Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

krytyk- to juz przeeabialiśmy, jak pozycje w skali 1-10 to u mnie 6 na 9.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo prosze od poniedziałku o seksie ;) ehhh piekny będzie ten tydzień czuję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co inne lepsze jest na poniedziałkowy spleen?? PD. Idzie jesień a z nią sezon na depresję. Zadbajcie o codzienną dużą dawkę endorfin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślę - ja to wiem ;) oprócz tego: sport czekolada i samozadowolenie Jeśli podciągniemy seks pod sport - to nawet całkiem miło się robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy od dziś muszę dużo tego sportu uprawiać ;) Zresztą dobry sex z orgazmem to wysiłek przerzucenia 4 ton węgla ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym słowem sex to saaamo dobro ;) Krytyk musisz to żonie powiedzieć :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny argument: regularne orgazmy (wytryski) są podstawowym elementem profilaktyki chorób gruczołu krokowego. Jeśli żony to wszystko nie ruzy - powiedz, że znasz kobiety, które mają tego wszystkiego świadomość :D Liczbę mnogą - kobiety - podkreśl wyraźnie :P) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj jej krytyk do nas linka zaraz ją uświadomimy ;) oby tylko nie za bardzo nam to wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk chcesz wszystko na tacy??;) My tu doradzamy biedaczkowi a jemu się takiej bardziej obcej chce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) już myślałam, że powodów do śmichów na dziś koniec :) Kolega wrócił ze sklepu z lodoem i mówi mi z wyrzutem ;) : popatrz do czego to doszło, żeby młody, przystojny, wykształcony facet musiał sobie sam loda postawić :D:D parsknłęam kawą na biurko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D Powiedz mu że ja mu postawię ;) Upsss!!!1:O a u mnie dzis rano łamałam smietanki i nagle jedna się rozerwała i chlas na pół pokoju akurat wchodził mój szef i mówi ooooo wytrysk był :O :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cisza po burzy mózgów jak miło.. żadnych cyferek 5,6,7,8 cyfrowych albo i większych, żadnych średnich, procentów.. pełen niekontrolowany luuz.. krytyk- tu jest grupa wsparcia a nie zaspokajania biegających misiów, jak zostało wyżej zauważone.. :P możemy poradzić, jak małżonke udob-ruchać, a nie zaspokoić ciebie, soory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wiesz blubla może jakby ładnie poprosił :P ale wiesz ani ja ani Energy nie należymy do takich co to na drzewo tylko nie wchodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę , że Blubla też nie należy..... mimo że ją pominęłaś, Qrcze :) Qrcze, stawiasz lody?? Bo ja bym chciała tylko waniliowe polane żołądkową gorzką. Spróbujcie kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem dzisiaj Wasze fotki, tak poważnie tylko 2 z Was mi sie podobają, i nie powiedziałbym, ze uciekają na drzewo, mmmm (ale nie zdradze które).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo przynajmniej tu zachowasz pozory ;) a powiem szczerze ze jakoś rozszyfrowanie tej tajemnicy mnie jakoś nie kusi :P Powiem wiecej jest mi to obojętne bo ile ludzi tyle guścików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyku :) - to miło, że przynajmniej dwie zakwalifikowałeś do tych co na drzewo nie uciekają :). Należałby jednak postawić sobie pytanie, czy Ty zostałeś przez którąkolwiek zaklasyfikowany jako \"nadający się\"..... Najgorzej jak to będzie ta co siedzi na najwyższej gałęzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak Krytyk już mnie zna za niedługi czas zacznie czytać mi w myślach :D:D:D oj przydałoby ci się takie doświadczenie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w nosie czy sie kwalifikuje czy nie :P ja chce porządnie sie wysexić dzisiaj a reszta to 🌻 bo nie moge napisać.. pozdrawiam Pania Cenzor.. \"P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra blubla o której zaczynamy sex?? Ja się włączam w ogólną akcję \"ostry sexior dzisiaj \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×