Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

Gość Margulka
Electrolux ma duzo modeli ale fakt, że te na 15 kompletów bardzo kuszą. Tylko u mnie nie zorganizowałabym tyle miejsca w kuchni. Moja w zupełności spełnia moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zmywarkę Beko 5 lat gwarancji, kupiłam 1,5 roku temu, jestem z niej bardzo zadowolona. Z Bosha zrezygnowałam ze względu na fałdę na dole zachodzącą na boczne ścianki z obawy na gromadzenie się tam nieczystości! Zmywarkę trzeba dobrze "ustawić", parametry również, żeby dobrze chodziła i czyściutko umyła. To, że komuś nie domywa, to nie znaczy, że jest to wina sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda jagodzńska
Margulka ale ta na 15 kompletów też nie zajmuje specjalnie dużo miejsca, ja też mam małą zmywarkę bo wydawało mi się, że wystarczy, ale często i gęsto byłaby potrzeba większej zmywarki, jak już kiedyś będę wymieniać to tylko na dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Polecam hotpoint ariston cichutka oszczędna zmywarka jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam zmywarki firmy amica. muszę domywać naczynia. własnie oddaję ją na reklamację bądź wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne;/. A ile ją masz? Ja mam zmywarkę Amica ZWM64 i wszystko jest jak najbardziej poprawnie. Naczynia są czyste i domyte. Działa dobrze i cicho. Może tak egzemplarz trafiłaś;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka masz tą Amice że tak piszesz? Ja mam serii ZWM i nie mam żadnych z nią problemów. Może faktycznie trafiłaś na taki jakiś egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo z nas nie wyobraża sobie już życia bez zmywarki :D Mam to samo, nigdy nie przepadałam za ręcznym zmywaniem, ale jak już pojawiła się u nas w domu zmywarka to dopiero wtedy zauważyłam jaka to wygoda i oszczędność czasu. Mam taką zmywarkę - http://www.kernau.com/produkt/kdi-4852.html , to model do zabudowy, bo u nas w kuchni wszystkie sprzęty AGD są zabudowane. To zmywarka o szerokości 45-cm, taki wybór, bo większa by się u nas nie zmieściła. Ze zmywarki korzystam praktycznie codziennie, jednak częściej włączam mycie z funkcją 1/2 załadunku, to fajna opcja, ponieważ nie musimy w pełni zapełniać zmywarki, wystarczy jedynie załadować dolny lub górny kosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki. Mam tę Amicę o której pisałam wcześniej i jestem zadowolona. Żadnego stania przy zlewie itp. Wkładam brudne i wyciągam czyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zakupiliśmy też Amicę ale ZWM 628BED bo tylko taka pasowała kolorem do kuchni. Funkcji ma sporo, pracuje przy myciu cicho i jest moim zdaniem całkiem pojemna w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak oceniasz tą zmywarkę? Cicho pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam panasonica, jakieś pół roku i jest ok. Dobrze domywa naczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bosha zmywarkę i jestem zadowolona. Co prawda ostatnio miała mała awarię i zastanawuam się czy nie skorzystać z serwisu. Kolezanka poleciła mi http://pomoc-agd-krakow.pl/. Może nie bede musiała kupować nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koozkaa
Mam electroluxa. Już drugą, poprzednią sprzedaliśmy, bo nadal działam bez zarzutu. Po prostu kupiliśmy teraz większą, na 15 kompletów naczyń i pod zabudowę. Model ESL8810RA, naprawdę dużo pomieści, zamiast koszyka na sztućce ma dodatkową szufladę, to daje sporo miejsca na dole. Nawet spore gary się mieszczą albo blachy z piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka Dziewczyny. Czy któraś w swojej kuchni posiada jakąś zmywarkę do zabudowy Amici? Oglądałam dzisiaj sobie w sklepie ZIM 689E. Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaaS
koozka, jak to wychodzi z prądem i wodą? Duże są koszty? 15 kompletów, to mniej więcej dla czteroosobowej rodziny jak częste ur********ie zmywarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zmywarkę z panasonica , konkretnie NPB6V2FI i jestem z niej bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są moim zdaniem bardzo dobre zmywarki i co ważniejsze wcale nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nowych zmywarek Amici popatrcie na IN ZIM 689 E. My ją mamy od...soboty:D. Ładna, duża z funkcją zmywania strefowego, regulowanymi i składanymi elementami w koszu, więc wszystko co istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakie macie oceny przez ten czas? Cicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nie widać różnicy jeśli idzie o głośność pracy. Widać ją natomiast w przypadku zużycia prądu i wody. I tego pobiera mniej od wcześniejszej zmywarki jaką miałam w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś napisać czym się różnią zmywarki Amici od innych firm? Jestem właśnie przed wyborem nowej zmywarki i chętnie poznałabym takie różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZym się różni Amica od innych? Myślę, że tym, iż ma podobne funkcje ale jednak mimo wszystko kosztuje mniej. Poza tym mnie przekonuje design Amici - tu są oczywiści różne gusta ale mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co człowiek, to inna opinia. wejdź na electro.pl i sama przejrzyj sobie oferty - sprawdzisz ceny i parametry. tak najprościej zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamoS
To jeszcze oprócz parametrów powiedźcie czy bardziej preferujecie sprzęt do zabudowy czy taki wolnostojący? W zasadzie obecnie jest na rynku dostępna cała masa oklein czy naklejek na sprzęt agd więc argument, że wolnostojący sprzęt nie wygląda fajnie i się nie komponuje z kuchnią odchodzi troszkę w zapomnienie, a tutaj przykład tego o czym piszę - http://stikero.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-zmywarke-233.html bardzo fajne i żywe wzory dostępne w zasadzie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lofton
A jakie zmywarki do zabudowy byście polecali? Chodzi mi o szerokość do 60cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PyśkaM
ja bym brała bosha albo siemensa. Zależy do jakiej kwoty chcesz tą zmywarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lofton
Nie chciałabym płacić więcej niż z 1800zł. Chyba znajdę coś sensownego do tej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×