Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

Gość katarzyna bee
Sory coś mi nie wszedł link, po prostu na stronie media expert poczytajcie przy zmywarkach siemensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy zamontowana zmywarkę Amici - dobry pobór wody, dosyć cicha i dobrze suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy do czego potrzebujesz bo wiadomo że innych używa się w gastronomi a innych w domu. My teraz do lokalu od Winterhalter kupowaliśmy, bo wiem że mają porządne urządzenia i że nie padną szybko, a taki sprzęt musi być przecież wydajny i niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka80
Bardzo lubię sprzęty AGD od Siemensa. Teraz właśnie kolej na ich zmywarkę, a trafiłam jeszcze w dodatku na promocję na media expert :D i dostałam Finish Quantum na rok za darmo. Korzystajcie póki jeszcze można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane a czy któraś na codzień może "pierze" swoje naczynia w zmywarce Amica ZWV 648IS? Jak oceniacie? Cicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela999
@kalinka80 możesz podrzucić linka do tej promki pls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Amici - nowwy sprzęt i cichy. Poza tym oszczędny w energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, no i takie promo to ja rozumiem:) Chyba kupię w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wypatrzyłam sobie taką 60 z firmy SHARP.Czy ktoś ma z tej firmy i może coś napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa34
Ja szukam dużej, zalezy mi na tym, żeby jedorazowo umyla duża ilośc naczyń. Najlepiej pod tym względem wypada Candy. Chćetnie poczytam opine o niej. Podobno zmiesci się w niej ruszt od piekarnika i duży garnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem jaka najlepsza? Na pewno najlepiej byłoby wybrać taką, która będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałbym jeszcze teraz sprawdzić na electro.pl Moja kuzynka niedawno tam kupowała zmywarkę i powiedziała że mieli najlepsze ceny jak sprawdzała po innych sklepach internetowych. W sumie i tak teraz coraz więcej osób kupuje w sieci bo jest i taniej i wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to weź poszukaj jakiś testów może na YT. COs tam kiedyś od Amici widziałam może i ta jest w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to tam komisy nie interesują a tylko nowe...wtedy wiem co kupuje a używka to mogła już przejść nie lada górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do znawców/ znawczyń - czytałam gdzieś zę zmywarki Amici biorą mniej wody, prawda to? gdzie znajde o tym jakies lepsze info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Nasza zmywarka Candy - model Sylena 14 dzisiaj nawalila po raz pierwszy . Pracuje u nas od 1992 roku . To juz 26 lat . Poszedl programator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem sensowną tą zmywarkę jest Amica - ZWV 648IS. Jak się komuś podoba ten design i rozkład w środku to akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta to nie wiem ale akurat Amica robie te zmywarki moim zadniem całkiem spoko i nie ma sie co czepiać. Moja siotra ma u siebie już parę latek i chwali sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulinske
My wybraliśmy zmywarkę Candy CDI 2LS36 która mieści 13 kompletów naczyń, i taka nam starcza. Argumenty jakie kierowały wyborem to oczywiście energooszczędność urządzenia, ilość zużywanej wody, oraz sama funkcjonalność urządzenia.Zmywarka jest cicha. Nie wyobrażam sobie teraz żebym funkcjonowała bez zmywarki przy czteroosobowej rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was jest mi w stanie powiedzieć jak na tle innych producentów zmywarek plasuje się Amica po kątem zużycia wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze w domu nie mam zmywarki ale muszę się zaopatrzyć, a do firmy takie profesjonalne od Winterhalter kupowaliśmy, to już taki na prawdę konkretny sprzęt., oszczędny i ekologiczny, pod tym kontem będę też do domu wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amica pod kątem zużycia wody? Mocno porównywalnie, ale musisz sprawdzić zawsze konkretny model zmywarki. Tak to ci nikt nie powie bo z wiadrami nie stoimy rzy nich:DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuza
U mnie w wyborze zmywarki raczej liczyło się zaufanie do firmy, mamy dużo sprzętu od Candy, firma niewadliwa naprawdę. Producenci generalnie prześcigają się w nowoczesności, jednak nie odbiegają od siebie za daleko, dlatego też uważam, że tu " najlepszy" to raczej jakość wykonania urządzenia przez firmę i wybór włąsnych preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to ze względu na sporą oszczędność wody jednak wzięłam Amicę i to jeszcze 45-tke. Robi co ma robić czyli zmywa naczynia stosunkowo niewielkim kosztem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×