Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Mała amerykańska dziewczynka przychodzi rano do kuchni i widzi półnagiego mężczyznę, który grzebie sie w lodówce. Dziewczynka: Czy pan jest naszym nowym babysitter? Mężczyzna: Nie. Ja jestem nowym motherfucker. chyba sie rozkręcam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cyklu "bajki"..... Miał król trzy córki. Postanowił je za mąż wydać. Dał każdej po strzale. Wystrzeliła najstarsza. Strzała wpadła do banku, a jej mężem został bankier. Wystrzeliła środkowa. Strzała wpadła do biura, a jej mężem został biznesman. Wystrzeliła najmłodsza. Strzała wpadła w błoto. Podeszła młoda do bajora, patrzy a tam żaba. Standard. Od małego każdą królewnę uczą, co należy zrobić w takiej sytuacji. Nabrała powietrza w płuca i pocałowała żabę. Nic się nie stało. Nabrała powietrza w płuca i pocałowała jeszcze raz. Znowu bez efektu. Żaba mówi: - Widocznie jestem mocno zaczarowany... Trzeba będzie possać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów*
z cyklu "żaby" na odwrót Kumkają sobie dwie żaby. Raptem coś przelatuje obok - wżżżżyk. Jedna po namyśle: - Jak nic, piękny książę na wybrankę poluje. Druga: - Piekny książę to nic. Gorzej, że we Francji mieszkamy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurfa jego mac :O ale sie wqrwilam jak wstalam rano zapragnelam napisac cos od duszy dla tegoz oto tematu wchodze na ulubione wybieram\' luxne dziewczyny laczcie sie\' a tu bach - temat nie istnieje:O co to kurfa ma byc??????? Nie zycze sobie :D koniec tych żali....wyplakalam sie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łam się Ala My się nie damy tak łatwo wytrzebić :) Luźni i luźne nadal się łączą w grupie wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m,nie przez ten topick to juz tak znają ze karza mi się wynosić z kazdego na jakim się pojawię :P zazdrosne kutfy ;) Witojcie luzacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak po swinsku bym z ziomalem nie postepowała ;) witaj Alex to kiedy sie spotkamy?? a potem zwabimy do naszych lasów wawiaka ;) i wykorzystamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wawiak jakis przyczajony jestes a jak coś to się pojawiasz jak wilk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się być na bierzaco ale nie mam tyle czasu jak wczesniej Od piatku urlop więc musze troszke popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bieżaco powiadasz ;) ehhh mężczyzni !!!1:):):) słuyszą tylko to co chcą usłyszec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tu jakąś Dorotę?? bo u mnie w pracy winko się cichaczem kubkami leje :) jej jak tak dalej pójdzie to bedzie po mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszzszee jak sie rozgadali.. a ja pracuje jakos tak czuje za-uczciwie... :O czas chyba sie zrelaksoeać i rzucić sie na jakieś topiki rajstopowe lub też inne..hehe zaraz ide polować.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze a nie wiem :D Ja jestem zajeta w poniedzialki pitaki i soboty do po poludnia a tak generalnie mam wolne:D a i od 10go mnie nie ma w tomaszowie bo na pielgrzymke ide:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to wyjde ci pomachac Alex jak bedziesz w tej pielgrzymce kroczyc ;) ehhh ja nie nakłonie na gwałt na wawiaku :P a sama nie dam rady zapewne brobnił się bedzie ;) Czesc blubla tyle razy ci mówiłam kasa na moje konto i do Mexico ;) a Ty nadal za marną kase harujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi zarabiac mało żeby ktoś inny mógł zarabiać dużo :) Takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak nieeee potruli się wszyscy nie mam komu:( qrcze nie pomachasz mi bo ja dołacze do ekipy wieczorem:p rano mam egzamin na prawko w Piotrkowie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.. na od grażałam sie, i co? zagonili mnie buuuuu😭 do pracy.. ja o chyba staremu powiem ,że mam problemy z oczami i nie widze sie w pracy..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaha powiedz ze masz sexualne podejscie do pracy ;) bedzie lepiej brzmiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o to że sa luźne Kazda ma jakies luzy, a to w pochwie a to w stawach Niekótre tu obecne maja luźne podejście do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam np. dzisiaj strasznie mało luzu w pracy.... :O chciałabym zobaczyć starego z prezerwatywami na uszach, kurwa, taki sztywniak... i zawsze jakby m,iał chujowy nastrój.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże chro0ń mnie przed zobaczeniem jego :luzów:... no jakoś nie trawie gościa, zero porozumienia.. :O ale już za godzinke i 5 minut.... do domciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam imieninki Dorotki i idę na winko :) wcale nie mam zamairu za wczesnie dzis do domku wracac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×