Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karteczka12

karta ciąży

Polecane posty

Gość karteczka12

Jakie macie karty ciazy?ja dostalam od gin z FEMINATALa N. a WY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
ja dostalam ze zdjeciami itp swojego szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniabezslubna
hej jatez mialamz Feminatalu-fajna ale malo miejsca do wpisywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka12
czyli wszystkie karty sa firmowe :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zalożenie karty ciąży w prywatnym gabinecie ginekologicznym cos kosztuje jak tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
ja też mam z elevitu ;) a założenie nie kosztuje "oddzielnej" sumy; przynajmniej u mnie; płaciło się tyle co za każdą wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uchu temp nie jest miarodajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moją karte ciązy zabrano mi
jak pojechałam do porodu a kiedy wychodziłam to tez mi oddali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
płaci się tylko za wizytę, karty ciąży są na ogół firmowe więc nic się za nie nie płaci, ja dostałam z FEMINATALa i do tego jeszcze koszulkę żeby się nie niszczyła też FEMINATAL ale już na pierwszej wizycie zapisała mi ją lekarka praktycznie całą w tabelce gdzie jest miejsce na 10 wizyt :( za mało miejsca, wg mnie powinna to byc książeczka a nie 3częsciowa karta złożona w harmonijkę, bo gdzie nie pójdę z kartą ciąży to tylko z niej spisują i dostaję świstki z wynikami a moja lekarka to i tak stara się jakoś wpisac w tą mała kartę i jej małe rubryczki :( i tak chodzę już z teczką pełną wyników zamiast z jedną książeczką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostalam karte feminatal i tez mam ja w dociu . jak pojechalam rodzic to mi ja zabrali ale zaraz potem oddali :-) a miejsca rzeczywiscie malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm dziwne.. moja karta ciąży jest totalnie bezfirmowa. Pewnie dlatego, e z reklamówką szkoły rodzenia założoną przez mojego gina :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
to też firmówka, niekoniecznie musi byc to jakas farmaceutyczna reklama, czasami sa kliniki czasami jak jest bogaty ginekolog zareklamuje na niej swój gabinet ;) także szkoła rodzenia na karcie ciąży to też firmówka ;) ale przynajmniej firmówki są kolorowe a nie byle jakie, a ma ktoś kartę zwykłą, niefimową? taką jak w dawnych czasach? przed epoką reklamową? teraz to wszystko za reklamę, jak wchodzę do jakiegokolwiek gabinetu i widzę pełno reklam jakiegoś specyfiku i właśnie ten lek przepisuje mi lekarz to wogóle go nie wykupuję bo widac że przepisuje go każdemu bo ma z tego jakies profity, to jaki z niego lekarz? żaden, naszczęsice moja gin mimo że mam firmową kartę a terminy wizyt zapisuje mi również na firmowych karteczkach to jakoś poleciła mi inny lek niż właśnie FEMINATAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, też firmówka. moja karta jest czarno - biała :-)nie wiem jakie były kiedyś, niestety, ale moja jest składana na 3, biała i czarne ramki i czarny tekst. A z tyłu małą reklama szkoły rodzenia. I tyle. Widać, że taki ot - dokument sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam karte reklamujaca moj szpital na okladce glownej jest zdjecie mojego szpitala w srodku zdjecia oddzialu polozniczego, naszych pielegniareka kapiacych dzieci nr telefonu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps ja tez mam karte z 1 ciazy na pamiatke nikt mi jej nie zabral na zawsze'tylko do wgadu jak mnie przyjmowali, poza tym mieli moja kartpteke od gina a karta byla moja w dniu wypisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
Evi to masz całkiem przydatną kartę w razie szybkiego porodu masz numery pod ręką :) całkiem praktyczne, no moja też składana jest na 3 i strasznie mało miejsca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
Evi to masz całkiem przydatną kartę w razie szybkiego porodu masz numery pod ręką :) całkiem praktyczne, no moja też składana jest na 3 i strasznie mało miejsca :( tabelki może mi starczą ale na 3 wizyty a nie jak załozyli do końca ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to ja mam chyba bardziej ścieśnione, bo tych podziałek mam na 13 wizyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam firmówkę Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Niby fajna ale to samo - mało miejsca na wpisywanie. Większość rzeczy lekarz wpisuje sobie w kartę pacjentki po prostu, do tego jestem w 31tc, a rubryk w karcie zostało jeszcze tylko na 2 wizyty :o Ciekawe gdzie mi wpisze resztę.. przy okazji - jak byłam 3 doby w szpitalu, to kartę wzięli a nic nie wpisali, nawet w okienku "leczenie szpitalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
ja też na jakieś kilkanaście ale przy pierwszej gin zapisał już trzy :( bo nie mógł się zmieścic z wynikami :( no i zapisał genetyczne to też rozpisał się na prawie całą kartę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karta ...
Karta ciąży to nasz prywatny dokument i po porodzie go zwracają. Ja mam z obydwu ciąż i nie słyszałam by komuś kiedyś zabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest rubryk na 10 wizyt i "aż" jedno okienko na badanie USG. Można by pomyśleć że więcej wizyt i badan nie potrzeba ;) Mogliby się trochę wysilić i wyprodukować jakieś małe książeczki, w które by się wszystko mieściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×