Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

wawiak jakos mi sie cipeło zrobiło jak Pani Cenzor napisała a Tobie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie? Czy ty qrcze przypadkiem nie przesadzasz? :) Dobrze ze ktoś ma jaja żeby przeprosić i do błedu sie prznac pozdro dla cenzorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi a Ty to przypadkiem nie Pani Cenzor??:P ciąle te wp-isy sa kasowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsce dla PaniCenzor też sie znajdzie, dajcie kieliszek i zapojke i możemy gadać dalej... a swoja drogą, zagląda tu co raz częściej... :P a ja znalazłam topik o \"najgorszym razie w życiu\" i wiecie co trzeba było go zapodać Grażynce naszej, od razu by jej ego wzrosło.. jakie my szczęściarze jesteśmy, szkoda dagać, szkoda gadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sobie posiedziałem na topiku o najgorszym seksie w życiu ubawiłem sie niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sam powiedz, że dobre, nie??!! aż chce sie wracać do domu i zasiexić porządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Cenzor ten topick jest bajkowy czemu go wczoraj nie wkleiłas?? przy tym moim dole to lepsze niz dowcipy blubli :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. ja dopiero usiadłam po \"bieganym dniu\" do kompa.. a za to qrcze masz u mnie kreche jak stąd do ciebie:(:(:(:(:(:( tak łatwo mnie sprzedać dla pani cenzor.. kto rozweselał jak doły były?? kto jak pracy dużo i nie było czasu na pisanie? no kto!! a topik Cenzorki zajebisty, trzeba to przyznać.. od dzisia zastanowie sie nad rodzynkami i wogule sensem istbnienia, kur**.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało z waszym topikiem? Uświadomcie mnie o czym nie należy rozmawiać, bom ciemna jak tabaka w zaułku ociemniałym :( ..takie świństwa.. P.S. Widział (czyt.czytał) ktoś Dobrą Energię..? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla dawaj buzki i nie bocz sie na mnie ;) 😘 ale naprawde takie topicki to poprostu lepsze niz najwymyslniejsze dowcipy :D:D:D:D Czesc Pierwsza.... Energy wypoczywa a ze ma do kompa jakies 25 km i zimne dni to nago stopa nie moze zatrzymac ;)))) obiecała ze jak sie jej nudzic bedzie to nawet na rowerze do kawiarenki dojedzie ....hmmmm....widocznie jest ciekawie jak nigdy ;) no wiecie zimne wieczory etc.etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee.. pierwsza.. widze więcej podczytywało nasze \"luzy\".. :P:P:P ja to mam farta... znowu natknęłąm sie na \"facetów w rajtuzach\".. poczytajcie tego \"faceta w rajstopach\" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=179199&start=2400 żona pewnie popier*** w jego bokserkach na zakupy i do pracy.. :O na razie przeglądania topików mam dosyć...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim No blubcia masz racje z tymi rajtuzowcami. Najbardziej mnie bawi że za każdym razem akcentują że ich żony to toleruja albo nawet pochwalają :) Jestem pewien że moja żona jak i 95% innych żon napewno by tego nie popierała. Przeciez to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz wawiak ale ten topik załozyło te 5% których byc moze takie fetysze mają zaony :D:D:D ehhh piernik wie co mnie na starosc najdzie jak juz pomysły na zycie erotyczne się wyczerpią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mogę zdzierżyc ale nie damskie stringi na moim tyłku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wszystko zalezy jaki to tyłek ;) wiecie powiem wam w sekrecie ze jak spotykałam się z męzem przed slubem ciągle zabierał mi majtki :D:D:D:D fetyszyta jeden a dzis się wydziera jak mu koszulkę jego załoze :P ehhhh zapewne u innej by nie negował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi starszy facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze, jestem wprawdzie trochę podstarzały, ale chciałbym jeszcze mieć dziecko. Lekarz na to: - To nic dziwnego, zdarzały się już takie przypadki, ale żeby być pewnym, musimy zbadać pana nasienie. Proszę, tu jest słoiczek - podaje mu małego twist-off\'a, - Pójdzie pan za ten parawan i zrobi co trzeba. Dziadek wybrał się za parawan. Po chwili słychać ciche pojękiwania, z czasem zmieniające się w jakieś niesamowite odgłosy wysiłku, parawan zaczyna się niebezpiecznie chwiać. Nagle wszystko cichnie. Facet wychodzi zza parawanu. Wygląda jak obraz nędzy i rozpaczy. Mówi: - Panie doktorze. Próbowałem prawą ręką, próbowałem lewą ręką i za cholerę nie mogę odkręcić tego słoika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie, że wasze życie jest do dupy?? i macie doła?? to se przeczytajcie nowy topik pesymistów i stresiarzy.. mi tam dobrze..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENIS Ja, niżej podpisany Penis, zwracam się o podniesienie wynagrodzenia z następujących powodów: - Wykonuję pracę fizyczną - Pracuję na odpowiedzialnym stanowisku - Przede wszystkim pracuję głową - Pracuję także w weekendy oraz święta państwowe - Pracuję w zanieczyszczonym środowisku - Nie otrzymuję wynagrodzeń za nadgodziny i pracę zmianową - Pracuję w zaciemnionych warunkach, o złej wentylacji - Pracuję w warunkach wysokich temperatur - Niebezpieczeństwo chorób zawodowych. Penis Odpowiedź z Działu Kadr: W nawiązaniu do poruszonych argumentów informujemy, że uważamy je za całkowicie bezzasadne, ponieważ: - Nie pracuje Pan w systemie 8-godzinnym - Ciągły Pana sen przerywają jedynie krótkie okresy twórczej pracy - Nie zawsze wykonuje Pan polecenia Kierownictwa - Nie przebywa Pan w wyznaczonych miejscu, ale ciągle je zmienia - Za często robi Pan przerwy w pracy - Nie wykazuje się Pan inicjatywą i chęcią działania, która jest wymuszana presją i stymulacją Kierownictwa - Zostawia Pan bałagan po zakończeniu zmiany - Zaniedbuje Pan zdrowie i wymogi BHP, np. nie zakładając odpowiedniej odzieży ochronnej - Unika Pan pracy jedna zmiana po drugiej - Czasami opuszcza Pan miejsce wyznaczone przed ustalonym czasem - I nade wszystko podejrzane jest to, że przychodzi Pan i wychodzi z pracy taszcząc dwa podejrzanie wyglądające worki. Kierownik Dział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jest najlepszy: Pewnego dnia spotyka miś zajączka, który ma na uszach prezerwatywy. - Te, zając, co jest grane, po co ci te prezerwatywy na uszach?! - Bo jestem smutny, mam kiepski humor i w ogóle... - No dobra ale po co Ci te prezerwatywy na uszach?!!! - Bo podkreślają mój ch..owy nastrój. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy z tym nastrojem Ja mam niezły jeszcze tylko 3 dni do urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×