Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Czuje sie juz duuuuzo lepiej......... Jodelko mikstura super! 👄 Jutro dzien babci, pojutrze dzien dziadka :D wiec czekam na moje Wnusie i ich rodzicow , a pozniej wybieramy sie do teatru z Wnusiami! :D ZYCZE MILEJ NIEDZIELI! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ Dzien sie budzi w kolorach teczy,,,,, JARZEBINKO kochana__________biegne do CIEBIE! Cmoook👄 Dopiero wstalam,,,,nie wiem,kiedy zleciala ta noc? Masz racje,,,piekne motto ! U mnie za oknem slonce,,,,slonce,,,,ale bardzo mrozno.Na pewno,,,minus 5 bylo w nocy! Od wczoraj mamy mrozisko,,,,ale jest sucho i pieknie. Nastawilam maker koffe,,,,a w miedzyczasie pisze,,, WIAZKU,moj skarbku___________wstalas juz? Czekaj kochana na moj telefon👄Zaraz do Ciebie zadzwonie :D GRABKU,serduszko___________a Ty pewnie odsypiasz balety? Nadrobie zalegosci,,,,i dzisiaj na pewno bede z Toba w kontakcie. Moje kochane DRZEWKA___________zycze milej niedzieli❤️ Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO________ciesze sie,ze ze zdrowkiem jest OK. Zazywaj te miksturke bez oporu.Na pewno nie zaszkodzi,a wrecz przeciwnie__________jest rewelacyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersz na dzisiaj,,,,dedykuje wszystkim 🖐️ NIESZCZESLIWI NIKOGO NIE UCZYNIA SZCZESLIWYM,,,, Nie mozesz byc nieszczesliwy.Nie podoba mi sie to. Jesli jestes nieszczesliwy_____unieszczesliwiasz rowniez innych. Kazdy czlowiek ma czasami wszelkie powody,by byc gleboko przygnebiony. Czlowiekowi,ktorego lubisz,przydarzylo sie cos przykrego, przezyl ciezkie rozczarowanie,zachorowal,moze umiera. Jego cierpienie bardzo cie dotyka,cierpisz wraz z nim.Slusznie. Calkiem inaczej jest jednak,gdy zatruwasz sobie zycie z powodu codziennych drobnych nieporozumien: pociagu,na ktory nie zdazysz; zbyt wysokiego rachunku;rysy na samochodzie; braku uznania;mocnego slowa, ktore cie zranilo;nieotrzymania zaproszenia; meza,ktory nie kocha cie juz miloscia tak namietna; zony,ktora pozornie bez powodu czesto jest rozdrazniona; itd. Moga ci ciazyc setki spraw. Ale kto widzi tylko swoje zmartwienia, nie dostrzega nic innego. Kto zyje tylko swoimi klopotami,utonie w nich. Sciagniesz wtedy nieszczescie nie tylko na siebie, lecz takze na swych bliskich i wszystkich,ktorych kochasz. Na cale twoje otoczenie padnie obezwladniajacy cien. Nie musi tak byc.Nie wolno ci byc nieszczesliwym. Bo wtedy juz nikogo nie uczynisz szczesliwym. A jest to przeciez twoje zyciowe zadanie___Dawac szczescie. Tylko szczesliwi ludzie potrafia uczynic innych szczesliwymi. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/..../ "Czy zdarzylo Ci sie kiedykolwiek myslec o czyms,co wywolalo twoje niezadowolenie,i im dluzej o tym myslales,tym gorsze Ci sie wydawalo? Dzieje sie tak dlatego,ze gdy myslisz uparcie o czyms,prawo przyciagania natychmiast podsuwa Ci podobne mysli. W ciagu kilku minut przywolujesz do siebie tyle podobnych smutnych mysli,ze sytuacja wydaje Ci sie coraz gorsza. Im intensywniej o tym myslisz,tym bardziej jestes niezadowolony. Byc moze doswiadczyles przyciagania podobnych mysli,kiedy sluchales jakiejs piosenki,a potem stwierdziles,ze nie mozesz sie od niej uwolnic. Piosenka po