Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożenka1979

MARVELON!!!!Wreszcie czuję sie świetnie!

Polecane posty

Gość kicia16072
dzieczwyny mam pytanie. bo zazywam tabletki mercilon a ostatnio babka w aptece dala mi marvelon i stwierdzila ze to samo. miala racje? bo teraz niewiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam jedno opakowanie marvelonu - dalej aktualne ;) kontakt beacia19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usapol
ta babka z apteki nie wie co mowi. mercilon a marvelon to zupelnie cos innego. maja zupelnie inny sklad. lepiej je oddaj i powiedz tef podrzednej farmaceutce niech zagladnie do ksiazki. marvelon to to samo co regulon a nie mercilon.jak onaa w ogole mogla ci dac inne tabl niz te z recepty??? przeciez to lekarz dobiera je do pacjentki a nie farmaceutka. mam nadzieje ze ich jeszcze nie wzielas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usapol
mam do odsprzedania 5 opakowan marvelonu. mysle ze 100zl za wszystkie. chetni prosze usapol@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia16072
bylam u lekarza z tymi tabletkami sie dowiedziec - jest to samo. marvelon a mercilon to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marvelonka
sprzedam marvelon.kontakt: ann_1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40_latka
dostałam marvelon na uregulowanie okresu,proszę o poradę czy brać,bo niestety ale palę papierosy ! mówiłam lekarzowi,ale nic mi na ten temat nie odpowiedział,a są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia16072
ja bralam mercilon teraz marvelon i tez pale papierosy, a tabletki zazywam od 6 miesiecy i nic mi nie jest. lekarz tez nic mi nie mowil. w ulotce masz ze kobiety po 35 roku zycia powinny przestac palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usapol
jakim cudem mercilon i marvelon to to samo???? 1. 0,03 mg etynyloestradiolu, 0,15 mg dezogestrelu - Regulon - Marvelon 2. 0,02 mg etynyloestradiolu, 0,15 mg dezogestrelu - Novynette - Mercilon maja te same skladniki ale inne proporcje, wiec nie do konca to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia16072
no wlasnie maja te same skladniki. tylko marvelon jest ciut ciut silniejszy ale tak nie zmienia faktu ze jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia16072
mercilon - 0,02 mg etynyloestradiolu marvelon- 0,03 mg etynyloestradiolu minimalna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fap
UWAGA - OSZUST!!! marvelonka sprzedam marvelon.kontakt: ann_1984@wp.pl (Emilia Platzer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda3601
kupie marvelon od 2 do 6 listków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edikus
Witam. Po ciazy pozamacicznej jestem tak wystraszona ze po raz pierwszy w swoim zyciu siegnelam po tabl hormonalne. Wlasnie skonczylam zazywac 1 listek Marvelonu. Czuje sie po nim raz lepiej raz gorzej - ogolnie mozna przezyc. nie zauwazylam wzrsotu wagi a wrecz powiedzialbym ze przeciwnie. Czasami czuje sie lekko jakbym w ciazy byla - co jest niemozliwe na dzien dzisiejszy- lekkie mldlosci ale do zniesienia. po dluzszym okresie zazywania dam znac co i jak, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bd79
Witam sprzedam cale opakowanie Marvelonu - data ważności 04-2013 Wszelkie informacje mailowo b.dodzian@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam do odsprzedania 5 blistrów Marvelonu. Fabrycznie zafoliowane, mają długi termin ważności. W razie zainteresowania proszę pisać olcia.k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edikus
Zazywam Marvelon od lipca tego roku i na poczatku mialam mdlosci, krecilo mi sie w glowie, nocne skurcze lydek tez sie zdazaly ale teraz jest juz ok wszelkie efekty uboczne minely. Krwawienie z odstawienia zawsze po docg dniach w miare skape bezbolesne, cera lekko poprawiona ( mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej). Ale w tym miesiacu zdazylo sie cos dziwnego, mianowicie zapomnialam wziac 1 tb i stwierdzilam ze nie bede jej juz jadla w nastepny dzien tylko po prostu pomine i zauwazylam na nast. dzien lekkie jakby plamienie. Mam sie martwic?? Tzn w ciazy na pewno nie jestem bo chlopaka brak ale takiego objawu jeszcze nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu1991
