Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

ehhh wawiak juz tak wylzowalam ze mi sie litery w klawiaturze placzą :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam miec na imie Dorotka: p przypomnialo mi sie:D babcia bardzo chciała:D ja mam dzis taki luz ze sobie testy na prawo jazdy rozwiązuję...eh.. ciezkie zyccie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udowodniono, że prawdopodobieństwo rażenia piorunem jest dwukrotnie większe jak trafienie szóstki, a pomimo tego nikt z nas nie zabezpiecza się przed rażeniem piorunem. ŁaaaaaaaaaaaŁ Nigdy wiecej nie zagram w totka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. dzisiaj w nocy znowu słyszałam walenie i tu jestem pewna -to nie byli sąsiedzi .... mieliśmy w nocy taką burzęęęę, że łąąąąąąął :P:P aż chciałoby sie takie walenie przeżyć osobiście...takie piorunujące.. ale nie burzowe.. dobra, motam..:O dzisiaj musiałabym mieć na uszach migdały, bo mi sie niebieskich migdałów chce.... ciekawe co Energia robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam ;) Jej ale skwar u mnie wczoraj to myslałam ze juz padne na asfalt i mnie bedzie mąż łyżeczką zbierał :P Było mi w nocy tak duszno ze o 1 musiałam dopasc jakiegoś wodopoju ;) no myslę ze nie tylko z dusznosci ale i z tej przyczyny ze wczoraj Dorotki...było ;) Mąż mój spi tak ze całełózko zajmuje a jesli ja się nie usunę to spi własciwie w 1/3 na mnie :( Jak mu zwróciłam uwagę aby polozył się na swojej połówce to on usmiechem na twarzy no przeciez leże na swojej połówce :O ehhh i se tu gadaj jak cię ciągle za słówka łapią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co?? zimą mi tak całkiem przyjemnie na tym tapczaniku czesciej się wtedy pietrowo spi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żeby się wyspać musze mieć swobodę. Moja też na mnie się w nocy wali, ale na szczęście nie jest zbyt cięzka, więc jakoś to znoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tradycyjnie jak zmieniam lóżko, to patrze czy mają na 210, bo szerokość o standardowa może być.. kiedyś widziałam takie fajne i cena była spoko, bo jakaś krzywa promocja sie przyplatała, ale co z tego jak na 195!:O toć to mężowskie stopy \"spałyby\" w powietrzu i znowu trza było zamawiać... i czekać.. u mnie też sie skwar robi, a było tak fajnie po tym grzmocemniu nocnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla to mu pufa dokup :):):) zeby miał na czym nogi oprzec ;) Moj to jeszscze opróxcz tego ze koscicty to jakies dziwne ciepło emituje z siebie istny kaloryfer :P Ja tam lubie to moje łózeczko ostatnio spałam na dziecka to mnie kosci bolały :P I choc narzekam to jak go w nocy przy mnie nie ma to się co chwila budze...ehhh te dziwne przyzwyczajenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla wiesz mam dzis bardzo twórczą prace :classic_cool: własnie koleżanki z płac poprosiły mnie abym im paski pocięła ;) w paski....jeje ile mi sie kasy wirtualnej przez rece teraz przewija :P gdybym tylko mmiała najmniejszy do niej dostęp :P Pytałas o Energy?? kochana tak się zapewne zabawia ze całkiem o nas zapomniała:O przeciez mówiła ze chocby na rowerze do jedzie aby do nas kliknąć jak jej sie nudzic bedzie :O zazdroszcze jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... no musi mieć obie ręce zajęte, że jechać nie może... i nogi też.. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba pewnie ze będę tęskinł, tym bardziej że jak ona wróci to ja wyjade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) dyplomatycczny typek ;) Wiecie co pomyslałam ze moze szuka na kafeterii tematu grażynki ;) a tu :P blada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Energia da sobie radę i nas znajdzie. A co do dyplomacji to musze taki byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze cos ci twoi znajomi zawodzą żeby tyle czekać na fotki z plaży Tak cięzko przesłać kilka mailem? Blubcia jak zwykle pracuje , coś się jej w tej robocie ostatnio popsuło. Ciagle coś tam robi i nie ma jej na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej mnie to tak całkiem przypadkiem złapali ujeciem na tej plaży :P inaczej to by im nic z tego nie wyszło unikanie flesza opanowałam do perfekcji \\:D:D:D haaa ale wyslę ci coś specjalnego oki??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawciu ja tylko za grygrałam sie.... jest za duszno na poważną prace.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze to nie jest fotka na która czekałem Mam wrażenie blubla że u ciebie jakaś duchota panuje. Trudno mi w to uwierzyć bo w wawie słonecznie i przewiewnie. Żadnych burz nie było i raczej się nie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to moja fotka wawiak nie podoba Ci się??? :( blubla powiedz ze fajna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, genialna co sie temu wawiakowi nie podoba?? :classic_cool: przecież faceci przeważnie patrzą na nogi i piersi... reszta na drugim palnie jezu, padam na pysk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×