Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
A jaki masz model tej Amici i ile wody ci żłopie na jedno mycie naczyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksinka1
Jaką Candy ma największą pojemność? Interesują mnie w klasie tych najbardziej oszczędnych bo wiem że przy sześcioosobowej rodzinie będzie chodzić z dwa trzy razy na dzień. Na jaki wymiar patrzeć? 60tka starczy? Na taką szerokość mamy zaplanowaną wnękę w kuchni. Czy lepiej to edytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędnosć wody ma tez znaczenie co do rozmiaru zmywarki, 60 cm zawsze bedzie jej brało więcej. Ja mam Amice ale modelu nie pamiętam. jak szukalismy to podawali ok 10 litrów na mycie wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jaką fotę jak w tych ich zmywarkach jest rozmieszczenia miejsca w koszu na naczynia i jak wygląda pojemnik na sztućce? praktyczne to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiamamama
Wolę zwykły pojemnik na sztućce, chociaz moja siostra sobie bardzo chwali szufladę. A co z tabletkami do zmywarki? Jakich używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecka
U mnie jest koszyk. Mialam kiedyś okazje korzystania z tej szuflady, ale tam trzeba układać, a to jednak w moim odczuciu strata mojego czasu. Co do tabletek to ja mam teraz Sunlight. Całkiem nieźle się sprawdzają i nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulca
ogólnie do gastronomii najlepsze są zmywarki winterhalter bo nadają się do każdego rodzaju naczyń a nawet tac czy blach gastronomicznych, do domu będzie ok każda oszczędna zmywarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co tak ze zmywarek, to myślę, że spokojnie można zobaczyć za Amicą ZWM 616SS. Sprzęcik dobry i sprawdzony i od dłuższego czasu na rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czym koleżanka wnioskuje że ten model zmywary od Amici jest taki dobry? Nie mówie że nie ale jakiś argument z użytkowania masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiamamama
polecka, a gdzie kupujesz i jaka cena? To są takie wszytsko w jednym czy trzeba oddzielnie sól i nabłyszczacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecka
U mnie sprawdza się Sunlight ten classic, staram się trafiać takie giga opakowania 100 sztuk bo korzystnie wychodza. Osobiście daja osobno sól i nabłyszczacz bo moja zmywarka się o nie dopomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Longinkaa
Bardzo lubię nabłyszczacz z sunlight, choć tabletki są na tyle dobre, że nawet bym go nie musiała stosować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zink
Zazwyczaj biorę Sunlight te all in one więc nie zamawiałam nic dodatkowo. Ale dobrze wiedzieć, że mają też nabłyszczacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie czytałam gdzies ze Amica jest oszczedna w wode macie do polecania jakis model zmywarki od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostinos
Ze swojej strony mogę polecić zmywarkę firmy Candy, w szczególności model CDIM3T623PR, który sam posiadam i który według mnie nie ma sobie równych. Zmywarka jest pojemna i cicha oraz tania, a takie połączenie jest bardzo rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam tzn. Miałam tak zachwala ego Boscha i po 6 latach nagle padła na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakies testy tej zmywareczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i miał czy ma ktoś może jakąś zmywarkę Amici ale do zabudowy? Podeślijcie modele i dlaczego uważacie ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no to zawsze jakies rozwiązanie. A Amica ma coś nowego z tych wolnostojących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mozna tak na to patrzeć. Dla każdego najlepsze będzie co innego. ja miałem już kilka zmywarek i jak na razie najlepsza okazała sie byc ta zakupiona w tym sklepie https://revolution.pl/ . Jeśli szukacie czegoś solidnego, to w mojej opinii spokojnie możecie kupić zmywarkę właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele modeli jest bardzo fajnych, ważne też są potrzeby rodziny od tego zależy wielkość zmywarki moim zdaniem warto rozważyć kupno używanego modelu zobaczcie sobie ofertę http://komis-techniczny-wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmywarka

My mamy na pokładzie zmywarkę od Amici i po prostu robi swoje czyli zmywa i oby to robiła jak najdłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabudowa

A macie zmywarkę Amici ale do zabudowy??? Mnie tylko taka interesuje. jaki model możecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki model?
Dnia 19.07.2018 o 16:41, Gość gość napisał:

A jaki masz model tej Amici i ile wody ci żłopie na jedno mycie naczyń?

i o jakim modelu tu pisze sie bo to istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainek

Ta https://www.amica.pl/produkty/produkt/9247-Zmywarka_do_zabudowy--DIM437ACBTD masz np z 8 litrami zużycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch

mam boscha SMI43M35EU i po 2,5 się zepsuła też mam płytę gazową tej firmy 1 rok i już serwis był 2 razy na gwarancji nie wiem co się z tą firmą zrobiło ale to nie to samo co parę parenaście lat temu. Dodam że ożywam zmywarki 1-2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

2 razy dziennie ? I sie dziwiws ze tak szybko ci padla ? Moxe jeszcze powiesz ze na programie typu 2h ?! 

Tak swoja droga, ile ty masz luda w domu, lub jakoe naczynia wkladasz ze tak szybko ci sie zapelnia ? Pewnie lyzeczke po mieszaniu herbaty tez od razu do zmywarki zamiast po prostu oplukac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Jako mloda kobieta 27 l, mieszkajaca z narzeczonym  i zaniedlugo  z psem, postanowilismy kupic whirpoola 45 cm, 6 zmysl,  z czarnym zew panelem, wsf .. :-) taka wybralam, mam nadzieje ze dobry wybor. Bd ja wlaczac co 2,3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×