Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emily20

WIELKIE ODCHUDZANIE ! ! ! Kiedys trzeba się zmobulizować ! ! !

Polecane posty

Gość ania0990
Ja własnie taką miałam ;) Polaris czy cos takiego z takich białym niedziwedziem narysowanym ;) jedna butelka 1,5 litra kosztowała chyba 1,47 ale teraz mam arctic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no ja bede pić tą z biedronki a może czasem zaszaleje i lepszą kupię :D dziewczynki ja idę spać bo jutro czeka mnie pierwszy dzień zmagań z odchudzaniem :D trzymam za Was i za siebie kciukaski :D buziaczki laleczki moje 👄 :D do jutra!!! ja będę na chwilkę koło 10:00 a potem wieczorkiem po 19:00. 🌼 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Ktoś18 ma racje ;) byle by niegazowana :) Emily20 dobranoc :*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzień na cambrige. Napój o smaku owoców leśnych taki sobie...za słodki.. teraz to ja sie zaczynam bac, 3 tygodnie na zupkach w proszku:D Ale dam radę, rok czasu zbierałam się w sobie, by zacząc tę dietę. Pociesza mnie perspektywa zgubienia około 8 kg w 3 tygodnie. A jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWW
Dużo gadania a mało roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obssesion
No i pierwszy dzień rozpoczęty :) mój chłopak na śniadanie 4 kanapki a ja pół twarogu chudego :) Planuje przez pierwsze 2 tyg jeść warzywa owoce i białko. Minimum tłuszczu i węglowodanów bo słyszałam że to najbardziej szkodzi :/ no i zero słodyczy! Bardzo bym chciała schudnąć 8 kg, na początek choć z 6 ;) Mam też w planie co dziennie jeździć rowerkiem przez godz albo i dwie, bo to akurat lubię :D no i aerobik ale to od października dopiero niestety. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obssesion
" FOR SLIM ,skuteczna nowość za 6zł. Mogę to potwierdzić,poleciła mi to kobieta,która w ciagu miesiąca schudła 8kg.Ja mam już 2kg za sobą,w ciągu tygodnia.Może to trochę za dużo,ale mam nadzieję,że jakoś sie to unormuje." czy myślicie że to naprawdę działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Jak u mnie to 3 dzień rozpoczęty ;) same owoce i warzywka ;) i oczywiście woda niegazowana ;) idzie narazie extra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Aniołku* dasz sobie rade ! wierzę w Ciebie :):) Kiedyś w końcu musi sie udać co nie?:D:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Cieszę się, że pałacie optymizmem bo to najważniejsze. Ja chciałabym ważyć 60 kg to moje marzenie, ale bardzo chętnie pozbędę się nawet 5 kg. Tak postawię sobie pierwszy cel - 5 kg, a później się zobaczy. Dzisiaj na śniadanie zjadłam 3 chrupkie pieczywa ryżowe posmarowane białym serkiem ze szczypiorkiem do tego herbata bez cukru. Teraz idę posprzątam mieszkanie, a później godzina roweru. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corela
aniu jak radziłaś przyłączam sie do Was :) od dziś owocowo-warzywna. Ide do sklepu kupić pomidory, kapuste kiszoną (jeśli dostane) i pieczarki, dziś na obiad chyba sobioe je udusze z vegetą. Aniu schudłaś już coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 👄 👄 👄 Witaj Corela ! ! ! Ja dziś pospałam porządnie. Teraz na śniadanko pokrojone w plastry dwa duze pomidory z cytryną i odrobiną vegety. Herbatka owocowa. Na obiad zjem chyba jajko sadzone na oliwie z oliwek i mizerię z dwóch ogórków i jogurtu naturalnego. Kolacja natomiast to mój ukochany koktaljl bananowy :D Jakoś zleci ten dzień mam nadzieję... tylko mojemu mężczyznie muszę coś dobrego ugotować :( Jakąś zapiekankę makaronową mu zrobię... Widzę ze każda się pięknie wzieła za odchudzanko :) Cieszy mnie to ! ! ! Będę z przyjemnością patrzyć jak gubicie pierwsze kilogramy :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Optymizm jest najważniejszy ;) Uśmiech proszę dziewczęta moje :*:* Corela >> witamy serdecznie :) Nie wiem czy schudłam bo się nie ważyłam... zrobię to za tydzień w sobotę :) ale czuję się bardzo dobrze :) i lżejsza :) poważnie :) jak narazie idzie mi bardzo dobrze :) Oby tak dalej :):) Emily20 - zleci zobaczysz ani się nie obejżysz :) a będziesz już szczuplutka :):) Będziemy szczęśliwe ;) I nie poddawajcie się :) !! 