Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość lubiłam program emitowany
leciał w drugiej połowie lat 90 - tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mendziol
A czy pamieta ktos moze tytul bajki a niedzwiedziu i malpie ktorzy latali takim zoltym aeroplanem i mieszkali na tropikalnej wyspie? Ten niedzwiedz z tego co pamietam to przewozil jakies towary rozne czy cus... To w soboty rano chyba lecialo w TV. Jesli ktos pamieta tytul to prosze o podanie bo nigdzie nie moge tego znalesc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groth
ciekawy temat star bajki dla dzieci w momentach w które wchodziły na antene .. to było coś niezapomniany lato czarodziejem szkoda że ( jak dobrze pamiętam ) pokazywany był tylko 2 lata ( zn pamiętam że przez lato chyba początek był emitowany) dzięki niemu to aż chciało się wcześniej wstawać .. a prowadzący pan Czajka niezapomniana rola miłego czarodzieja jeszcze przypomina mi się jak na tv3 pokazywali taki program zabawę dla dzieci w którym były różnego typu zabawy, zagadki w którym moa było można wygrać nagrodę ( gry planszowe itp) szkodą ze tego już niema. Acha i przypomina mi się jeszcze jeden serial amerykański który był puszczany ( jak dobrze pamiętam ) we soboty o godz. ok 11-12 głównymi bohaterami byli 3 uczniów którzy to robili żarty surowej pani dyrektor oraz jej pomocnikowi ( lizusowi) jak dobrze pamiętam to szkoła nazywała się flamingo domingo ( czy jakoś tak ) może ktoś pamięta ten serial dla młodzieży i mugby przypomnieć jak się nazywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewonkaaaaa
mendziol ta bajka o misiu to chyba po polskiemu ta nazywał sie balu;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewonkaaaaa
a czy ktos pamięta tą bajke o diabełku co leciała w poniedziałki chyba, taki w sumie teatrzyk gościu przebrany za diabła;)) i nie chodzi tu o piszczałkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A pamiętacie taką bajkę \"Sara , mała księżniczka\"? Zaczynała się słowami piosenki: \"Przybyła z Indii nad Tamizy mglisty brzeg Sara mała księżniczka...\" Ja pamiętam:)Ściągnęłam sobie nawet tą bajeczkę z neta(trwa 3 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mala ksiezniczka leciala chyba w polsacie w wesji animowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
anitka banitka A kto pamięta Barbapapę? pamietam barbapape!ale nie wiem ile mialam lat jak to bylo w tv...fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gąskę balbinkę jacek i agatka pan cerowany? slyszal ktos o tych dobranockach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne nogi
"Byl jeszcze w latach 20 taki program animowany po angielsku wystepowala tam rodzina krolewska i taki facet od zegarkow ale nie wiem jak sie nazywa to :/" muzzy in gondoland :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess Sylvia
a pamietacie ALFA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"inka a skad dokładnie sciagnełaś tez bym sobie obejrzała \" Ściągałam jakies 2 lata temu z eMule,było w 2 częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja czytalam ksiazke mala ksiezniczka mialam 8-9 lat chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thehee
a był jeszcze taki program "spotkania z muzyką" gdzie taki mały człowieczek wyskakiwał z fortepianu :) jak to sie nazywało dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XOCO
a pamiętacie taki program też dawno, że była jakaś pani przebrana za kucharke dlugie czarne włosy miała zawiązane w kucyk chyba i pod koniec programu (ale nie pamietam) byl jakiś facet i spiewali razem piosenki fajne. oni z tego co pamietam stali za ladą caly czas mi sie wydaje ze to byla Adrianna Biedrzynska ale nie wiem bo nic o tym nie znalazłąm, więc licze na Waszą pomoc a tak wogóle to szkoda ze juz nie ma takich superowych programów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam taka fajna serie bajek zajac i wilk:) jeszcze misia koralgola czy jakos tak;) a i taka bajka leciala w tvp1 w wieczorynce BULI hmmm oczywiscie MIS USZATEK, o kocie FILEMONIE bajka ale tytulu nie pamietam, ZWIREK I MUCHOMOREK....... a z seriali to o takim mlodym doktorku a le tez tytulu nie pamietam, co zawsze w komp pisal sobie dzis powiemy bloga ;p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten doktorek to był Dogie Howser, czy jak tam to się pisze, dziś jest całkiem „duży” i jest gejem, gdzieś na pudelku to wyczytałam, czy na innych plotkach..  A pamiętacie Pana Japę? On chyba w 5 10 15 występował, jeżeli się nie mylę.. ja pamiętam ferie zimowe i tam leciała taka piosenka, której tekstu i melodii nie pamiętam, cos jakby: kochamy filmy, czy kochamy kino, ale ją uwielbiałam!! Sigma i Pi supeeeer to było… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
do Anitka- banitka: Barbapapa było obłędne:)szkoda, ze tak rzadko powtarzali... Bardzo min sie podobal film o psie Lessie i o psie Cywilu...tez nie tak czesto to bylo jak by sie chciało wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
do Anitka- banitka: Barbapapa było obłędne:)szkoda, ze tak rzadko powtarzali... Bardzo min s ie podobal film o psie Lessie i o psie Cywilu...tez nie tak czesto to bylo jak by sie chciało wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A pamiętacie taką dobranockę Gucio i Cezar?...bardzo rzadko powtarzali ją a ten hipcio i jamnik byli przesympatyczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś pamięta w niedzielę leciał teatr młodego widza, o ile dobrze pamiętam. No i tam to chyba leciało- Gosia kontra Małgosia. Uwielbiałam to. Był też serial z młodziutką Figurą, Pierścień Róży chyba. Za to na pewno nie było pokemonów itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale nostalgicznie się zrobiło ;)Ja pamiętam teleranek Drops 5-10-15,Tik tak.Lubilam takie troche naukowe tematy to pamiętam taki teleturniej Rambit, program Kwant-taki bardziej powaznyi Przybysze z matplanety -Sigma i pi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×