Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

OJ, chyba to był krytyk, bo kto miał jeszcze nasze zdjęcia??? może takie popularne jesteśmy..:P mam chwilke to wpadłam chociaż liste obecności podbić.. Jakby spisać moje rozmowy z ZUSem to by była niezła epopeja tragi-komiczna.. :O jak można pokasować zdjęcia takich luzar.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy jak to on napisał gruboudziste hahahaha niezle ;) aby zwac się erotomanem gawedziarzem trzeba umiec pieknie o erotyce pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, zostawmy już tego człowieka, miał zły humor, przyszedł powiedzieć że nas nie lubi, może mu ulżyło może w ten sposób uczyniłyśmy dobry uczynek :), niechcący:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Energy racja :) a wracając do oranżadki teraz pytała czy takie trzy cytryny przyjete do domu mogą choróbska wnieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo potraktować je dość ostro zwyczajnie wycisnąć :D ale to takie nie humanitarne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :):) Miło, ze zaglądacie :). Ledwo się przedarłam przez mlecznobiałą mglę, już się ostrość zwiększa, ale wcale nie wiem czy z mgłą nie było lepiej ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Energy jak tam Twoje życie erotyczne?? tyle dobrych rad udzieliłas Krytykowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, o to może na razie nie pytaj, za parę dni, ok? Bo dziś to sesja na kozetce mi potrzebna, w jednym zdaniu się nie da :O Z Gawędziarza śmiać się nie będę, naprawdę mu współczuję i doceniam, że się nie poddaje. Ma przerąbane facet i to wiele wyjaśnia :O :) Bardzo podoba mi się jedno zdanie z tego artykułu: http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9620 Zgadnij kóre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż Energy Ty śmiać się z niego nie chcesz ale ja to jakoś tak instynktownie współczuje jego żonie...i nie można tego nawać solidarnością jajników ale zwykłą kobiecą intuicją ;) hmmmm o bimbrze :D:D zaraz poczytam odnajde to zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to się to zdanie podoba ;) Piję. W kieliszku są maliny, które ciepłym strumieniem przelewają się przez gardło i napełniają brzuch ciepłem. Mam wrażenie, że cały pachnę malinami. mmmmmmm jej ja tak chceeee!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też piękne, ale to nie to :D Jakby Pan Jezusek z szopki przeszedł po gardle bosą stópką, co? znam to uczucie, kurde, znam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh gdzie się tylko da ;):P ważne aby było przyjemnie ;) jak z tymi malinami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko zboczuchy ;):P Ja smażę naleśniki i dziś idę pierwszy dzień do nowej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Blondi :) Nowa fryzura, nowa praca, pyszne naleśniki :):) Tyle dobroci :) I nawet pewnie nie trzeba stóp na gardle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Blondii jakie zboczuchy?? :P samo życie kochana samo życie ;) Nie życzę powodzenia nadstaw tyłeczek dostaniesz kopa!!! ;) a kto jest szefem??? Pan czy Pani??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to była luźna uwaga o tych zboczuchach :P Szefem jest pani, a praca z dziećmi z rodzin patologicznych. Już tam byłam jeden dzień na próbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo proszę a ja mam własnie problem z takim jednym... u moich synów s= w szkole grasuje nadpobudliwowiec którego tatus ciągle w kryminale i wczoraj tak pchnął mojego syna że o mało nie stracił oka na siatce :O Dzwoniłam dziś do Pana Dyrektora szkoły ale on niewiele potrafi mi powiedzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze jako rodzic masz prawo ŻĄDAĆ, aby dyrektor zrobił coś w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa. Ja byłam kiedyś zatrudniona specjalnie do takiego dzieciaka w szkole podstawowej. Energy... a nie bo na Mokotowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, ze dzieciak musi mieć udokumentowaną nadpobudliwość a dyr powinien postarać się o godziny dla takiego pedagoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×