrzewałam i sama mi mówiła to przez spory spadek wagi jaki osiągneła stosując wyżej wymienione tabletki. Sama nie wiem ile schudła, ale widać po niej że sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNorka
Odkąd zaczęłam brać tabletki Foreverslim moja waga znacznie sie poprawiła. Podczas trzymiesięcznej kuracji moja waga spadła o 14kg efekt bardzo zadowalający jak na kobietę po 40-ce. Polecam! p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukończyłam kuracje ze slimcea wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimcea jest na prawdę skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy raz jedna koleżanka wspomniała nam o tabletkach novoslim. Opowiedziała jak schudła i przekonała mnie i jeszcze jedną koleżankę do zakupu. Obecnie stosują już 4 koleżanki i na każdą działają te tabletki. Dokładnego ich wyniku nie znam. Sama schudłam już 9kg w 2 miesiące stosowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest brak czasu to ludzie zaczynają sięgać po suplementy. Sama stosowałam tabletki z zielona kawa i uważam że jest naprawdę niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam, ja stosowałam novoslim i wiem też co mówie. Jak ktoś ma problemy z metabolizmem np to nie schudnie bez pomocy albo motywacji. Novoslim mi pomógł zrzucić wagę również i to sporą nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę be slim 3. Do każdego opakowania dołączona jest dieta i ćwiczenia, do których też się stosuję. Efekty już widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZośka
Jeżeli mam wyrazić swoją opinie na temat Foreverslim, to ona nie może być inna tylko jak najbardziej pozytywna, to właśnie tylko dzięki temu środkowi schudłam 14 kg, wcześniejsze próby nic nie dawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×