Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emily20

WIELKIE ODCHUDZANIE ! ! ! Kiedys trzeba się zmobulizować ! ! !

Polecane posty

Gość ania0990
Aniu006 świetnie ! Mam nadzieje że zostaniesz z nami do końca i nam nie uciekniesz :) Będziemy piękne bo zgrabniutkie i leciutkie :D ;) Będziemy boskie ! ;D Ahhh ta motywacja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania0990 --> oki nie obrażę się nie martw się :) Najważniejsze jest mieć kogoś kto ma takie problemy jak Ty :) Bardzo się ciesze że jesteś tu ze mną :* witaj druga aniu :D Zapraszamy Cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze niech pare osób dołączy to zrobimy sobie tabelke z naszymi osiągnięciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Emily20 >> ja też się bardzo bardzo cieszę że jesteś tu ze mną ogrooomniiieeee :):):) extra poprostu ;D Zapraszamy więcej osóbek ;D napewno nie jedna chce schudnąć ;D ale tym razem moje droge... na zawsze ;D no dobra do póki nas starość nie zaskoczy wteedyy to już ;D hehe ;Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 006 i Aniu 0990 a ile ważycie i do ilu chcecie zejść ?? podajcie wagi i wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak superowo, że jest nas coraz więcej. Dzisiaj się zmobilizowałam i urządziłam sobie wieczorny jogging. Jutro z rana tez godzinka gimnastyki. Wiecie gdzieś czytałam, że podobno organizm z rana spala najwięcej zapasów czyli tłuszczyku, tylko rano najtrudniej się zmobilizować do wysiłku fizycznego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak nas ciaża jakaś nie zaskoczy :P Wtedy troche lipa dzieciaczka katować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu ja jutro z rana na rowerek skocze i do babci 10 km pojade :D a potem spowrotem .... hehe super :) Podaj mi swoją wage i wzrost oraz do ilu chcesz schudnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Chcę schudnąć do końca sierpnia 7 kg. Pownno mi się to udać ze względu na dietę ( owocowo warzywna - oczywiśnie nie będzie trwała do konca sierpnia tylko do 10 dni najwyżej a potem dieta 1000 kcal prawdopodobnie) ćwiczenia ( dużo ich i są różne - nie są monotonne i mi się narazie nie zmudziły ( ćwiczę między 16 a 17 godzina ) chcę wprowadzić callanetics ( jak mi się ściągnie z neta ;D - słyszałam że te ćwiczenia są bardzo skuteczne więc chcę je na sobie wypróbować) masaż szorstką szczotką ( muszę pozbyć się cellulitusu czy jak sie to tam pisze, mniejsza z tym. ) i od jutra chcę wprowadzić herbatke "odchudzającą" Wellness Tea - Szczupła Linia :) oraz stosuje balsam do ciała wyszczuplający i antycellulitowy z Sorai... uff... to chyba tyle mam nadzieje że mi się uda. motywację mam naprawde dużą :) Pozdro. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze aniu0990 super masz wszystko zaplanowane!! Na pewno Ci się uda w takim razie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Mam 170 i waże 62 kg. Chciałabym ważyć 55 :):) Było by wtedy extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Miejmy nadzieje ;) jestem pełna wiary i nadziei że mi sie wreszcie uda... :) bo naprawde nie za fajnie wyglądam i ten wstręty cellulitis... ;(( fatalnie przez niego wyglądam... poważnie...ale ja mu nie dam satysfakcji ;D haaa nie tym razem ;)) pójdzie w zapomniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoka dziewczynka jesteś :) Ja jutro muszę sie wybrać po zapasy zywności.. muszę kupić wodę niegaz. , jakieś chrupkie pieczywko i jogurcik :) Ja uwielbiam na śniadanie pic koktajl bananowy: 1 banan duży jogurt naturalny bądź wiśniowy niskokaloryczny trzy łyżki zarodków przennych miksuje sobie to i pychaaaaa :D i jakie zdrowe!!! i jak poprawia przemiane materii :P :P POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooochhh ja też mam cellulitis na pośladkach i udach :( Wstrętny jest :( Ale ja też będę z nim walczyc :D Może kupie w aptece jakiś wspomagacz ale narazie naturalne metody górą :D Muszę spróbować peelingu z kawy fusiastej... ponoć dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obssesion
Witam, ja też się chętnie przyłączę. Też od jutra zaczynam coś zmieniać w menu, próbowałam już wiele razy tym razem chcę zacząć w towarzystwie, razem raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie się przyłanczam, mimo, że na innej diecie, to razem raźniej:) Trzymam kciuki za was i za siebie też:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obssesion
Ja mam 178 cm i warze 68 kg ;/ i jest mi z tym bardzo źle... dziś pocieszałam się pizzą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Dzięwczęta nie poddamy sie ;D Nie myślcie o wadze teraźniejszej ;)) pomyślcie o tym jak już będziecie zgrabniutkie laseczki ;D Zróbmy to dla siebie ;) dla swojego zdrowia :) będzie dobrze :* :) Obssesion >>> witamy Cię kochana :) :* Cieszymy sie że dołączysz do nas :) Powiedz coś nam o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj obsession :D Stara prawda \" w kupie siła \" :D cieszymy się że jet nas coraz więcej :) napisz nam coś o sobie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
O i aniołek* nas odwiedził :D ale eeeexxxxxxxtttttrrrrrrraaaaa :D Chce Was zarazić moją motywacją ;D aaaa zarażam każda z Was :D buziakii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam , sorki, bo zaraz mnie poprawią, więc wolę sama, a widzę, że niejedna osoba strasznie, za literówki łapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakas diete konkretna proponujecie ? cy kazdy na wlasna reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i aniołku* Ciebie tez witamy :* ania0990 m swiętą rację !!!!!! jak sobie pomyśle jakie bedziemy laski to aż sie chce odchudzac!!!!! dzieczyny poczujmy te męskie spojrzenia na sobie :D :D :P :P choć ja mam wspaniałego faceta to chce zeby on też spojrzał na mnie inaczej... mimo iż uważa ze jestem boska... ale co ma powiedziec no nie ?? miłośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
No dziewczęta ;D Napisze na jakiej będziecie/ jesteście diecie co bedziecie/robicie żeby schudnąć ;) jeśli ktoś chce się dowiedzieć co ja robię/ zrobię pisze wyżej ;) oj skarby moje ;) z nieba mi spadłyście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Ja jestem od wczoraj na diecie owocowo warzywnej ;)) i pije 3 litry wody niegazowanej mineralniej dziennie ;) ponoć dobrze wypłukuje toksyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania0990 --> o kurde dużo pijesz tej wody !!! ale to dobrze. ja nie wiem czy tyle mi sie uda wypic :D też bede na czyms w stylu owocowo warzywnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a sądzcie o wodzie z biedronki najtańszej ???? Może taka być czy musze żywiec zdrój kupić lub inną drogą wode ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×