Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

Gość leila

Też dołączam do zadowolonych użytkowniczek electroluxa, mój model comfortLift to prawdziwe cudeńko, w końcu nie zginam się w pół jak chcę załadować naczynia, obsługa jest komfortowa, jednym ruchem wyciągm kosz do góry, składanie też proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak?
Dnia 26.07.2019 o 19:55, Gość Amica napisał:

U mnie z kolei stoi Amica DFM638ACNKID ze względu na pojemnosć, "branie"wody i rozkład koszta. U mnie wygrała

a jak jest z tym czerpaniem wody? ile to bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia
Dnia 31.07.2019 o 21:00, Gość leila napisał:

Też dołączam do zadowolonych użytkowniczek electroluxa, mój model comfortLift to prawdziwe cudeńko, w końcu nie zginam się w pół jak chcę załadować naczynia, obsługa jest komfortowa, jednym ruchem wyciągm kosz do góry, składanie też proste.

Też lubię Electroluxa sprzęty i właśnie szukam zmywarki, myślałam właśnie o comfortLift, prosta w obsłudze? Domywa ładnie naczynia i szkło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ass
Dnia 26.07.2019 o 19:55, Gość Amica napisał:

U mnie z kolei stoi Amica DFM638ACNKID ze względu na pojemnosć, "branie"wody i rozkład koszta. U mnie wygrała

a jak jest z tym czerpaniem wody? ile to bierze?

Amica jest stsounkowo oszczędna w zużycie wody wiec tu tragedii nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amica

U nas jest Amica do zabudowy i też śmiga. Na szczęście jest cicha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodaa

Bo Amica te zmywarki robi całkiem niezłe. Mają na prawdę dobre osiągi jesli chodzi o np zuzycie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senia

ja mam zmywarkę maxiFlex electrolux, bardzo ładowna, nawet jak mam  najazd gości to da się szybko ogarnąć górę naczyń, pół godziny i gotowe,  naczynia dokładnie umyte i suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma

Tej nie znam, ale z uwagi na problemy z kręgosłupem wybrałam sobie z tej samej firmy comfort lift i jestem bardzo zadowolona. 🙂 Nigdy więcej niewygodnego schylania. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz,
Dnia 7.09.2019 o 17:23, Gość wodaa napisał:

Bo Amica te zmywarki robi całkiem niezłe. Mają na prawdę dobre osiągi jesli chodzi o np zuzycie wody

ja podbijam komentarz. Tez mam i tez jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka
Dnia 27.09.2019 o 12:07, Gość Roma napisał:

Tej nie znam, ale z uwagi na problemy z kręgosłupem wybrałam sobie z tej samej firmy comfort lift i jestem bardzo zadowolona. 🙂 Nigdy więcej niewygodnego schylania. 🙂

Tak, moja mama ma tą zmywarkę i jest baaardzo zadowolona. Zmywarka jest też cicha i prosta w obsłudze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaZ

Ja mam dużą rodzinę więc i dużo zmywania, zdecydowałam się na zmywarkę MaxiFlex z trzecim koszem. Naczynia są idealnie czyste i suche, zero zacieków, mieści naprawdę dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka
6 godzin temu, Gość UlkaZ napisał:

Ja mam dużą rodzinę więc i dużo zmywania, zdecydowałam się na zmywarkę MaxiFlex z trzecim koszem. Naczynia są idealnie czyste i suche, zero zacieków, mieści naprawdę dużo. 

Widziałam tą zmywarkę u mojej koleżanki ma bardzo fajną osobną szufladę na sztućce. Jest to duże ułatwienie, nic z niej nie wypada. Wszystko ma swoje miejsce, zmywarka też jest bardzo cicha z tego co zauważyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga

A ile kompletów wejdzie Ci do takiej powiększonej zmywarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadyska

14 kompletów sztućców może się nawet zmieścić na tym dodatkowym koszu i inne przybory kuchenne. To daje calkiem duże możliwości jeśli o załadowanie zmywarki chodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kija
14 godzin temu, Gość jabadyska napisał:

14 kompletów sztućców może się nawet zmieścić na tym dodatkowym koszu i inne przybory kuchenne. To daje calkiem duże możliwości jeśli o załadowanie zmywarki chodzi 😉

To prawda, zmywarka jest bardzo pojemna, idealna dla większej rodziny. Ma fajne przegrody i te szuflady na sztućce, wszystko jest uporządkowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paśka

A czy ta szuflada daje opcje tylko sztućców czy jest tyle w niej przestrzeni zeby np wlozyc dodatkowe wieksze sztućce kuchenne jak łyżka wazowa czy łopatki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracek

Moja siostra ma tą zmywarke MaxiFlex i wsadza na ta szufladke wszystko razem ze sztuccami. Ostatnio wrzucila nawet blache z piekarnika co mnie mocno zaskoczyło ale bylo miłym rozwiazaniem bo sama bym na cos takiego nie wpadla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amica

U nas jednak stoi Amica bo polska:D a na powage to byłą w dobrej cenie a parametry miała wcale nie gorsze od innych droższych modeli innych producentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile
Dnia 30.09.2019 o 22:21, Gość jabadyska napisał:

14 kompletów sztućców może się nawet zmieścić na tym dodatkowym koszu i inne przybory kuchenne. To daje calkiem duże możliwości jeśli o załadowanie zmywarki chodzi 😉

A wie ktoś ile się miesic do zmywarek Amici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lijka

Mam Electroluxa comfortLift i jestem bardzo zadowolona, mogę ustawić też na szybkie mycie takie "awaryjne" :P, obsługa banalna, a naczynia wychodzą idealnie czyste bez zacieków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

troche ludziska pisza tu o AMice..a czym te jej zmywarki roznia sie od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 21.10.2019 o 09:20, Gość Lijka napisał:

Mam Electroluxa comfortLift i jestem bardzo zadowolona, mogę ustawić też na szybkie mycie takie "awaryjne" :P, obsługa banalna, a naczynia wychodzą idealnie czyste bez zacieków. 

A jak z ochroną szkła u niej? To ta która ma wysuwany kosz, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarciak
Dnia 31.10.2019 o 15:30, Gość Paula napisał:

A jak z ochroną szkła u niej? To ta która ma wysuwany kosz, prawda? 

Electroluxa comfortLift ma uchwyty do przytrzymania kieliszków i tak zrobiona szufladę, że spokojnie można zmywać szklanki nawet takie delikatniejsze. Ma też podnoszony do góry dolny kosz. Zdziwiłam się że nie wymaga w ogóle siły. Wszystko lekko się unosi nawet całe wypełnione naczyniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paśka

Nie wiedziałam, że są takie zmywarki które mają ten dolny kosz podnoszony. Przydała by mi się taka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eKLERKA
Dnia 3.11.2019 o 15:32, Gość paśka napisał:

Nie wiedziałam, że są takie zmywarki które mają ten dolny kosz podnoszony. Przydała by mi się taka 🙂

Jasne, że są, jak taką kupisz, to docenisz i nie zdecydujesz się na żadną inna, wiem co mówię, bo też tak miałam jak kupiłam swoją comfortlift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnia

upatrzyłam sobie akurat od Electroluxa piekarniik Stteam Boots, bardzo mi sie podoba bo potrafi gotować na parze a to dla mnie idealne. Ma może ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka5

Masz na myśli Steam Boost czyli tą serię 800 pro? Jeśli tak to ja taki mam u siebie w domu 🙂 Kupiłam jak robiliśmy remont pół roku temu i bardzo mi odpowiada. Faktycznie ta funkcja gotowania na parze jest przydatna, szczególnie jeśli ktoś tak jak ja lubi gotować fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Te piekarniki mają coś wspólnego ze zmywarką czy tylko tak walicie żeby sobie zarobkowo napisać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka
Dnia 28.11.2019 o 13:43, Gość eKLERKA napisał:

Jasne, że są, jak taką kupisz, to docenisz i nie zdecydujesz się na żadną inna, wiem co mówię, bo też tak miałam jak kupiłam swoją comfortlift.

A czy to nie jest problematyczne i nie wymaga dużo siły żeby taki kosz z wkładem podnieść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×