prostu caly czas rozbrzmiewala w Twoim umysle. Kiedy ja sluchales,choc moze sobie tego nie uswiadomiles,skupiles na niej cala uwage i koncentrowales wszystkie mysli. A robiac to,w sposob niezwykle silny przyciagales wiecej mysli o tej piosence,tym samym uruchomiles prawo przyciagania,ktore zaczelo dostarczac Ci coraz wiecej mysli o niej." BOB DOYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ JODELKO👄 Piekna poezja , dziekuje 👄 ............a ten wiersz dedykuje ja dla WAS wszystkich!❤️ Nie będę przebywał na tym świecie wiecznie. Pomiędzy wiecznością przed moim urodzeniem, a wiecznością po mojej śmierci mam dokładnie odmierzony czas postoju na naszej małej planecie. Swój czas. Nie mogę go cofnąć, ani też przedłużyć. Mój czas jest bezlitośnie ustalony. A więc co? Jedno można z całą pewnością powiedzieć: nie wolno się smucić, trzeba przebywać po słonecznej stronie, a czas niechaj biegnie swoim rytmem. Dobrze jest zachwycać się światłem, miłością, ludźmi i pięknymi wydarzeniami. Tym, którzy nie znaleźli słonecznego miejsca postoju, upiększać dzień. Niechaj mój czas nie będzie ulicą szybkiego ruchu między kołyską, a grobem, lecz miejscem postoju w słońcu. Phil Bosmans 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WNIOSEK,,,, Sluchajmy radosnych piosenek,otaczajmy sie zyczliwymi ludzmi, upajajmy sie poezja i cieszmy sie zyciem,,,,a wlasciwie jego chwilami. Tego zycze sobie i WAM kochane drzewka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO,kochana____________piekny wiersz👄 Bylam na telefonie z WIAZKIEM,,,,i po,,,napisalam kilka slow. A tu widze Twoj wiersz___________oddaje to,co najwazniejsze w zyciu.Dziekuje.Piekna sentencja o naszym zyciu,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam i pozdrawiam biesiade! Jodelko🌻,Jarzebinko🌻,Wiazku🌻 Nie gniewajcie sie,ze dopiero was odwiedzam. Najpierw musialam wszystko przeczytac. Na dobre rozmilowalyscie mnie w poezji Bosmansa,jest cudna. Szukalam stosownego wiersza i znalazlam w jego tworczosci. Posluchajcie 🌻 🌻Moj drogi, przeciez po to sie urodziles,aby kochac, czuc sie bezpiecznym i sprawiac, by inni tez byli bezpieczni. 🌻Nie mow,ze to czcze gadanie lub puste uczucie. radosc zycia i ufnosc nie sa lukrowa polewa skrywajaca gorycz. One nie spadly ci z nieba i nie znajdziesz ich na powierzchni zycia. Musisz w wielkim trudzie glebiej szukac---w swoim wlasnym sercu. Jak wiele mozna tutaj zdzialac! Dzieci szukaja swiatla w oczach doroslych. Tylko te prawde przyjma z ufnoscia,ktora zdola nas prawdziwie uszczesliwic. 🌻Tego zycze wam: Pogody ducha,ktora jak poranne slonce codziennie wschodzi nad swiatem... 🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczmy sobie: 🌻Pogody ducha,ktora jak poranne slonce codziennie wschodzi nad nasza biesiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :D GRABKU! 