Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożenka1979

MARVELON!!!!Wreszcie czuję sie świetnie!

Polecane posty

Gość gosssss
czy ktos posiada marvelon w zapasie? tak sie składa, ze jestem w potrzebie... kompletnie sie zapomniałam i zbyt pozno zebrałam sie zeby wykupic recepte. Prosze o kontakt gosiak-88@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssss
wybaczcie podałam złego emaila. Prosze o kontakt: gooosiaaak1988@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netusia
Cześć dziewczyny! Ja stosowałam marvelon ale bardzo źle się po nim czułam i musiałam odstawić... I mam do sprzedania 2 opakowania nowiutkie:) Zainteresowane prosze pisać na gg 9149934 mieszkam w Krakowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaulinaa
hej, witam:) mam pytanie do dziewczyn zadowolonych z marvelonu. poprawila wam sie w jakis widoczny sposob cera? bo ja mam okropne problemy, a juz zwlaszcza przed miesiaczka.. slyszalam, ze tabletki pomagaja..? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj naj
też brałam, ale Marvelon był dla mnie za mocny. Lekarz przepisał mi Mercilon- te same hormony, ale jeszcze mniejsza dawka :) czuję się znakomicie! Polecam Mercilon szczególnie młodym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostalam marvelon i w sumie jak narazie to moja 2 tabletka wiec nic dokladnie nie powiem ale wogóle apetytu nie mam jak patrze na jedzenie to mnie zaczyna mdlic niewiem czy to urojenia czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yo_asia
Wzięłam dopiero dwie tabletki i jest źle. Mam nudności i od dwóch dni czuję się jakbym miała chorobę lokomocyjną. Czy któraś z Was też miała takie objawy? Czy takie objawy z czasem mijają czy tylko się nasilają? Nie wiem czy iść do lekarza czy uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja juz mam ciote 2 tygodnie i to nie plamienia ;/ niewiem co mam zrobic lekarz powiedzial ze do 6 miesiecy moze wystąpic krwawienie ;/ odstawic czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deee
Ja wzielam wlasnie pierwsza tabletke i bede czekac. POprzednio bralam Yasmini czulam sie fatalnie. jeszce wczesniej regulon czy jakos tak i byl jeszce gorzej. a jeszcze wczesniej- cilest- i tak powstal moj syn ;) Wiem jedno, ze jesli marvelon nie podziala albo poczuje siepo nim znow zle to wszelkie tabsy odstawie i bede szukala innej metody antykoncepyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deee
P>S> wybaczcie pisownie- klawiatura mi nawaliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magida22
No ja brałam marvelon pół roku i niestety ale juz od tygodnia leze na zwolnieniu po nim bo zaczęłam mieć omdlenia... nie polecam dziewczyny naprawde, zero ochoty na seks i ciągle deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
Czesc! Ja koncze drugie opakowanie marvelon, i czuje sie strasznie, mam wlasnie strrraszna migrene, mdlosci, i prawie zemdlalam dwa razy w ostatnim tygodniu! Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia75-75
Mam do sprzedania pojedyncze opakowanie MARVELONU ( data ważności 09.2009). Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylviaUK
Mam zapytanie. Jestem po porodzie 2 m-ce. Wczesniej bralam Logest az 10 lat i po odstawieniu go nie mialam zadnego problemu z zajsciem w ciaze. Teraz zapisano mi MARVELON... wzielam tabl. 1 dnia miesiaczki i moja miesiaczka trwa juz 12 dzien!!! Czy to normalne? W przypadku moich poprzednich tabl. antykoncepcyjnych na poczatku byly ewentualnie poplamiania a w tej chwili jest to "normalne" krwawienie miesiaczkowe. Czekam na jakies sugestie i podobne doswiadczenia z MARVELONEM bo nie wiem czy mam go odstawic czy nadal przyjmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanoza
marvelon hmmmmmmm?!!!!!!!! sama niewiem biore od roku i super gdyby nie to ze podejrzewam ciaze hehe czyzby przestaly dzialac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaaaaaaaaaa
Czy ktoś z Krakowa chce może sprzedac jedno opakowanie? Pinie potrzebuje a lekarz odwołał wizyty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja_mru
