Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
Co sądzicie o zmywarce 60-tce do zabudowy z firmy Beco? Może polecacie inną markę, jaką? Bosh? Siemens? Zależy mi na zmywarce, której program mycia przy najwyższej temp. wody 70°C będzie trwał max 1h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliska32
ja z kolei nie polecam amici, nie domywa mi naczyń w lewym rogu na dolnej półce, już raczej się przyzwyczaiłam do tego mankamentu i po prostu nie układam tam naczyń, ale żałuję że nie posłuchałam jak w sferisie doradzali mi bosha, moja siostra teraz ma i bardzo sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam jakąś firmy krzak na promo w markecie i szybko się zurzyła. Na electro.pl widziałam fajne dobrych firm za nie duże pieniądze więc tam zamówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o AGD i inne kuchenne bajki miałam różne . Ostatecznie wybrałam zmywarkę Boscha a lodówkę Panasonica i jak na razie wszystko działa dobrze. Myślę, że wśród tych producentów możesz śmiało szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosch zdecydowanie !!!! prawie 7 lat i jest niezniszczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje kochane czy któraś jest posiadaczką zmywaki Amica ZWV 648IS? Szukamy czegoś nowego i tak zrobiliśmy tournee po sklepach i ta nam wpadła w oko i z wyglądu i z funkcji, ale zawsze lepiej dopytać mądrzejszych od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosch się psuje po 2-3 latach -więcej kasy idzie na marketing (z dolnej półki to samo co z górnej tylko inne programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - każdy co innego. Ktoś wyzej pytał czym sie Amica różni od innych - zapyasz 10 osób i 10 zwróci uwagę na zupełnie inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele cennych informacji na temat zmywarek, ich eksploatacji znajdziecie też tutaj http://www.finish.pl/ Polecam, bo warto wiedzieć wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie odradzam oszczedzanie na modelu, Bosch ma sporo negatywow i prywatnie go unikam ale osobiscie nie spotkalem nikogo kto potwierdzilby jego awaryjnosc, za to tragiczne doswiadczenia mamy z Zelmerem, Indesitem i MPM, natomiast nie moge powiedziec nic zlego na Beko, Amice czy Samsunga ja nie majac wtedy zadnego doswiadczenia ze zmywarkami poza teoria postanowilem zainwestowac w gorna polke cenowa i wybralem kompaktowego Siemensa - katuje go regularnie, mniej wiecej co 2 dni i nic sie nie dzieje, zmywa bardzo dobrze, moim zdaniem ma swietny system ktory sie nie zawiesza; 1. sygnalizuje brak soli lub nablyszczacza 2a. samodzielnie wykrywa nieszczelnosc (np. gdy nie domkne drzwiczek) wtedy przerywa prace i nie ruszy zanim nie usuniesz problemu 2b. tak samo zareagowal gdy odcielo prad podczas pracy, samoczynny restart i znow jest gotowy do pracy ponadto bywalo ze jakis element wlozony do zmywarki przesunal sie pod cisnieniem wody i blokowal zraszacz podczas pracy, wtedy jedyna konsekwencja byly niedokladnie umyte naczynia natomiast sam zraszacz nie ulegal w zaden sposob uszkodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zwłaszcza przecież ze mamy teraz naprawde dobre środki jesli chodzi o czyszczenie jej http://www.finish.pl/multimedia/artyku%C5%82y/zmywarki-triki-i-porady/korzy%C5%9Bci-%C5%9Brodk%C3%B3w-do-czyszczenia-zmywarki/ I zmywarka to wygoda jesli chodzi o pranie naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ak
Ja mam Whirpool 6ty zmysl, po 5-ci u latach zawaliła pompa, stwierdził Pan serwisami. Koszt 500zł plus naprawa. Czy byłam z niej zadowolona? Na początku owszem. Po dłuższym okresie użytkowania nie domywala naczyń, zmieniał różne środki do mycia naczyń w zmywarka, nie pomagało, sztućce były nie umyte, więc jeszcze raz mylam ręcznie. Reasumując, nie kupię już drugi raz z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważny zakup, nie ma nić lepszego niż pralka i zmywarka. Pyk i robi wszystko za Ciebie. Nim się decydujesz zwróć uwagę na energooszczędność, funkcje dodatkowe, czy możesz ją zabudować czy nie. Nie wiem jaki masz plan na zmiany. Przejrzyj sobie https://maxmag.pl/jaka-wybrac-zmywarke-jakie-funkcje-oferuja-nam-zmywarki/ i wybierz taką z której będziesz naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam troje dzieci więc zmywania jak stąd do kosmosu kupowałem na avans.pl bosha , żona i ja nie spędzamy godzin nad zmywakiem tylko ostrzegam, lenistwo się wzmaga i potem nawet się wkładać do tej zmywarki nie chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Amicę, jak na razie 3,5 roku działa bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktos samsung waterfall ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są zmywarki gastronomiczne, np. od Stalgast: gastrro.pl/zmywalnia/zmywarki-gastronomiczne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość michał
witam nie polecam zmywarek whirlpool są do niczego nie domywają nie poręczne a obsługa na infolinii niemiła a zmywarka kupiona w wrzesień 2017 nowa i polecana a poprzednią zmywarkę miałem boscha przez 6 lat i co żałuję że nie naprawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka bee
Moja dotychczasowa zmywarka nawaliła więc 2 tygodnie temu zakupiłam nową Siemens i jeszcze trafiłam na niezła promocję :D dodatkowo zapas tabletek do zmywarki Finish Quantum i to na rok. Tylko żeby go dostać musiałam wypełnić formularz i gotowe. Może ktoś z Was chciałby skorzystać z okazji https://www.mediaexpert.pl/lp,3030-siemens-wyjatkowe-szybkie-zmywanie Poczytajcie sobie co i jak warto korzystać , jak dają gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×