Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madinnpanic

styl emo

Polecane posty

Gość Madinnpanic

Co o nim sądzicie? Oczywiscie to styl zarezerwowany dla dziewczyn od 14 do 19 lat? Tak mi sie wydaje. Osobiscie lubie ten styl, mam jednak pytanie: jakie dodatki i ubrania dobierac i kupic aby wygladac emo? dziekuje za odpowiedzi ;) PS nie jestem glupia gowniara slepo podazajaca za moda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
Zajrzyj na allegro ;) Z tego co się orientuję wypada nosić paski, spódniczki w kratkę, trampki, podkolanówki, ćwieki, czerń + czerwień, bluzki "na cebulkę" i duuużo czaszek. Osobiście uważam, że to słodkie :P w pewnym wieku oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieemo
Styl emo charaktryzuje się: -dlugie wlosy nalepiej czarne ,natapirowane i mozno wycieniowane zmega dlugagrzywka zaslaniajaca polowe twarzy -mocny makijarz oczu -kolczyk w wardze,nad lub pod -okulary w prostokatnych czarnych oprawkach -jeansy rurki -czaszki,kratka,gwiazdki(?) -trampki w szachwonice -kolory-czarny,bialy,szary,czerwony,fioletowy(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_20
ogólnie to cale emo jest do kitu. chociaż sam styl ubierania się jest fajny. kropki, paski, gwiazdki, czaszki, owoce. i to co pisały dziewczyny nade mną .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże!!!! mam 27 lat i perwszy raz słysze o emo! Kurde przespałam czy co, że za stara już jestem i się nie orientuje?? co za zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 a o stylu emo
dowiedziałam się jakiś tydzień temu, tu na kafe. Chyba jesteśmy już mijającym pokoleniem :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your ex-lover is dead
ekmh... nie ma czegoś takiego jak ''styl emo"... po co się ubierać tak jak osoby należące do tej subkultury skoro się nie ma o niej pojęcia? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekst na nonsensopedii
mnie powalil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moi bracia zaczynaja sie wdrążąć w ten styl więc nie jest zarezerwowany od 14 do 19 bo oni są młodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skinu
EMO Ekstrawagandzki Mół Oporowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah styl emo.. wszystko co znieksztalaca nie pasuje do siebie (pozornie) duzo czerni i różu czaszek i serduszek czarne wlosy z grzywa na pol twarzy i masa różowych spinek (podobnych jak nosza dziewczynki po 4-6 lat) koniecznie mocny makijaz i te niewinne spojrzenie.. czarne paznokcie (nic do nich nie mam) ale koniecznie z lakierem \"zeskrobanym\" do polowy paznokci. dziewczyny przewaznie sa niziutkie i zdjecia robia z gory - bo tak jest fajnie :P ogolnie ciagle nei zadowolenie narzekanie na ten glupi i nie rozumiejacy mnie swiat rzadko usmiech na twarzy czesciej dziecinny grymas.. nie nie oceniam tylko przyblizam:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaazxn
Madinnpanic (punk.lady@buziaczek.pl) Co o nim sądzicie? Oczywiscie to styl zarezerwowany dla dziewczyn od 14 do 19 lat? Tak mi sie wydaje. Osobiscie lubie ten styl, mam jednak pytanie: jakie dodatki i ubrania dobierac i kupic aby wygladac emo? dziekuje za odpowiedzi PS nie jestem glupia gowniara slepo podazajaca za moda ... Tak autorko, nie jesteś gówniarą ślepo podążającą za modą, jesteś po prostu pozerką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtttt
nie mozna pisac, ze emo to wlasnie tylko te czaszki itp. czaszki sa tandetne! przestancie xd kazdy prawdziwy emo ma swoj styl, nie jest regula by byc emo trzeba miec dluga czarna grzywke, bluzke w gwiazdki Oo jakby tak bylo to kazdy emo wygladal by tak samo, a oni sa przeciez tacy rozni spojrzcie http://www.fotolog.com/harlequingirls/ http://www.fotolog.com/xemotivexdreamx moze to bardziej scene a nie emo, ale niech bedzie. bo widze, ze duzo ludzi w polsce wzoruje sie na emo pozerach w wieku 12 i 13 lat... zenujace. spojrzcie na linki, TO JEST EMO i ci ludzie maja wiele wiecej niz 13 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooo
więcej mają, więcej. Na oko z 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mam te moje 28 lat, ale zdarzało mi się trafiać na blogi takich oto dzieci...mój wniosek? Niedojrzała psychika i ślepe podążanie za modą. Takie osoby, najczęściej przebogate dzieci z dobrych domów pragną być tacy, jak inni, są w pełni szczęścia, a narzekają, bo tego wymaga właśnie bycie emo. Samo słowo emo wzięło się od niczego innego jak od słowa emotional, więc związanego z emocjami, stąd też większość takich zdjęć to zapłakane dziewczynki z rozmazanym makijażem itp. Dam przykład - idąc niedawno z dzieckiem ulicą widzę dziewczynę; na oko 15-16 lat, ubraną w czarne buty na szpilce z czubem i klamerkami, w czarne rurki poobwieszane łańcuchami i przypinkami, w modny beret, wielkie okulary przeciwsłoneczne (co z tego, że mamy środek grudnia?) oraz kurkę, szalik, a torbę miała tak obwieszoną breloczkami itd. że dzwoniła z daleka. Dla mnie? Nie podoba mi się to, i nie wiem, czy te osoby zdają sobie sprawę z tego, że tak naprawdę 1/2 ludzi się z nich śmieje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek02
