Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

wawciu- a co ty sie tak uparłeś na te foty qrcze?? Energia wyjechała i prosszsze, następn ą zbałamucić próbuje.. a bałamućcie sie!! ja chce do domu.... powiesze sobie zaraz prezerwatywy na uszach.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozabijałam ludzi.. nie wiedziałam, że moja komputerowa twórczość jest tak powalająca.. może czas na zmiany w moim życiu? powinnam podejść poważnie do malarstwa komputerowego? albo wogule chwycić zapędzel? chociaż pedzel trzymam często w dłoni mej, nie malarski może ale coś tam zmalować nim można..... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj abys przez ten pendzel czegoś nie zmalowała :D:D:D:D chłopczyka naprzykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blubcia skroro w pracy tak ciężko to powinnas zrobić jak moja żona. Jak się w roboecie zrobił w pracy dym to się wysłała na kurs doszkalający ktory odbywa się w godzinach pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Alex :))) Ja zaraz zbieram sie do domku :) ehhh jaki piekny dzien za oknem Energy spali sie na mahoń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. Krytyk- lużne tzn., że luzy sa wszędzie, w dowolnym stopniu, formie i miejscu.. po prostu pełen luzzz... :D wawiak, żeby być w porzo, powinieneś teraz zrewanzowac sie qrcze i przesłac jej swoje leżaczkowe zdjęcie... nie, żebym sie wtrącała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, może nie trzymajmy sie kurczowo tej butelki... u wawiaka to może być bez butelki, sobie tak mysle.. spadam , upał wali mi w łeb i zaczynam... świrować... :O jak juz wawiakowi sugeruje przesyłanie nagich zdjęć..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dlaczego blubla sama bym je chetnie zobaczyla nawet bez twarzy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wam swoje wysłałem ale od was zadnych takich odewaznych fotek nie dostałem Jesli wyslecie wy to i odesle wam ja proszta zalezność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytyk ten luz jest wszelako pojmowany Nie musisz mieć luźnej pochwy , ba wcale nie musisz mieć pochwy zeby tu siedziec i pisac pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeroka pipuszka
Czy szeroka pochwa to to samo co luźna? Jeśli tak to się do waszej grupy chętnie przyłączę :) Oprócz luźnej pochwy mam także luźne podejście do pracy i do walki z moim nałogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. szeroka... rozgaszczaj sie, tu luzy są wszędzie... ja też mam luźne podejście do swojego nałogu, o np. skończyły mi sie fajki więc chwilowo jestem niep[aląca.. :D jakby \"uleczona\" do nastepnej paczki.. krytyk-> twoje zdjęcia przyjmiemy z ochotą nawet bez butelki lub też z nią... obejrzymy, ocenimy, puścimy w neta, hehehe... z tym netem żartowałam, ale z dokładnym obejrzeniem nie.. wawiak- nie narzekaj, bo dostałeś kupe (dlaczego to słowo źle mi sie kojarzy.. :O ) zdjęć naszych, ilościowo przebiłysmy cie na głowe.. bo nas 4 jest (pozdrawiamy Enegryy), a twoich tzlko garstka.. qrcze, licze na poparcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne blubla juz nawet z piwem miedzy nogami ma fote a ja go gdzieś w gatkach na jakiejś plaży sprzed roku widziałam :):P Moje fotki świeżutkie ze jeszcze parują ;) Krytyk jak wyślesz ta kupę (znaczy sie zdjęć) to ocenimy jakie masz luzy albo aparycje na krytyka :P wawiak to przynajmniej aparycje ma na pogodynkę :D:D:D choć z tymi jego prognozami rożnie bywa ;) Energy się plażuje ehhhh 😭 żal mi dupsko ściska :P Ciekawe gdzie balanguje Blondi znowu na jakimś topicku zapewne ktory za chwile Pani Cenzor zlikwiduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×