Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożenka1979

MARVELON!!!!Wreszcie czuję sie świetnie!

Polecane posty

Gość pyśka79
Witam, mam do sprzedania trzy opakowania Marvelonu 2 opakowania wazne do 10/2010 1 op wazne do 08/2010. Zainteresowane prosze o kontakt dnowak7@wp.pl Cena do uzgodnienia . Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi-felek
Witam wszystkie dziewczyny.Mam do sprzedania opakowanie marvelonu ( zakupione 2 mce temu).Niestety ja musiałam zmienic na inne tabsy bo źle sie czułam.Wiadomosc na gg 3999940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery1307
hej Biorę Marvelon od 9 dni i czuję się źle. Miał być to złoty środek, a jest d...a Mam straszne plamienia, muszę chodzić z podpaską. Porażka, zawsze okres trwał góra 5 dni, a teraz leje się ze mnie dalej. Czy powinnam odstawić te tabletki? Może trzeba udać się do gina, zeby zbadał mnie czy wszystko ok? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puci
hej biore marvelon od ponad miesiaca jestem przy drugim opakowaniu...z dnia na dzien pojawia mi sie coraz wiecej pryszcy na czole i brodzie bola i mam przez to strasznego dola nie chche wychodzic do ludzi a jesli ide do pracy musze nakladac tone tapety..codziennie placze...nie wiem co sie dzieje..kiedys mialam problemy z cera wiec lekarz przepisal mi dianette ..wyleczylo ale gdy odstawilam je w sierpniu tego roku dostalam tradzik znowu ze zdwojona sila na plecach i dekolcie tez...wiec ginekolog dal mi Marvelon bo on podobno poprawia stan cery...jestem zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikgadzik
Sprzedam opakowanie Marveolnu( ja zmieniam leczenie a kupialm niepotrzebnie wiecej..). gg 3930129 lub 609054113 Jestem z Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxanonimowa
Dziewczyny Marvelon w tej chwili w aptekach znajduje się na półce z lekami trującymi - piszę,bo nie wiem czy wiecie.Chyba zostanie wycofany z produkcji z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik2600
Witam, mam takie pytanie: skończyłam pierwsze opakowanie marvelonu, który brałam nie jako srodek chroniacy przed ciążą (jestem singielką) ale jako środek na uregulowanie długasnych i bardzo obfitych miesiączek. Na ulotce i z tego co mówił mój ginekolog okres miał sie pojawić 2-3 dni po odstawieniu, teraz mija już czwarty dzien i nic. Proszę poradźcie czy po 7 dniu znowu mam rozpocząc opakowanie i czy wogóle moze byc tak że tym razem okres mi się nie pojawi? Błagam o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selllen
spoe... weź w 8 dniu nową tabl. (7 dni przerwy na 8 dzień bierzesz nowe op.) Ja miałam po tabl. w 4-5 dniu dopiero okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selllen
J a tez bior eMarvelon, od 4 dni, miałam przerwe 3 m-ce po Dianie i chciałam coś lżejszego a równie dobrze działającego na cere i przetłuszczanie się skóry :O mam Marvelon - ciekawe jestem jak zadziała... na razie jakby lekko obrzmiała jestem (piersi gł.) mam nadziej eże te tabl. nie zatrzymują strasznie wody :O - po Dianie zero tycia i obrzmiania było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestia20
WITAJCIE MAM PROBLEM! UZYWAM TABLETEK MARVELON JAK ZAWSZE ZJADA CALE OPAKOWANIE I ROBIE 7 DNIOWA PRZERWE.... 13.01 DOSTALAM JEDNAK LEKKIE KRWAWIENIE 15.01 WZIELAM OSTSTNIA TABLETKE LECZ 16 I 17 KOCHALAM SIE Z MOIM FACETEM "DO KONCA" CZY JEST MOZLIWOSC ZE ZASZLAM W CIAZE? PROSZE O SZYBKO ODPOWIEDZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati282
bestyjko20 kochana wszystko powinno bys ok jesli połknełas cale opakowanie do konca to jestes zabezpiezona normalnie:)a co do krwawienia to czasem tak jest przyczya moze byc stres dieta itd....jezeli jednak chcesz byc pewna na 100%skonsultuj sie z Twoim lekarzem wtedy rozwiejesz wątpliwosci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miix 44
Przy pierwszym opakowaniu też się ze mnie "lało" bez końca. Poszłam do lekarza. Ginekolog poradził, by zwiększyć dawkę hormonu ( z drugiego zapasowego opakowania ). Aby zatrzymać uciążliwe krwawienie należy wziąć z innego opakowania drugą tabletkę, tzn. razem 2 tabletki na jeden raz. Gdyby krwawienie było bardzo bardzo obfite, to nawet 3 tabletki jednocześnie, a na drugi dzień dwie naraz , a kolejnego dnia już tylko jedną i dalsze dni jedną. Nie przeskakiwać z 3 tabletek na jedną, tylko stopniowo: 3 2 1 1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalicka
Sprzedam 2 opakowania marvelonu - lekarz przepisał mi w związku z problemami z miesiączką, ale już się wszystko wyregulowało i nie potrzebuję. Termin ważności do maja 2011. Zapraszam na maila: mmalicka1@wp.pl. Cena do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralistka
Hej Od dzisiaj zaczęłam łykać Marvelon :) i może wiecie od kiedy można zacząć współżyć bez zabezpieczenia (prezerwatywy). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIX44
Dobrze przeczytaj ulotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotfilemon
Hej wszystkim Brałam Mervelon przez prawie 6 lat - brak jakichkolwiek skutków niepożądanych.czułam się świetnie .Po odłożeniu praktycznie w 2 miesiące zaszłam w ciąże - i wszystko było ok. Teraz po urodzeniu dziecka, a minęło jakieś 3 lata zaczęłam brać na nowo- jestem właśnie w trakcie 1 opakowania i chyba jest dobrze ( ale moje uczucie zmęczenia jest po prostu dla mej samej uciążliwe) zresztą lekarz ginekolog powiedział mi ze mogę inaczej teraz reagować na Mervelon niż przedtem. wiec czekam czy będzie dobrze czy źle zażywając te świństwa. Swoja drogą to nasi faceci powinni brać te tabsy. (wtedy widzieli by jak się poświęcamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evuss
Dokladnie!ten watek o facetach po przeczytaniu tego forum podoba mi sie najbardziej,a oni albo wogle tego nie doceniaja albo traktuja to jak rzecz oczywistą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sprzedam Yasmin (40zł), Cilest (20zł), Harmonet (35zł), Triruilar (30zł), Marvelon (30zł), Cerazette (30zł), Regulon (25zł), Milvane (35zł), Microgynon (20zł) + wysyłka. W razie zainteresowania proszę pisać olcia.k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczie sprzedam 6 paczek tabletek MERVELOn. Mysle ze kazde opakowanie po 25 zl jest rozsadna cena. Pytania i watpliwosci mile widziane na adres meilowy. Pozdrawiam serdecznie Monika van Nijnatten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam jedno opakowanie Marvelonu z datą ważności do czerwca 2012r. Jestem z Krakowa. kontakt na maila dosiaczek 84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka1
Witam i również chciałabym się podzielić moją wypowiedzią na temat marvelonu jest świetny brałam wcześniej JASMINELLE i SYLVIE20 niezbyt dobrze tolerowałam oba leki więc zmieniłam na marvelon i czuję się super po nim naprawdę się nie tyje i zmniejszył mi się apetyt.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Mam do sprzedania 1 opakowanie z 3 listkami MARVELONU,ważne do listopada 2012r.Kontakt bmnp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam jedno opakowanie Marvelonu z datą ważności do czerwca 2012r. Jestem z Krakowa. kontakt na maila dosiaczek84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marvelonkaaaa
Sprzedam Marvelon . mail: anka1234_77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Mam do sprzedania 4 paczki tebletek Mervelon . kontakt meilowy mthmdk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anasthazja
Kupię Marvelon, większą ilość, kontakt anasthazja1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam jedno opakowanie Marvelonu z data ważności do stycznia 2012 roku. Prosze o kontakt na beacia19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_eata1409
Hej! Mój ginekolog przepisał mi Marvelon, twierdzi, że w związku z tym, że te tabletki są dwuskładnikowe nie muszę brać tabletki dokładnie o takiej samej porze każdego dnia, czy Wy tez słyszałyście coś takiego od swoich lekarzy? Na ulotce doczytałam się, że należy przyjmować je o tej samej porze każdego dnia..więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usapol
ja te tabletki mam za darmo. mieszkam w anglii a tu tego typu rzeczy sa za darmo:) bralam je przez 5lat i bylo wszystko ok, zero tradziku (przed braniem mialam go mnostwo), nie przytylam i czulam sie swietnie. odstawilam je jakies pol roku temu i planuje do nich wrocic bo tradzik znow sie pojawil. plecy mam powysadzane pryszczami wiec zdecydowalam sie na ponowne zarzywanie. boje sie jednak przytycia. tak czy inaczej czekam na okres i zaczynam je brac ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×