Emo styl jest poprostu świetny! ludzie mówią że jestem emo...heh ale tylko jeśli chodzi o wygląd - mam ostro wycieniowane włosy z grzywą :)pięknie podkreślone oczka a jeśli chodzi o ubiór noszę kolory czarne,szare z dodatkeim czerwieni,bieli lub fioletu.Do tego jakiś element z czachą,krawacik,kapelusik,kamizelki,cieniutkie błyszczące szaliczki,mnóstwo wisiorów,nietypowe kroje ubrań,bluzki bombki itd. Styl jest rzeczywiście uroczy.Znam dziewczyny w wieku 25 lat które noszą sie stylu emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyyyanxore
uroooczy? uroczy to jest przejechany kotek Oo jestes pozerka, ofiara mody, jesli dla ciebie ten styl jest uroczy, omg zygac mi sie chce... i to ze masz blyszczacy cienki szaliczek nie robi z ciebie emo, dziewczyno, ubierz lepiej swoje ukochane biale kozaczki. tyle mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
Nie napisałam tylko o błyszczącym szaliczku dla twojej wiadomości ! tak wogóle skąd wytzrasnęłaś te białe kozaczki??? nie wiem o co ci chodzi... Sama nie wiedziałam,że ubieram się jak emo,ale skoro ludzie mówią ze jestem emo to chyba mam więcej niż błyszczący szaliczek prawda?! I poprostu wiem co jest modne w danym czasie i jak mi się to podoba to to noszę i c*uj ci do tego.Lepiej pooglądaj sobie jakieś programy o modzie i najnowszych trendach bo widzę,że nie jesteś zbytnio na czasie! I c*uj ci do tego czy ten styl nazwę uroczym czy też ohydnym.To moje zdanie i nie masz prawa go zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyyyanxore
czy ja zmieniam TWOJE ZDANIE? wyraznilam rowniez swoje. buahahha to, ze masz te ubrania niby 'w stylu emo' (nie pisze tylko o szaliczku zeby nie bylo) NIE CZYNI Z CIEBIE EMO. wiec nie jestes EMO tylko pozerka, ofiara mody, ktora uwaza to jedynie za styl. zycze szybkiej zmiany stylu i nie wystawiania sie na posmiewisko. pozdrawiam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
hahaha XD dobrze,może i nie jestem emo, mi to nie przeszkadza, ale co mam zrobić jeśli wszyscy ludzie dookoła mówią mi że jestem emo ??? nie mam ochoty walczyć z tyloma osobami i każdemu wyjaśniać, że nie jestem emo. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAngelxx
ale są z was niektorzy h*je wiecie co.. ;| uważacie ze to pozerstwo i latanie za modą bo chcą sie wszystkom podoba ja piernicze ale wy nie myślicie.. Rownie dobrze moge ja wam zarzucic ze chodzicie w zwykłych szmatach, każdy niech sie ubiera jak chce, ja np. chodzilam w takich spodniach jakie byly w sklepie i mi sie oczywiscie podobały Mi i nie patrzylam na to co ludzie pomysla wiec jak dali do sklepow rurki przymierzyłam i mi sie one spodobały to co ku*wa mialam w nich ie chodzic bo wszyscy by uwazali ze nadązam za modą!? chyba po to sa zeby chodzic!! Tak jak to emo komus sie to podoba to niech sobie chodzi i to jego prywatna sprawa wiec nienazwyjacie nikogo tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche emo i troche nie
czecs..wiecie co...ja lubie styl emo te wszystkie bluzy wzorki spodnie rurki..trampki...ciemny makijazyk....i wogole....ale nie jestem ponura..nie uzalam sie nad soba nie sadze ze swiat jest do dupy nie mam zamiru sie ciac i nie slucham rocku czy innych takich..lubie yechno..pop...i nawet disco polo...poprostu lubie takie ubrania na styl emo...muzyke lubie inna...a jestem bardzo pogodna osoba....nie kazdy musi byc emo w calosci...nie kazdy musi sie ciac bo jest emo...ja jetsem emo i jestem normalana dziwczyna nastolatka i kocham zycie i ubrania emo..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniecony Świrus
Podniecają mnie sexy emo laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxSad.Anetkaxx
Ja tylko powiem, że wiele ciekawych informacji na temat emo, tzn na temat ubioru emo, subkultura emo, muzyka emo, znajdziesz na http://emo.xorg.pl to taki fajny portal o emo który niedawno znalazłam na sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XGusiaX
Mi sie podoba ten styl, jednak uwazam, ze taka osoba musi miec odwage zeby sie tak ubierac bo nie wszyscz akceptuja ten styl. mysle, ze nie kazdy mimo to iz by chcial sie ubirac jak emo moze to robic ze wzgledu np na prace jaka wykonuje czy swoje otoczenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×