Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość mztlmred
gyrksijewl;' jdkslrjdlfdsl,rldh.d;sklglf;ej lewp,fiefkeow'a;lerkla;'ktld';kfd..;'kf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echoooo
u mnie wśród programów dla dzieci i młodzieży górowało zdecydowanie 5-10-15, były też jakieś programy w tygodniu ok. 16, typu tik-tak, no i wyjątkowo miło wspominam, jak w ferie leciała narnia w odcinkach, codziennie jeden odcinek, no rewelacja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks33
Moze niekoniecznie stare-ale bardzo fajne i co wazne pożyteczne dla naszych dzieci http://ciufcia.pl/ i co jest fajne-stronki wspierane przez PZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys4
Może ktoś pamięta taką bajkę zagraniczną była pokazywana na tvp2. podpowiem wam z tego co pamiętam że była sama głowa tak jakby kosmita i same ręce białe tak jakby rękawiczkach czy coś takiego. Może skojarzycie co to była za bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś pamięta taki program, był bardzo krótki, kilka minut zaledwie, prowadzony przez dziecko chodzące po łące z lupą i mówiące "duuuzie oko". tak się zaczynał. a potem np taką wyliczankę "simak simak, pokaż jogi, dam ci seja na piejogi". gdyby ktoś to gdzieś znalazł, wyślę mu czekoladę.słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Jakieś 20 lat temu leciał w TVP program Sexcesy, byłam wtedy malutka i pierwszy raz zobaczyłam jak facet kobiecie ssie sutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pamiętacie serial
Pan Tau?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelajnas
Zna ktoś tytuł i teleturnieju w ktorym rzucalo sie wielka kostka i przemieszczalo sie po polach ktore sie swiecily. to byl teleturniej muzyczny? Leciało na tvp1 lub tvp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiii...
To był teleturniej Dźwiękogra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelajnas
Dzięki :D o to mi chodziło, :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj problem nasza glowa
dzwoniac trzeba bylo sie przywitac haslem "ihaha" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZymanek
[URL=http://chomikuj.pl/?page=339562]Po co dalej poszukiwać gier filmów seriali e-bookow plików na telefon wszystko tutaj znajdziesz i masę potrzebnych innych rzeczy . JEST TO NA WYCIAGNIECIE TWOJEJ REKI KLIKNIJ A WSZYTSKO ZNAJDZIESZ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara123qwert
Witam, pamiętacie może taki serial o nastolatce chyba miała na imię iwi (eve ?) któa zatrzymywała czas, chyba pochodziła z innej planety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastopol
witam! kto pamieta taki serial który jak sobie przypominam był o człowieku czy robocie który w brzuchu miał jakby cos w rodzaju pralki i to sie jakby kreciło pamietam taki odcinek jak dwójka dzieci weszła jakby do jaskini i był on leciało to przed albo po telexpresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karussska
a pamiętacie maszynę zmian? :) świetny film.. jeszcze mam pytanie. był kiedys taki jakby teatr z adrianna biedrzyńską i takim aktorem którego nazwska nie pamietam i oni opowiadali historie jakies i gotowali rozne potrawy ktore wczesniej wystapily w tej historii no nie moge sobie tytułu przypomniec a pamietam, że będąc mała uwielbiałam to. albo jakiś taki też teatr czy program ktory rozpoczynal sie jak taka dziewczyna czy to chlopak byl przebrany za pajacyka i z pomalowaną twarza, kręcił kolorowa parasolką i tam pozniej mozna sie bylo roznych rzeczy nauczyc bo chodzil po roznych fabrykach i takich tam i opowiadał. tak smiesznie tez mowil troche jak male dziecko. Pamięta ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tej Eve to pamietam
Nie z tego swiata". Lecialo na RTL 7 . Ta dziewczynka miała ojca kosmite i nadzwyczajne umiejętności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tej Eve to pamietam
A pamietcie " gęsia skórką"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjkaa
Nie pamiętam? Co to było? __________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super temacik :) az mam mokre oczy.. pamieta ktos moze taki serial polski lub czeski o niegrzecznej dziewczynce ktora przyjerzdza do wujka lub dziadka lub calkiem nieznanego faceta i on ja probuje dobrze wychowac? pragram zaczynal sie scena w ktorej widac ciezarowke jedzaca po ulicy. ta ciezarowka dojerzcza do tego faceta do domu i zostawia pod drzwiami karton a z tego kartonu wyskakuje ta dziewczynka. pierwsza lekcja wychowania zaczyna sie od odpowiedniej formie przywitan. dalej niestety nie pamietam. ps. wybaczcie moja ortografie:/ od 14 lat mieszkam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilekie dzieki:))) od razu znalazlam na wiki. tylko teraz mam nadzieje ze bedzie cos na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam: - taki serial na polonii 1- Riptide - Gliniarz i prokurator - policjanci z Miami - Memphis i Dempsey ( nie pamietam jak sie pisze) jak juz byłam starsza to był jeszcze - Klub Pana Rysia - nieśmiertelny KOC - MDM - ZCDCP -Szalone liczby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×