👄 Jak milo, ze jestes juz z nami, zapraszam WAS moje kochane drzewka na troche slodkosci, ktore smakuja jak faworki ! Składniki: - 30 dag mąki - po 2 łyżki masła i cukru - 3 łyżki śmietany - 6 żółtek - 1 łyżka spirytusu - 1 białko do smarowania - tłuszcz do smażenia - puder do posypania - wiśnie Z podanych składników zagnieść elastyczne ciasto, wybić je wałkiem. Rozwałkować jak najcieniej, wykroić krążki o średnicach 4, 5 i 6 cm, naciąć je w kilku miejscach na obwodzie. Składać po 3 krążki różnej wielkości, środki smarować białkiem, docisnąć w środku palcem, aby się skleiły. Smażyć z obu stron w gorącym tłuszczu, układać na bibule, aby ściekł nadmiar tłuszczu. Posypać cukrem pudrem, do środka wlożyć wiśnię. smacznego!:D Babciu Drypciu , pobadz z nami i przekonasz sie sama , jak u nas jest ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Drapciu, to jest pierwszy wpis z naszej BIESIDY! PRZYJACIELE SA JAK ANIOLY, KTORE STAWIAJA NAS NA NOGI... Niewazne __ile masz wiosenek! Czy nalezysz do osob, ktore zarazaja dobra energia innych? Otworz sie na potrzeby innych i zarazaj nas dobrymi,tworczymi fluidami.... UPRZEJMOSC czyni cuda, zmienia ludzi i swiat. Podziel sie swoim PIEKNEM _________swoja pasja itp itd. Zapraszamy na biesiade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypatruj dobrych chwil w życiu, nie narzekaj na pogodę, ciesz się każdą drobnostką i wykorzystuj każdy pretekst, by się pośmiać. Traktuj dobre samopoczucie jako sposób na życie. Jeśli uwierzysz, że życie może być piękne i satysfakcjonujące - takie się stanie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz czekal na listy kolezanek z klasy , to mu napisałam od siebie jako kumpeli....cieszył sie, a ja to sprostowałam, że to pomyłka , teraz sie dręczy a ja mam wyrzuty sumienia przeplatane z wsciekłoscia , zwazywszy na jego zaangazowanie w owy list.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz docieram do WAS!!! hihi,,,zamiast zabrac sie za obiad,,,,to ja do komputerka :D GRABKU___________dmuchnelam serduszko do CIEBIE! Jaki pieeeeeeeeeekny wiersz wyszukalas!!! Dziekuje❤️ Chyba moje serce zaraz wyskoczy z radosci!!! JARZEBINKO,moje serdecznosci_____________dziekuje za przepis.Uwielbiam piec i na pewno z niego skorzystam 👄 I jeszcze te piekne,madre slowa_________❤️ Babciu Drypciu___________witaj!! Nie watp w nasza serdecznosc,,,,,Nie musimy udawac kogos,kim nie jestesmy! Widzisz,jakie to proste!!! Wystarczy obcowac z ludzmi zyczliwymi,serdecznymi i pogodnymi. Nie musimy nadrabiac mina ,,,bo i po co? Jest nam naprawde dobrze ze soba.Jestesmy bardzo podobne do siebie___________laczy nas pogoda ducha,wzajemna uprzejmosc. Kazda z nas jest bardzo wrazliwa osoba i to nas zbliza. Jest nam wyjatkowo dobrze ze soba! BIESIADA sprawia,ze czujemy sie tu nad wyraz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Drypciu____proponowalam Ci obranie sobie nazwy dzrewka. Dlaczego nie chcesz uszanowac naszych zasad? To chyba nic trudnego? Przyznaje,ze zadalas trudne pytanie.Dlaczego napisalas do meza jako kolezanka? Czy mu nie ufasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz nie wazne dlaczego....tak czekał na list, a ja chciałam chyba sprawdzic co napisze, cholercia, nawet narzekał, ze chetnie by sobie z koleżanka powspominał, było mi głupio, że tak szczerze ze mna gada.....co mnie obchodzi, że by sobie chciał powspominac, teraz jest mi głupio, bo on dręczy się, ze jego nadzieje legły w gruzach, juz nawet mysle, ze mogła by jaka napisac do niego...chyba bym miała mniejsze wyrzuty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×