Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emily20

WIELKIE ODCHUDZANIE ! ! ! Kiedys trzeba się zmobulizować ! ! !

Polecane posty

Witam! Od wielu lat usilnie próbuję schudnąć. Ponownie i po raz mam nadzieję ostatni rzucam sobie wyzwanie. Warzę 63 kg i mam 163 cm. Chcę zrzucić 8-10 kg. Chcę schudnać zdrowo i na zawsze! Zmieniam styl zycia o 360* ! KTO DO MNIE DOŁĄCZA ? ? ? ? Zaznaczam że odchudzam się od jutra czyli od 6 sierpnia. Jestem taka podekscytowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę spytać
jaką dietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietą zdrowo, powoli ale skutecznie :D MŻ :) Chyba ze masz jakiś lepszy pomysł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to kolejny słomiany zapał
OD JUTRA? zacznij od dzis powiedzmy od 15. jutro będziesz miałą za sobą pierwsze gramy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie jest słomiany zapał... poprostu postanowiłam od jutra bo tak ładniej od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWW
O rany jaka ty jesteś głupia ! Zmienić styl o 360 stopni :))) hahahha. A nie o 180 przypadkiem? Wy macie mózgi jak orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!!! Ja zaczęłam juz dziś i dobrze mi idzie :) Zjadłąm dziś tylko trochę kleiku ryżowego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWW
Smutna: powiesz że dobrze ci idzie, jak wytrzymasz bez żarcia pare dni. A tak jeszcze pory obiadu nie ma, nie ma sie czym chwalic. Ale trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLU
hello:P Emily20 ja do Ciebie dołaczam :) od jutra :) jestem okrągla , chcialbym byuc smukla /. jestem w dobrej mysli . na pewno mi sie uda :> a Ty jako dietke wybierasz? ja nie bede stosowala diety, poprostu bede sie ograniczac zapijac sie wodą itp. to pomaga BUZIAK:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _strzela_baba_z_luku
nie wiem czy zauwazylas, ale obracajac sie o 360 stponi wracasz do punktu wyjscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do www
Zauważyłam i dlatego jeszcze raz to napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWWW
Trzeba było nie spać na matematyce w podstawówce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha rozśmieszyła mnie ta WWWW :] Sorry ale ja nie jestem tu na matematyce tylko na forum gdzie szukam fajnych ludzi z którymi moge się dzielić smutkami i radościami. W moim pojęciu zmienić styl życia o 360* jest jak najbardziej trafnym stwierdzeniem i znam mase ludzi którzy w ten sposób określają wielkie zmiany :] Jeśli chcesz kogoś krytykować za jakieś słowo które Ci sie nie spodoba to nie pisz nic na tym topiku bo w pojęciu osób kulturalnych wyjdziesz na debila :] Dziewczynki (chłopcy też jeśli mają taki problem) które chcecie sie od jutra odchudzać piszcie do mnie !!!! Czekam na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLU ---> ja też bez żadnej słynnej diety. Ja poprostu będe stosować zasadę MŻ i ZŻ czyli mniej żreć i zdrowo żreć. Chcę odzucić słodycze, pieczywo i alkohol oraz tłuste jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też się chętnie dołączę. Mam zamiar mniej żreć i regularnie ćwiczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWW
Widziałaś kiedyś w życiu kątomierz ? :] Czy tylko trzymałaś w ręku grzebień i puderniczkę. Ale babie nie wytłumaczysz. Inteligentni ludzie mówią: zrobiłam zwrot o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka czekoladka
witam!! bardzo chetnie dolacze sie do Was od jutra Emily rowniez mam 163 cm i 63 kg i tez chcialabym ok 10 kg zgubic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwolcie ze się wtrące
chyba o 180*... 360* to powrót do punktu wyjscia jak juz ktos zauwazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak będę pisała to na co mam ochote :] Mam gdzieś głupie komentarze i nie należe do dziewczynek którę trzymają w ręku puderniczke i szminke :] A Ty gościu jak Ci się nie podoba to co pisze to nie patrz. Wiecej nie skomentuje Twojego głupiego bezsensownego i nudnego pisania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWW
Po prostu się przyznaj publicznie że nie masz nawet podstawowej wiedzy o otaczającym świecie. Zatem - baby do garów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Buahahahaha rozśmieszyła mnie ta WWWW porażka . Co do odchudzania to jestem 2 dzionek na diecie owocowo warzywnej..inaczej nie da rady... tym razem dam z siebie wszystko :):) Ćwicze od dawna ale od 4 dni codziennie :) Jeśli moge to dołącze do Ciebie i będziemy mogły się wzajemnie wspierać :) Co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu0990 :) Bedzie mi bardzo miło jak dołączysz do mnie :D W kupie siła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Dziękuję za zgodę ;) Tak, dokładnie tak :) Zawsze to powtarzam " W kupie siła" Damy rade prawda? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze damy ;) Ja juz się nie moge doczekac jutra :D Zaraz popatrze na allegro za jakimiś wagami normalnymi do wazenia ludzi i do wazenia produktów. A skad jesteś Aniu ?? I ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWW
Od jutra, od jutra... a dziś się pewnie nawpieprzacie na kolację ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Wiesz co Emily20 takie informacje chciałabym zostawić dla siebie. Powiem Ci jak już osiągnę moją upragnioną wagę. Mam nadzieje że się o to nie obrazisz. Narazie chodzi mi o to by kogoś takiego mieć jak Ty i żebyśmy się obydwie nawzajem wspierały :) Wczoraj zrobiłam sobie zdjęcie swojego brzuszka ( okrągły balonik ;D - no cóż) wkleje je i nowe z moim nowym brzuszkiem i bedzie widac efekty mojej pracy... o ile wogóle dam sobie radę ;D ale ja wierzę w soebie i w Ciebie też :) uda sie nam. tym razem nie odpuścimy. Obiecuje Ci to kochana :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×