Witam Pilnie kupię microgynon prosze o kontakt na maila ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxx
DNO! młdości, pełno pryszczy (nigdy nie miałam z nimi problemu), straszny apetyt. do tego wykupiłam od razu całość, porażka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM: 1 listek Marvelon (ważny do 05.2012r.). Także mam do sprzedania 1 listek Diane-35 (ważny do 08.2013r.). Oba zakupiłam w paczkach, w których były pakowane po 3 listki. Jednak wykorzystałam po dwa listki z każdego opakowania i zostały mi po jednym listu. zainteresowane - piszcie: karolina.swiesiulska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Olsztyn
Byłam dziś u ginekologa wcześniej brałam rozne tabletki zatrzymalma sie na mercilonie ale libido mi spadlo:/ suchosc pochwy nie do zniesienia otarcia:/ Wiec lekarz powiedzial mi ze z tabletkami to tak jak ze slodzeniem herbaty jedni wola 1 lyzeczke jedni 2 a jeszcze inni 3. Wiec mercilon ma dawke 0.2 a marvelon 0.3 i ta wieksza powinna zalatwic sprawe zobaczymy... Zachecal mnie do krazka ale si boje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaczyliona
Witam, Przestałam zażywać tabletki antykoncepcyjne Marvelon i mam jeszcze 3 opakowania do sprzedania. Cena 35 zł / opakowanie. Możliwy osbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka pocztą + 6 zł za priorytet kontakt: quepasapl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_ta
Mam do sprzedania 2 opakowania marvelonu - 35zł 1 op. plus 5 zł przesyłka jakby ktos chcial poczta: magda_w-s@wp.pl mi te tabletki nie spasowały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MD79
Witam Mam do sprzedania 3 listki Marvelonu data ważności 10-2014r. Wszelkie inforacje przekaze drogą meilową b.dodzian@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda01234
Zostało mi 1 opakowanie marvelonu jakby ktos chcial odkupić. Myślałam że nie wolno przez internet ale widze wiele ofert różnych środkó antykoncepcyjnych więc to chyba żadna zbrodnia. Mi te tabletki totalnie nie podeszły. Sprzedam za 45zł (cena z przesyłką) magda_w-s@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka88
biorę Marvelon już z 3 lata i pierwszy raz zdarzyło mi się w tą środę zapomnieć wziąć tabletki.( jest to 3 tydzień brania tabletek z tego opakowania). Skapnęłam się po 14 godzinach i ją wzięłam. Dziś, czyli w czwartek zażyłam normalnie kolejną z opakowania( zostały mi jeszcze 3 do końca). Wg. ulotki Marvelonu, jeśli w trzecim tygodniu przyjmowania tabletek spoznioną(powyżej 12 h) tabletkę zażyło się, to trzeba nie robić przerwy po skończonym opakowaniu, tylko od razu zacząć kolejne opakowanie. dziś jednak byłam u ginekologa i powiedział, że po skończeniu tego opakowania mam zrobić przerwę taką jak zawsze- 7 dniową. I że zabezpieczona będę dopiero gdy zacznę pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania (po tej 7 dniowej przerwie oczywiście). więc kto ma rację- gin czy ulotka? i czy faktycznie już pierwsze tabletki z następnego opakowania po przerwie dadzą normalne zabezpieczenie? i czy seks z 3 dni temu był bezpieczny? będę wdzięczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda257
hej ;) dziewczyny co prawda biore marvelon dopiero pierwszy miesiac a juz sie zastanawiam czy przytyje po nim :) mam 31 lat 166 cm a waze 45 kg!!! fakt mam juz 7-letnia corcie ale tez kompleksy!!! wiem,ze tycie po anty to indywidualny przypadek kazdej z nas ale chcialabym wiedziec ile z was przytylo po marvelonie ;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella90
Bardzo pilna sprawa dziewczyny :( Odkupię marvelon w dobrej cenie. Wyjeżdżam a mój gin. postanowił wybrać się na urlop. Pomózcie :) danika@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Ja tutaj chyba jestem weteranką ponieważ Marvelon biorę już przez ponad 17lat :)))) czuję się świetnie i nic mi nie dolega. Polecam :)) jeśli oczywiście lekarz stwierdzi że możecie go używać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×