Witam, Skończyłam przyjmowanie marvelonu 7 dni temu i jeszcze nie miałam krwawienia... To normalne? Mam czekać dalej?? Bo od krwawienia miałam bać inne środki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netusia
Witajcie. Nadal mam do sprzedania 2 opakowania. Szkoda chyba je wyrzucać:) pozdrawiam gg9149934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet29
Ja już biore ok.3lat marvelon ,czuje sie dobrze lecz robi mi sie przebarwienie skory nad ustami,wygląda to jak wasy. z tego co sie dowiedziałam sie to taki skutek uboczny brania marvelonu.mozecie wiecie jakie tabletki antykoncepcyjne mają podobny skład jak marwelon i nie powoduja przebarwien? jak usunąc takie przebarwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia28
Ja brałam marvelon rok czasu. Przez 10 miesięcy było wszystko w porządku. Po tym okresie zaczęły boleć mnie łydki, byłam opuchnięta i przytyłam 8 kilo, Brzuch miałam jak balon.Libibo miałam zerowe przez co cierpiał mój facet. Ginekolog zmienił mi tabsy na Yasmin. Pełna obaw dzis wziełam pierwsząt abletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do odsprzedania 2 opakowania MARVELON'u (data ważności 05.2011). Zapraszam do kontaktu mailowego na fukuoka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam do odsprzedania 5 listków Marvelonu (do 08.2011) W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1230
Hej sluchajcie biore te tabletki i mam przerwe 7 dni :P i mial okres wystapic juz niby 2-3 dni po wzieciu ostatniej tabletki . a u mnie juz 3 dni po ... I niewiem czy nieraz przy braniu tych tabletkach okres nie wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha25
Raczej bądź spokojna. Ja biorę 3 opakowanie marvelonu i po odstawieniu, okres dostaję zawsze dopiero po 4-5 dniach, to wszystko zależy od organizmu kobiety. A teraz pytanie dla Pań, które mogą mi coś doradzić. Jak wspomniałam wyżej, jest to moje 3 opakowanie, wcześniej używałam Sylvie 20 i musiałam zmienić lek. W chwili obecnej, zauważyłam, że mój brzuch robi się dziwnie baloniasty ( chociaż jem tyle co zawsze), boli mnie podbrzusze jak przy okresie, moje sutki są nabrzmiałe, mam problem z osiągnięciem orgazmu (przy 2 opakowaniu jeszcze wszystko było w porządku), mam mdłości i częste uporczywe bóle głowy. W listopadzie jadę na badanie do ginekologa i zastanawiam się, czy nie odłożyć tego leku...Nie znam przyczyny tego wszystkiego, i nie wiem, czy mogę być w ciąży (raczej niemożliwe przy systematycznej antykoncepcji, prawda?) czy może to ten lek mi nie służy? Proszę o sumienną odpowiedź...trochę się martwię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmoonniiaa
Brałam różne tabletki a obecnie biorę marvelon. jutro kończę pierwsze opakowanie .Niestety pierwsze i ostatnie ,bo tak jak ty mam brzuch jak balon chociaż nie objadam się zero ochoty na sex i wahania nastroju jak u dojrzewającej nastolatki.Niestety przytyłam kilka kilo a przed każdą miesiączką bóle brzucha masakra.Właściwie podbrzusze pobolewa mnie bez przerwy.Tak więc jutro ostatnia tabletka i koniec żadnych hormonów musze znaleźć inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bralam marvelon
tez bralam marvelon i czulam sie fatalnie, tak jak piszecie zero ochoty ny sex, bole brzucha, piersi, glowy. woda misie zbierala w cylym organizmie. przytylam troszke ok. 4kg wszystkie tabletki z dezogestrelem (marvelon, yasmin, yasminelle i inne) sa ryzykowne, bo bardzo zwiekszaja ryzyko trombozy! w szwajcarii zmarla 17letnia dziewczyna po 10 miesiacach brania yasmin... nie biore tego swinstwa. od kiedy juz nie lykam czuje sie fantastycznie, nie mam hustawek nastrojow, dobre libido :-) Lekarze wciiskaja nam te swinstwa, by zarabiac!!! swoim corkom nie przepisuja zadnych tabsow!!!! dziewczyny przemyslcie sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3
przyjmuję Marvelon od 1996 roku z przerwami (mam dzieci) i nie miałam skutków ubocznych,tylko cena wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×