Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

Gość neri11
Polecam firmę Bosch,mam pralkę 11 lat i jest niezawodna a od pół roku zmywarkę Bosch-zmywa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaolooaa
również polecam bosha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam. Ja mam Boscha od 4 lat i jestem bardzo zadowlona. Porównania do innych nie mam, bo to moja pierwsza zmywarka. Szwagierka ma Siemensa od lat 5 i tez bardzo sobie chwali. W środku te zmywarki wyglądają identycznie. Gdybym jeszcze raz miała wybierać to wybrałabym Boscha albo Siemensa. Do dwóch firm mam przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weigelo,a chcesz kupić w sklepie internetowym?Bo ja się strasznie tego boję.Nawet nie wiem jak się zabrać za szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,mam zamiar kupić w sklepie internetowym. Masa ludzi tak kupuje.Najpierw porównaj sobie ceny na \'\'ceneo\'\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę Boscha-60 cm szerokości.Klasa oczywiście A.Mam pralkę Boscha i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neri11
Ja mam Boscha SGS46E02EU,ma 3 temperatury zmywania ,ale jest to wystarczające,bo więcej i tak się nie używa,ważne że ma szybkie zmywanie w tem.45 st.,które trwa ok.30 min.Posiada wyświetlacz-bardzo przydatny,bo widać na nim ile czasu zostało do końca zmywania.Szerokość zmywarki:60cm i taką właśnie polecam,moja rodzina jest 3 osobowa a i tak ledwo mieszczę wszystkie gary no i chodzi codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quella
Też polecam Boscha. Mam skromniejszy model od neri11, bo ten model http://www.agdmedia.pl/dzial/agd/kategoria/?id=62&prod=8840 Moja zmywarka nie ma wlasnie tego krótkiego programu - no i to był mój błąd. Zdecydowanie radzę kupić sprzęt z krótkim myciem. Siostra ma za to Amice i też nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison33
ja mam candy. w sumie to nie pamiętam czemu się na nią zdecydowaliśmy, chyba chodziło o to, że zużywa bardzo mało wody - jakoś 10litrów. z perspektywy kilku miesięcy mogę spokojnie powiedzieć, że jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka77
No własnie słyszałam ze Candy to marak która jest bezawaryjna.Kilka mich kolezanek juz ja chwaliło ale ja jakoś jeszcze na nic nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison33
taka właśnie jest moja opinia o candy - bezawaryjna, oszczędna, z mojej jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę ją polecić. my mamy model cdf8 712 - sprawuje się bezproblemowo, naczynia są dobrze domyte, a np. u mojej znajomej która ma bosha często trzeba "poprawiać" po zmywarce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek1
no cóż... wszystko zależy od tego na jaką zmywarkę się trafi. czasem coś w samej zmywarce jest nie tak - niezależnie od marki. aczkolwiek również mam bardzo dobre zdanie o candy. raczej się nie psują i raczej dobrze zmywają. ja bym nawet odważył się powiedzieć, że stosunek cena/jakość mają trochę lepszy od boscha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak sie nie umie ukladac naczynw zmywarce to potemtrzeba domyc, proste :P ja (tzn moja mama) ma bosha im jest bardzo zadowolona, taka sama ma w pracy i jest z nia wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzenny bartek
co to znaczy nie umieć układać naczyń w zmywarce? przecież po to są ramy z metaloplastyki, żeby nie było wątpliwości jak je układać :) dla mnie zarówno bosch jak i candy prezentują bardzo dobrą jakość. cena jednak przemawia nieubłaganie na korzyść tej drugiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakony
ja powiem tak. każda zmywarka w odpowiedniej cenie jest już dobra. i raczej będzie pracowała podobnie do porównywalnych modeli innych firm. nie ma cudów. niestety. jeśli Bosch chce za podobną zmywarkę więcej pieniędzy przy tym samym (dla droższych modeli poniżej 50 dB) poziomie natężenia dźwięku niż np. Candy, to wiadomo że ta druga wygrywa w tym momencie. w sumie to jak się zastanowić poszczególne modele Candy zawsze wygrywają z Boschem. A to więcej naczyń można wstawić, a to jest przy tej liczbie naczyń cichsza. Zużywają tyle samo mocy. Nie rozumiem dlaczego Bosch każe sobie więcej płacić za swoje wyroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronka88
Słuchajcie , czy moga uzytkowniczki zmywarek Candy napisac czy te zmywarki maja wskaźnik poziomu soli, nabłyszczacza, lub obecności tabletki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerko Żeglarz
niektóre mają, niektóre nie - tak jak u wszystkich producentów. np. Candy CSF 4570E ma wskaźnik poziomu soli. technologia dziś jest posunięta mocno do przodu, a Candy jest jedną z wiodących marek, więc nie mogą zostawać w tyle. dlatego raczej można się spodziewać, że mają wszystkie nowinki techniczne porozrzucane po swoich produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość similka
Ja też polecam bosha, mam go od 10 m-cy i jestem bardzo zadowolona. Poprzednio miałam właśnie Candy, ale juz po 4 latach zaczęła mi wylewać wode na podłogę. Działo się to coraz częściej, naprawa sie ie opłacała(wg. fachowca), w dodatku zaczął sie zacinać programator, więc ja wystawiłam do recyklingu. Z bosha jestem b. zadowolona. Tego szybkiego programu jeszcze nie uzywałam, niestety. Moja siostra ma Bosha od 12 lat i działa bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolwk
polecam bosch-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłabym zdecydowanie za boschem. sama posiadam zmywarkę tej firmy i jestem bardzo zadowolona, jest cichutka, naczynia są ładnie domyte, a po zabudowaniu w ogóle jej nie widać w kuchni :) konkretnego modelu nie polecę, bo to jednak indywidualna sprawa, ale na stronie moderni.pl są bogate specyfikacje sprzętu AGD, bez problemu można znaleźć coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są zmywarki i zmywarki
Zależy ile masz kasy. My mamy zmywarkę taką zmywarke Franke http://www.skapiec.pl/site/cat/331/comp/317493 Bezawaryjna, domywa wszystko do końca, nie zostawia śladów i ślicznie wygląda. Ma wszystko czego potrzeba zmywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cały sprzęt AGD firmy SMEG i nie jestem bardzo zadowolona. dobre opnie słyszałam też o firmie Bosch. A tak naprawdę to w każdej firmie zdarzają się wpadki, jakieś felerne egzemplarze, lub nawet całe serie, dlatego musisz też wziąć pod uwagę, czy w twoim mieście jest serwis danej marki. Ja sobie kupiłam super bajerancki ekspres do kawy Kitchen Aid i niestety z każdą głupią usterką muszę go wozić do Warszawy :-( Nigdy więcej, Kitchen Aida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się marzy coś takiego http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_Zmywarka_SGS_44E18EU_2B_Karty_do_gry_GRATIS-50034,118.html . Koleżanka kupiła już jakiś czas temu i jak do tej porty wszystko jest w jak najlepszym porządku. Niektóre zmywarki mają to do siebie, że nie czyszczą dokłdnie np.tłustych misek czy talerzy - z tą nie ma takich problemów. Jak wyciąga naczynia są lśniące ( widziałam na własne oczy ;) ) i jest do tego oszczędna (klasa A) i bardzo łatwa w obsłudze. Zresztą trudno się dziwić Bosch to bardzo dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ręce woda płyn...
:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usahg
Najlepsza zmywarka to tak po której nie musisz domywać. Ja mam zmywarkę Candy w domu i jestem z niej bardzo zadowolony. Nie przejmuje się nią w ogóle bo jej prawie nie słychać. jaest tak cicha że lodówka mi buczy. do tego jest super oszczędna po pobiera tylko 10litrów wody na jedno pranie. Po prostu rewelacja. Polecam Candy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×