3MAM KCIUKI MOCNO :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania0990 --> mi duzo pomaga ten topik i Wy 👄 Wiem, że tym razem nie mogę się poddać i nie zrobię tego !!! Tym razem chcę schudnac tyle ile mam zamiar i to na zawsze !!! Ale zdajecie sobie sprawe że my juz nie bedziemy mogły jeść inaczej... bo wtedy efekt JOJO i będzie buba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Właśnie zdjaę sobie z tego sprawę... nie możemy już rzucić się na stare nawyki..ale kochane.. pomyślcie...po co? pomyślcie ile takie jedzenie dało Wam przyjemności? tylko chwilke..a potem co? Same wiecie... tylko ja mam problema... 18 sierpnia mam wesele i będzie problem... ale jakoś damy rade cio nie?:) teraz musi się udać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania0990--> ja mam ten sam problem wiesz.. 1 września mam wesele.. ale co tam. Damy rade :D A jak się napijemy z trzy kieliszki wódki to sie nam nic nie stanie..ale nie więcej. przecież odchudzanie to nie jakaś choroba! Musimy czerpać z tego radość.. nauczyć się z tym zyć i być szczęsliwym 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno pytanko: która z Was pali papierosy ?? Ja tak.. ale ograniczyłam .. mam nadzieje ze mi to nie przeszkodzi w odchudzaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Emilly20 Kochana :* Świetnie to ujęłaś :D dokładnie :D Ale wiadomo musimy sie pilnować.. zwłaszcza ja bo mam słabą silną wolę. Ale zmieniam to :) Jest extra :* Dziękuję że jesteś :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłaczam sie:) zostało mi tez około 10 kg:) ja stosuje diete MŻ dzisiaj np zjadłam 4 jogurty niskotłuszczowe:) biegam i brzuszkuje, a do tego dzis kupiłam sobie hula-hop, bo swietnie rzezbi brzuch i znikaja boczki:) ale dopiero bede sie uczyc krecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Przecież to tylko od nas zależy czy chcemy być zgrabniutkie :) Nikt nam nie kazuje jeść tego czego nie chcemy :) Wiem, że to nie jest proste ale moża dać radę. Mówi to ta co się już kilkadziesiąt razy jak nie wiecej chciała schudnąć. Raz się udało. W roku schudłam 9 kg dzięki ćwiczeniom... ale i tak jadłam slodycze i dlatego to zajęło aż rok. Niekiedy miałam takie napady że nie mogłam się powstrzymać i jadłam wszystko to co popadnie nawet to czego nie lubiałam :( ale zmieniam to zmienie siebie :) Wolno być być lepszym, prawda? :) Emily20 - ja nie palę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam za was kciuki!:) jest tutaj bardzo miła atmosfera.. aż chętnie sie wchodzi na takie forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Kasiu12347 >> miło nam że tak uważasz :) takie wsparcie między sobą daje bardzo dużo... :) Tak myśle :) Chcętnie przyjmiejmy Cię do naszego grona :) W końcu musi nam się tym razem udać prawda?:):) Będziemy superzgrabne laseczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu0990 👄 Dobrze ze jesteś :) kasiu12347 witaj witaj 🌼 tu każdy ma prawo napisać co chce i każdy go wysłucha i posłuzy dobra radą. buziaki dla Ciebie i zostań z nami do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już schudłam 18 kg, bo dzis sie ważyłam i miaam 73 kiloski.. moim celem jest waga 61:) zeby było 30 kg mniej niz na samym poczatku:) na pewno z wami zostane do konca:) ciesze sie, ze tak ciepło mnie przyjęłyście:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Widzicie jak potrafi być miło i sympatycznie ? :) Przynajmniej tutaj :) Ja widze na innym topicach co się tak kłócą o byle co :) ja lubię kompromis :) Jest super :) z Wami napewno mi się uda :) Już to czuję :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0990
Serca w górę :D Uda się :D Yeeaaah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×